مطالعه گروهي ارشد مامايي ٩٤

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

گلباران

New member
سلام ب همگی من الان ترم هفت هستم میخوام تازه شرع کنم اگه کار اموزیا بذاره ...منم هستم

ta binahayat

New member
سلام بردوستان عزیز.دوست عزیز obstetrician88
اصلا نگران نباش منم یک هفته میشه که شروع کردم,انشالله چندوقت دیگه طرحم شروع میشه ومثل شماوقت آزادکمتری دارم ولی باتوکل برخداوتلاش مستمرومدیریت زمان حتماموفق میشیم.خواستن توانستن است.پس بااراده قوی وانرژی مثبت پیش به سوی پیروزی:a2d3:

obstetrician88

New member

فقط بیشترین چیزی که دلم میخاد خدا انرژی بی وقفه ای بهم بده تا در کنار خستگی کار بتونم دوباره شروع کنم هرروز که میگزره میبینم فرذصت بزرگی از دست میدم.ولی حجم زیاد کاریم. واثعا سخته.
خیلی دلم میخاد آزمونای سنا ثبت نام کنم ولی برنامشو دیدم اینجور باید با اونا پیش بیرم که نمیشه از طرفی دلم میخاد جزوات نفر برتر سنا رو بگیرم و بسته های آموزشی ولی ماندم که واقعا اگر بگیرم نتیجه بخش است ..........که دیگه به کتاب با وجود وقت کمم تکیه نکنم؟خدایا خودت کمکم کن

mamaie

New member
سلام ... بچه ها من تعدادی کتاب تست و درسنامه دارم .... دیگه لازم ندارم و میخوام به صورت رایگان در اختیار کسایی بذارم که کنکور دارن اگه لازم داشتین بهم پیغام خصوصی بدین.... امیدوارم کمکتون کنه

obstetrician88

New member
سلام ... بچه ها من تعدادی کتاب تست و درسنامه دارم .... دیگه لازم ندارم و میخوام به صورت رایگان در اختیار کسایی بذارم که کنکور دارن اگه لازم داشتین بهم پیغام خصوصی بدین.... امیدوارم کمکتون کنه

سلام عزیزم...میشه مشخصات کتابایی که داری و لازم نداری را برامون بفرستی؟

ta binahayat

New member
سلام دوستان عزیزم.میخواستم کتاب تست واسه کلیه ی دروس تهیه کنم ولی نمیدونم چه انتشاراتی بهتر.میشه لطف کنیدراهنمایی کنید.خیلی ممنون دوستان عزیز

zahra1990

New member
سلام بچه ها
منم ترم 7 هستم میخوام تست بزنم الان:smilies-azardl (181 تست های گلبان خوبه؟قیمته کتاباش چطوریه؟
ممنون میشم جواب بدین:heart:

آتشین

Well-known member
من یه رشته دیگه امسال قبول شدم فقط یه نکته میخوام بگم اینه که با مرور بخونبین روش من خیلی با روش همه دوستام فرق داشت به خاطر همین کسی فک نمیکرد من 7 بشم ولی شدم مرور زیاد با برنامه قبلی و منظم و ورزش رمز موفقیت من بود

سلام دوست عزیز میشه با جزییات بیشتری راجع به روشت توضیح بدی
ممنون میشم:ahi5slcgm04mi8jqqkl

mamai86

New member
من هم به جمعتون اضافه شدم
همون رفیق تنبل سالهای قبل هستم
کسی که دلسردیاش نمیذاره موفق بشه
از دست خودم خسته شدم
لطفا اگر میخواین به هم دلداری بدیم شعاری نباشه همین جوری ساده و خودمونی باشه

mamai86

New member
من هفته به هفته میتونم گزارش بدم چیا خوندم
چون وقتم کمه و وقت آزادم متغیره

mamai86

New member
من خیلی خوب میخونم
اما مشکلی که طی دوسال خوندن برا ارشد داشتم ، این بوده که خیلی عالی میخونم اما حس نداشتن مرور خونده ها، مطالعه هامو بر باد میده
خیلی با خودم کلنجار میرم
اما دریغ
اصلا من از مرور یه جورایی بیزارم حتی خیلی با خودم کار می کنم که مرور کنم خونده هامو بعدش جلو برم اما باز یه جاهایی مرور خسته م میکنه و روال بدون مرور رو از سر میگیرم
مشاوره لطفا
کمکم کنین

mamai86

New member
سلام بچه ها
منم ترم 7 هستم میخوام تست بزنم الان:smilies-azardl (181 تست های گلبان خوبه؟قیمته کتاباش چطوریه؟
ممنون میشم جواب بدین:heart:
تست های گلبان و همچنین کنکورهای سالهای قبل
ایشالله موفق باشی عزیز

mamai86

New member
من یه رشته دیگه امسال قبول شدم فقط یه نکته میخوام بگم اینه که با مرور بخونبین روش من خیلی با روش همه دوستام فرق داشت به خاطر همین کسی فک نمیکرد من 7 بشم ولی شدم مرور زیاد با برنامه قبلی و منظم و ورزش رمز موفقیت من بود
سجاد
میشه روشتو برامون توضیح بدی؟
لطفا بهمون بگو متوسط ساعت مطالعه روزت چقدر بود

mamai86

New member
سلام رویا جان
خوبی؟ اینجا خیلی سوت کوره
کلا ما مامایی ها خیلی تنبلیم

ta binahayat

New member
مرور

من خیلی خوب میخونم
اما مشکلی که طی دوسال خوندن برا ارشد داشتم ، این بوده که خیلی عالی میخونم اما حس نداشتن مرور خونده ها، مطالعه هامو بر باد میده
خیلی با خودم کلنجار میرم
اما دریغ
اصلا من از مرور یه جورایی بیزارم حتی خیلی با خودم کار می کنم که مرور کنم خونده هامو بعدش جلو برم اما باز یه جاهایی مرور خسته م میکنه و روال بدون مرور رو از سر میگیرم
مشاوره لطفا
کمکم کنین

سلام دوست عزیز.شمابایدروقوی شدن اراده کارکنیدوبایدازمرورمطاب کم حجم شروع کنیدتارفته رفته پشرفت کنید.من دربتداچندصفحه تعیین میکنم واسه خوندن ,مرحله اول به صورت روزنامه واریخونم,مرحله دوم مرورونکته برداری میکنم.وروزبعدقبل ازشروع خواندن مطالب جدیدنکات روزقبل رو مرورمیکنم.سعی کنیدحتماامتحان کنید.مطمئن باشیدشمامیتونیدمرورکنیدبه شرط اینکه به خودتون انرژی مثبت بدید:a2d3:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا