مطالعه گروهي ارشد آمار زیستی 95

rawy

New member
باسلام
عذخواهی می کنم که پست ظاهرا نامرتبط هست, اما در عمل می تونه مرتبط باشه

"هر کس خود را شناخت، خدای خود را شناخته است"
انسان به عنوان یک موجود دارای اختیار, مسیر زندگی خود را تحت چارچوبی که در آن زندگی می کند انتخاب میکند, و توانایی حرکت در گستره ای از حیوانیت یا فرشته خویی را دارد.
با توجه به باورهای موجود در رابطه با برتری انسان بر سایر مخلوقات, چگونه است که برخی خلاق و قدرتمند و خداگونه می شوند و بعضی نعمت زندگی را تحت فشار و استرس و افسردگی سپری می کنند و چه بسا به زندگی خود خاتمه می دهند؟
فرض کنیم یک اتومبیل آخرین مدل با تجهیزات کامل در اختیار داریم, در صورتی که با نحوه کاربرد آپشن های آن آشنا نباشیم آیا تفاوتی با اتومبیل از رده خارج دارد؟
شاهکار خلقتی که در ما به ودیعه نهاده شده, ذهن ماست و ما با استفاده ی آگاهانه از آن امکان تعیین مسیر زندگی خود را داریم, و یا با سپردن خود به ذهنی که توسط دیگران برنامه ریزی غلط شده و با زندگی در ناآگاهی امکان رفتن به قهقرا برایمان فراهم است.
در هر صورت انتخاب با خودمان است و ما در قبال این انتخاب مسئولیت داریم.
جناب دکتر سعیدی, برنامه ای برای شناساندن قدرت ذهن و توانایی های بشر در نظر دارند که به رایگان در حال اجرا می باشد و به طرق مختلف امکان دسترسی به کاتالوگ و راهنمای ابرکامپیوتر جهان هستی (ذهن انسان) فراهم است:

از طریق کانال تلگرام
در قسمت جستجوی تلگرام آپدیت شده تان این عبارت NLPlife@ را تایپ کنید و بعد از مشاهده ی کانال مربوط وارد آن شده و در قسمت پایین کلمه ی JOIN را بزنید

از طریق آپارات
ویدیو های ان ال پی تخصصی

از طریق اینستاگرام
https://instagram.com/MetaNLP

" اگر دانش در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد "
با ارتقاء خودمان و گام برداشتن جهت خودسازی و پیرو آن ارتقاء جامعه مان, افتخار عنوان ایرانی را به افتخارات تاریخی مان پیوند بزنیم

به عزیزانتان اطلاع دهید

آخرین ویرایش:

iran4131

New member
سلام
احتمالن همه تا الآن شروع کردن به خوندن
منم خوب شروع کرده بودم اما
انگار دارم با موتور خاموش میرم
از هفته آینده مباحث ریاضی رو هم تو برنامه ام قرار میدم البته در سطح بررسی نکات
راستی آزمون وزارت علوم چیکار کردین ثبت نام کردین؟

Ana67

New member
سلام بچه ها.خسته نباشید
من دو تا سوال داشتم در مورد آمار.واقعا هیچی از آمار نمیفهمم...
میشه لطفا جواب بدید؟؟ممنون میشم
1)فرق confidence mean و individual چیست؟

2)تحلیل مانده های مدل رگرسیون برای پیش بینی متغیر پاسخ ،نرمال بودن داده ها ،عدم رابطه بین مانده های مدل و متغیرهای توزیعی و بین مقادیر پیش بینی شده ،تشخیص داده های پرت چیست؟

love virology

New member
درود دوستان پوزش اینجا پرسش مطرح میکنم// میشه کتاب اموزشی خوب برای اموزش نر افزار و روش های امار در حیطه پزشکی معرفی کنید spss

biosta

Well-known member
سلام
هر کدام از کتاب های ذیل را توانستید تهیه کنید عالیه
موفق باشید

آنالیز آماری در پژوهش های علوم پزشکی با استفاده از نرم افزار spss
دکتر علی چهریی

دکتر علی اکبر حقدوست و همکاران
انتشارات نور دانش

روشهای آماری در پژوهش مراقبت های بهداشتی و کاربرد spss در تحلیل داده ها

تألیف : باربارا هازارد مونرو

ترجمه : دکتر انوشیروان کاظم نژاد و همکاران

همراه با cd رایگان

ناشر: جامعه نگر

کتاب "روش ها و تحلیل های آماری با نگاه به روش تحقیق "
این کتاب 530 صفحه می باشد
قیمت چاپ اول آن 9500

Mahsabani

New member
سلام دوستان کسی خبر نداره کتاب طرح مونت گمری تمام فصل هاشو باید خوند یا بعضی هاشو؟؟

biosta

Well-known member
سلام
به سوالات سه سال اخیر توجه کنید
و ببینید چی امده و مبنا را بر ان بگذارید
کتاب های طرح ازمایش های پیام نور جلد یک و دو نیز برای کنکور امارزیستی
کتابهایی مناسب هستند
منتگمری نیز اگر بدانید کدام صفحات را بخوانید می تواند خوب باشد
من بخواهم کنکور بدهم دو جلد طرح ازمایش های پیام نور را می خوانم چرا که با منتگمری راحت نیستم.

Mahsabani

New member
ببخشید برای ریاضی یا درس های دیگه همون منابع معرفی شده خوبه؟ البته زبان رو میدونم لزگی خوبه

iran4131

New member
سلام
بزور تونستم وارد سایت بشم
امیدوارم سایت هر چه زودتر درست بشه
همه رفتند تلگرام

بچه ها چه خبر درسارو میخونین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهترین موقعیته که تو این دوران از رقبا جلو بزنین .....

iran4131

New member
سلام
وای چقدر پیام، خیلی خوشحال شدم
آره بچه های خودمون ( دانشگاه ) گروه دارند
ولی هیج جا انجمن خودمون نمیشه ( اینجا)
درسته که تجربه شرکت در چند سال آزمون زیستی رو داشتم ولی وقتی پارسال با این سایت آشنا شدم بیدارتر شدم:کارنامه،فنون مطالعه و خوندن انواع تجربه ها
از همه بالاتر نظریات روزهای قبل و بعد آزمون نفرات برتر
امیدوارم همه موفق باشیم

آخرین ویرایش:

iran4131

New member
اگه وقت نداشتین کل کتابو بخونین ، حداقل به اندازه فرصت باقی مونده اتون بخونین اما حتمن اون اندازه روهم مرور کنین
تصویر ذهنی از یادداشت ها: سمت چپ با جایگذاری ، راست بدون جایگذاری ، پشت اون طبقه بندی ، پایینش تخصیص ، پشتش ...
درست 6 سال پیش تو یه برگه a4 این طور یادداشت کردم بخاطر مشغله کاری فرصتی برای مرور نداشتم ولی همین برگه رو تو راه مرور کردم هنوز تصویرش تو ذهنمه
اشتباه بزرگ من تو این چند سالی که برای آزمون میخونم این بود که زمانی رو برای مرور نمی ذاشتم مدام منابع جدید رو میخوندم
مرور مرور مرور

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
بچه ها چه خبر درسارو میخونین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهترین موقعیته که تو این دوران از رقبا جلو بزنین .....

چرا مگه رقبا نمیخونن الان؟؟

بنظرم منظور کاربر "عذرا جون" این هست که
بچه ها الان وقت مسئولیت هست نه مشغولیت
یعنی به عنوان مثال
یک داوطلب با پایه درسی متوسط با روزی سه ساعت نمی تواند نتیجه بگیرد (مشغولیت) در حالی که گمان می کند دارد خوب پیش می رود
(در کنار کیفیت ، کمیت نیز برای اوردن رتبه ی خوب نیاز است)
اما همان داوطلب با روزی دو ساعت بیشتر از قبل یعنی روزی 5 ساعت حتما رتبه ی خوبی می اورد
منظور ایشان این هست که کنکور کجای زندگی تان قرار دارد؟
برای این که مشغول به کاری باشید و سرتان گرم باشد درس می خوانید یا اولویت اول زندگی تان در حال حاضر درس است ؟
پس اگر می خواهید مهرماه 95 دانشجوی ارشد امارزیستی باشید
الان باید بخوانید پیوسته و با برنامه و نه این که یک ماه به کنکور شروع کنید با روزی 10 ساعت.

آخرین ویرایش:
چرا مگه رقبا نمیخونن الان؟؟

با تایید توضیحات بیوستا ی عزیز
میخوام بگم خیلیا میگن الان دیگه دیر شده ... یا بیشترشون سرما خوردن و از مطالعه دور شدن ... بعضی دواطلب ها هم که در حین تحصیل هستن در گیر امتحانا و انتخاب واحد و ... بودن
پسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس چه بسا شما که فرصت کافی دارید با جون و دل بخونین.
حداقل 1 نفر رو میشناسم بزرگترین آرزوش اینه الان جای شما داشت تلاش میکرد و میخوند و حتما رتبه ی خوبی میورد .
حتی دوستانی که میگن فرصت نداریم و ... آدم همیشه تو محدودیتا ستاره میشه

بالا