مطالعه گروهي ارشد مامايي 95

ronas87

New member
سلام خانم امیدی مرسی که تجربیاتتون رو انتقال میدین، ایشالا همین امسال هرجا دوست دارین قبول شین.
میشه درمورد رفرنسهای بهداشت بیشتر توضیح بدین؟من نمیدونم چه کتابی بخونم براش؟امسال تونستم 46% بزنم همش که خیلی بد بود، سوالای امسال رو که دیدم احساس کردم یه سری از مطالب رو نخوندم اصلا،به نظرتون چی بخونم که مبحثی جا نمونه؟اگه راهنماییم کنین ممنون میشم:33:

- - - Updated - - -

سلام خانم امیدی مرسی که تجربیاتتون رو انتقال میدین، ایشالا همین امسال هرجا دوست دارین قبول شین.
میشه درمورد رفرنسهای بهداشت بیشتر توضیح بدین؟من نمیدونم چه کتابی بخونم براش؟امسال تونستم 46% بزنم همش که خیلی بد بود، سوالای امسال رو که دیدم احساس کردم یه سری از مطالب رو نخوندم اصلا،به نظرتون چی بخونم که مبحثی جا نمونه؟اگه راهنماییم کنین ممنون میشم:33:

omidii

New member

- - - Updated - - -

سلام .راستش من بهداشت کتاب پروانه رضا سلطانی رو خوندم در کنارش با زدن تستهای دکتری بهداشت باروری نکته جمع کردم برنامه های کشوری رو هم خوندم چون انقدر بهداشت پراکنده است هرچی بخونی بازم از یه سری از مطالب جا میمونی اما من ماه اخر فهمیدم که بهداشت مو سسه دکتر خ لی ل ی خیلی کامله.رتبه ۱ پارسال مامایی کتاب بهداشت انتشا رات معی ن رو معرفی کرد که اونم خوب بود ولی کامل نبود.موفق باشین

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام .راستش من بهداشت کتاب پروانه رضا سلطانی رو خوندم در کنارش با زدن تستهای دکتری بهداشت باروری نکته جمع کردم برنامه های کشوری رو هم خوندم چون انقدر بهداشت پراکنده است هرچی بخونی بازم از یه سری از مطالب جا میمونی اما من ماه اخر فهمیدم که بهداشت مو سسه دکتر خ لی ل ی خیلی کامله.رتبه ۱ پارسال مامایی کتاب بهداشت انتشا رات معی ن رو معرفی کرد که اونم خوب بود ولی کامل نبود.موفق باشین

omidii

New member
روی درس زبان کار کنین چون اکثر بچه های مامایی از زبان غافل میشن .کتاب ازمونهای انتشا رات گلبان برای هر درس جدا تستهای خوبی داره.خلاصه چیزی که من امسال دیدم از زیر نویس جدولهای ویلیامز هم سوال داده بودن سعی کنین چیزی رو جا نندازین.

لیلا68

New member

سلام امیدی جان الان به نظرت بهداشت بخونیم یا بهداشت م ع ی ن روبخونیم؟
ممنون دوست گلم

لیلا68

New member

سلام امیدی جان الان به نظرت بهداشت دکتر خ لی ل ی بخونیم یا بهداشت م ع ی ن روبخونیم؟
ممنون دوست گلم

omidii

New member
به نظر من برین هردوتاشو یه نگاه موقع خرید بندازین ببینین کدوم بهتره دکتر خلی ل ی کامله اما دست نویسه خوب شاید بعضی ها با دست نویس اذیت شن .من اگه برگردم به قبل دکتر خلی لی رو میخونم

omidii

New member
به نظر من برین هردوتاشو یه نگاه موقع خرید بندازین ببینین کدوم بهتره دکتر خلی ل ی کامله اما دست نویسه خوب شاید بعضی ها با دست نویس اذیت شن .من اگه برگردم به قبل دکتر خلی لی رو میخونم

sara120

New member
من کتاب دکتر شهناز کهن رو خوندم انتشارات کنکاش کم حجمه ولی خیلی مفیده 61زدم بهداشتو

ronas87

New member
خیلی ممنون دوستای گلم. امیدرارم تو همه مراحل زندگی موفق باشین.
خوشحال میشم بازم تجربیاتتون را در اختیار ما بذارید.
بازم ممنون از همتون. برای ماهم دعا کنین.مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی

- - - Updated - - -

خیلی ممنون دوستای گلم. امیدرارم تو همه مراحل زندگی موفق باشین.
خوشحال میشم بازم تجربیاتتون را در اختیار ما بذارید.
بازم ممنون از همتون. برای ماهم دعا کنین.مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی

sara120

New member
من اشتباهی ندیم تو کتاب شهناز کهن ولی بله ناقص هست کسی که وقتش زیاد دباشه هم می تونه هم کتاب های دیگه رو بخونه هم شهناز کهن و بالای بنجاه میزنه من خودم فقط شهناز کهن خوندم.

آخرین ویرایش:

لیلا68

New member
من اشتباهی ندیم تو کتاب شهناز کهن ولی بله ناقص هست کسی که وقتش زیاد دباشه هم می تونه هم کتاب های دیگه رو بخونه هم شهناز کهن و بالای بنجاه میزنه من خودم فقط شهناز کهن خوندم.
سارا جان بنظرت کتاب دکتر کهن و کدوم کتاب برا بهداشت میتونه کمک کنه؟

sara120

New member
من تست های شهناز کهن هم داشتم شاید کتاب در کنار تست ها برای من مفید شد جون تست هاشم تکمیل کننده کتاب هست حالا حجم کتاب کهن کمه شما می تونید هم کتاب دکتر کهن بخونید هم کتابی که به نظرتون کامل باشه جون من دیگر کتاب ها برای بهداشت رو ندیدم. که بتونم اظهار نظر کنم

- - - Updated - - -

من تست های شهناز کهن هم داشتم شاید کتاب در کنار تست ها برای من مفید شد جون تست هاشم تکمیل کننده کتاب هست حالا حجم کتاب کهن کمه شما می تونید هم کتاب دکتر کهن بخونید هم کتابی که به نظرتون کامل باشه جون من دیگر کتاب ها برای بهداشت رو ندیدم. که بتونم اظهار نظر کنم

massoume64

New member
سلام.من امسال تصمیم گرفتم برای ارشد شروع کنم درس خوندن.پارسال شرکت کردم و درست و حسابی نخونده بودم. خق انتخاب هم نیاوردم. الان هفت سال از لیسانسم میگذره.به نظرتون از درسنامه گلبان شروع کنم خوبه؟ آزمون آزمایشی چی شرکت کنم؟

faryadd

New member
سلام منم عضو جدید هستم و میخوام امسال شرکت کنم واسه ارشد

Aarreeffeehh

New member
سلااااااام

سلام دوستان منم تازه واردم!!ترم ٧ مامايي!ميخوام امسال ارشد شركت كنم،جريان مطالعه گروهيتون چيه و چجوريه؟ممنون ميشم راهنماييم كنين

massoume64

New member
خانموما با توکل به خدا من میخوام امروز شروع کنم به درس خوندن. درسنامه گلبان فصل اول رو شروع میکنم.

بالا