مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام دوستان من تازه عضوتون شدم...من خیلی دوست دارم شرکت کنم

منابع پیشنهادی بیوستا برای داوطلبی با سطح علمی متوسط و با توجه به مدت باقی مانده 100 روز تا کنکور:

ریاضي عمومي:
تابع – حد – مشتق-سري و دنباله
ریاضي عمومي كرایه چيان یا ریاضي عمومي پارسه یا ریاضي عمومي پوران پژوهش

آمار محض:
احتمال: خلاصه مباحث اساسي كارشناسي ارشد-جلد اول-احتمال و كاربرد-انتشارات پردازش-تاليف عبدالرضا محمدي

آمار كاربردي:
رگرسيون-دكتر بازرگان لاري
آمار ناپارامتري-دكتر جواد بهبودیان
نمونه گيري جلد 1 و 2-دكتر علي عميدي یا نمونه گيري 1 و 2-انتشارات پيام نور
طرح آزمایشها: درسي-آشنایي اجمالي با تعاریف انواع طرح ها و جداول آناليز واریانس تعدادي از طرح ها و آناليز واریانس یکطرفه و دو طرفه

خودم هم زبان واژگان ضروری تافل و کتاب لزگی رو اضافه میکنم!!

درضمن میتونین با مراجعه به منابع مختلف مثل آمارگیران و همچنین با خوندن مطالب سالهای قبل و امسال که تو آرشیوها موجود هست همه ی اطلاعات رو به دست بیاورید..
درضمن فقط برای شروع کردن دیر نکنید و هرچه زودتر شروع کنید که درغیر اینصورت ممکنه دیگه برای اتمام و رسیدن دروس دچار مشکل بشین!!!!

fateme5

New member
@f:temeh5
( عیب نداره ما با همین امکانات کم هم موفق میشیم ، برای همه شرایط یکسانه ،امیدمون به خدا :-*
این عادت فیسبوک و اینیستا رو ترک نکردم @ میذارم . میدونم که اینجا اون تاثیر رو نداره باید نقل قول بزنم ولی تنبلی شاخ و دم نداره خخخخخخ شما دوستان ب بزرگی خود ببخشید :-*

اوهوم! موفق میشیم!

بچه جون! مگه تو درس و مشق نداری؟ فیسبوک و اینیستا چیه!:riz481:
چهار روز دیگه عید هم میرسه و دو هفته یللی تللی داریم ها!

prinses

New member
اوهوم! موفق میشیم!

بچه جون! مگه تو درس و مشق نداری؟ فیسبوک و اینیستا چیه!:riz481:
چهار روز دیگه عید هم میرسه و دو هفته یللی تللی داریم ها!

آخ آخ اره دیگه کم میرم اونجا ها : ) ، من 3 4 روز از کل عید یللی تللی دارم اخه ما خیلی جایی نمیریم البته من که شانس ندارم همین امسال فکنم برعکس بشه !!

fateme5

New member
بچه ها گزارش بدین بگین چی خوندین چی نخوندین؟

گزارش من::smilies-azardl (181
نمونه: نمونه 1 رو خوندم
رگرسیون و طرح: وسطهاشم
ناپارامتری: کتاب پیام نورو تازه خریدم و یکم خوندم
آمار مقدماتی بهبودیان: وسطهاشم. (جان فروندو چند ماه پیش خونده بودم)
ریاضی هنوز یه ورق هم نخوندم!

شماها چی خوندین؟ شما تمرینها رو خوندید؟

بچه ها گزارش بدین بگین چی خوندین چی نخوندین؟

گزارش من::smilies-azardl (181
نمونه: نمونه 1 رو خوندم
رگرسیون و طرح: وسطهاشم
ناپارامتری: کتاب پیام نورو تازه خریدم و یکم خوندم
آمار مقدماتی بهبودیان: وسطهاشم. (جان فروندو چند ماه پیش خونده بودم)
ریاضی هنوز یه ورق هم نخوندم!

شماها چی خوندین؟ شما تمرینها رو خوندید؟

من که یه هفتس شروع کردم!
9درس تافل+احتمال هم داره تموم میشه+فصل1و2ریاضی یعنی تابع وحد!!
کاربردی رو بعد از اینکه آمارریاضی و احتمال و ریاضی و 80درصد زبان رو که تموم کردم شروع میکنم!!
راستی نمونه یک که خوندی همش هست؟؟ یعنی فصل روش لاهیری و ... رو هم خوندی؟؟ چون معمولا سوالی از اون فصل تو هیچ یک از کنکورا به چشمم نمیخوره!!:33:

fateme5

New member
راستی نمونه یک که خوندی همش هست؟؟ یعنی فصل روش لاهیری و ... رو هم خوندی؟؟ چون معمولا سوالی از اون فصل تو هیچ یک از کنکورا به چشمم نمیخوره!!:33:

آره از نمونه1 ، روش لاهیری رو خوندم. تستها رو نگاه نکردم. همینجوری خوندم دیگه.دقت نکردم کدوم قسمتها نمیان!
من هنوز تستها رو نگاه نکردم. میخوام بعدا وقتی تستها رو میزنم برام جدید باشن!!

آره از نمونه1 ، روش لاهیری رو خوندم. تستها رو نگاه نکردم. همینجوری خوندم دیگه.دقت نکردم کدوم قسمتها نمیان!
من هنوز تستها رو نگاه نکردم. میخوام بعدا وقتی تستها رو میزنم برام جدید باشن!!

راستش تو کنکورای قبلی منم نگاه نمیکردم و همیشه سعی میکردم با وضعیت جدیدش بزنمش!! ولی این باررو هنگام درس خوندن سوالای سه چهار سال اخیرو نگاه میکنم و احساس میکنم خیلی بهتر میشه!!چون آدم میفهمه چیارو خوب بخونه و از چیا سوال میاد و در چه سطحی بخونه و کدوم کتابها میتونن مشکل رو حل کنن! :shocked:
حالا نظر خودم این بود و بستگی به سلیقه ی خوندن هرکسی داره! و شاید شما هم اونطوری راحت تر باشین..

fateme5

New member
یه جمع بندی از همکاری گروهیمون داشته باشیم:
دوستانیکه خواستن شرکت کنن:

من
استاد بزرگ
prinses
عذراجون
ماجدی
somayehe

تا الان شش نفر شدیم. فعلا که برای شروع زوده. بعد از عید جواب میدیم.

بچه ها بیایین گزارش درسهایی که خوندینو بدین!

استاد منم الان تصمیم گرفتم یه سال رو نگاه کنم ببینم چی میشه. آره شاید اینجوری بهتر باشه!

یه جمع بندی از همکاری گروهیمون داشته باشیم:
دوستانیکه خواستن شرکت کنن:

من
استاد بزرگ
prinses
عذراجون
ماجدی
somayehe

تا الان شش نفر شدیم. فعلا که برای شروع زوده. بعد از عید جواب میدیم.

بچه ها بیایین گزارش درسهایی که خوندینو بدین!

استاد منم الان تصمیم گرفتم یه سال رو نگاه کنم ببینم چی میشه. آره شاید اینجوری بهتر باشه!

آره... به نظر من که حداقل یه سالی رو نگاه کنی بهتره!! چون آدم میفهمه با چه سبکی بخونه و کجاها زوم کنه و خیلی کمک میکنه به آدم!!
راستی رو سمیه حساب نکن چون رفت و دیگه پیداش نیست!!:21:
بجاش یه چندنفر دیگه هم اعلام آمادگی کرده بودن ولی اسمشون یادم رفت!!

faAl

New member
سلام:rose:
فکر نکنید فقط خودتون هستید که به اینجا سر میزنید من تقریبا هر روز به اینجا سر میزنم و پیشرفتتونو دنبال میکنم ولی حضورم حس نمیشه چون همیشه سایلنت تشریف دارم.
موفق باشید دوستان کنکوری.

سلام
منم هستم
البته چراغ خاموش میام کامنت ها رو میخوونم

faAl

New member
وقتی تعدادمون مشخص شد، سوالها رو بین خودمون تقسیم میکنیم.
هر کسی پاسخ های تشریحی رو مرتب و خوشگل مشگل مینویسه رو برگه، و عکس یا اسکنش رو میفرسته برای نماینده ای که بعدا مشخص میکنیم.
نماینده گرامی هم از روی کلیدهای کنکور، جوابها رو چک میکنه. سپس یک دسته جواب کامل رو آماده میکنه. و برای بقیه بچه ها ایمیلش مینماید

آاااای! توضیحش چقد سخت بود! :tonguesmiley:

وقتی تعدادمون مشخص شد، سوالها رو بین خودمون تقسیم میکنیم.
هر کسی پاسخ های تشریحی رو مرتب و خوشگل مشگل مینویسه رو برگه، و عکس یا اسکنش رو میفرسته برای نماینده ای که بعدا مشخص میکنیم.
نماینده گرامی هم از روی کلیدهای کنکور، جوابها رو چک میکنه. سپس یک دسته جواب کامل رو آماده میکنه. و برای بقیه بچه ها ایمیلش مینماید

آاااای! توضیحش چقد سخت بود!

سپس گفتنت خیلی قوت داشت

faAl

New member
همفکری رو خوب اومدی! :smilies-azardl (113

کتاب تست تالیفی فکر نکنم موجود باشه!
من دنبال درسنامه جامع نشر جامعه نگر بودم که توش تست تالیفی هم داره، ولی کلا پیدا نمیشه اون کتاب.
تو سایت انشاراتشم نوشته موجود نیست!

خلاصه اینکه گشتم نبود، نگرد نیست!

بچه من روم نمیشه یه سوال بپرسم
کتاب تالیفی دقیقا چیه؟:smiliess (4):

faAl

New member
سلام
ریا نباشه به گواه دوست عزیز بیوستا منم سال قبل همین طرحو دادم ولی دلیل عدم همکاری خوب این بود که من 20 روز به آزمون این کارو پیگیری کردم و به تبع نتیجه نگرفتیم
درجریان باشید کنکورها رو بایستی از آخر به اول حل کنید
پس بعد از عید یعنی نهایتا تا 15 فروردین دور اول سوالات باید حل شده و در اختیار دیگران قرار بگیره!!!

دوستان پیشکسوت و کنکوری یه خاهشم دارم اگه سر میزنید حتما یه کامنت بزارید این کار مثل اون سپس دوستمون قوت میده به بقیه

راستی بچه های سال قبل برنامشون رو هر جمعه و پیشرفت هفته قبلشون رو قرار داشتن که به هم بگن

آخرین ویرایش:

SEM

New member
سلام دوستان
منم دیگه از امروز از ریکاوریه کنکور آمار ریاضی خارج میشم
ان شا ا... می خوام ریاضی، و ناپارا رو شروع کنم و چون احتمال
رو واسه آمار ریاضی خوب خوندم میخوام تک تک سوالای شلدون راس رو
با دقت حل کنم.
زیستی رو میترکونم امسال....!!!
همگی موفق باشید دوستان

hairin

New member
سلام
ریا نباشه به گواه دوست عزیز بیوستا منم سال قبل همین طرحو دادم ولی دلیل عدم همکاری خوب این بود که من 20 روز به آزمون این کارو پیگیری کردم و به تبع نتیجه نگرفتیم
درجریان باشید کنکورها رو بایستی از آخر به اول حل کنید
پس بعد از عید یعنی نهایتا تا 15 فروردین دور اول سوالات باید حل شده و در اختیار دیگران قرار بگیره!!!

دوستان پیشکسوت و کنکوری یه خاهشم دارم اگه سر میزنید حتما یه کامنت بزارید این کار مثل اون سپس دوستمون قوت میده به بقیه

راستی بچه های سال قبل برنامشون رو هر جمعه و پیشرفت هفته قبلشون رو قرار داشتن که به هم بگن

درود بچه ها:rose:
خسته نباشید و خدا قوت میگم به همتون
بدونین خیلیا میان اینجا و هر روز پستای شما رو میخونن ولی یا کنکوری نیستن یا حرفی برای گفتن ندارن مثل من:21:
من مطمینم شما که با این اراده ی قوی شرکت کردین حتما امسال بهترین جا هممتون قبول میشین چون کنکور آمارزیستی خیییلی آسونه و فقط یکم یه ذره تلاش و انگیزه میخاد که همه شما دارین
پیروز باشید:28:.

sungirl0077

New member
سلام:ad54ad:
بچه ها از زبانم غافل نشید!
هرموقع وقت داشتین زبان هم بخونین که تو کنکور آمارزیستی واقعا مهمه:smiliess (3):
موفق باشیـــــــــــــــــد همگی:riz304:

prinses

New member
اوه چقدر پیام ...ای ول جون گرفته اینجا
@faal
عزیزم ، کتاب تالیفی منظورم اینه که تست جدید توش باشه نه تست سال های قبل کنکور

خب جمع داره زیاد میشه و از وسطای اسفند میشه تقسیم تست کرد برای حل دو سال قبلی

منم مث اون دوستمون برای کنکور امار ریاضی خوندم
الان میخوام طرح بخونم
گزارش من : دو روز بعد کنکور وزارت علوم شروع کردم
ناپارا امروز تموم شد(کتاب بهبودیان )
ریاضی عمومی 1 خوب بلدم فقط فقط تست میخوام بزنم
احتمالات و رابطه توزیع ها رو برای کنکور قبلی خوندم ،محض نخوندم پس مشکلی با سوالای زیستی ندارم
زبانم اخرای 504 هستم

آخرین ویرایش:

shahbazi

New member
سلام.
من تازه از امروز میخوام شروع کنم به خوندن برای کنکور آمار زیستی.
رتبه سال قبلمم هم خیلی بد شده بود چون اصلا نخونده بودم. 554 بودم.
راستش مطالب و پیام های شما رو که خوندم کلی استرس گرفتم. احساس میکنم هرچقدرم تلاش کنم نمیرسم به بچه ها. چون از لحاظ پایه هم خیلی قوی نیستم.
man.JPG
اینم کارنامه پارسالمه. وای خیلی استرس گرفتم.

prinses

New member
سلام.
من تازه از امروز میخوام شروع کنم به خوندن برای کنکور آمار زیستی.
رتبه سال قبلمم هم خیلی بد شده بود چون اصلا نخونده بودم. 554 بودم.
راستش مطالب و پیام های شما رو که خوندم کلی استرس گرفتم. احساس میکنم هرچقدرم تلاش کنم نمیرسم به بچه ها. چون از لحاظ پایه هم خیلی قوی نیستم.
مشاهده فایل‌پیوست 7611
اینم کارنامه پارسالمه. وای خیلی استرس گرفتم.
سلام دوست خوبم ، نه نترس خیلی عقب نیستی اگه تو خونه بیکاری که حتما موتونی به همه برسی اگه نه که بازم با برنامه ریزی میرسی
منابع و کمکی های پیشنهادی رو از این گروه میتونی پیدا کنی تو پیامای قبلی حتما دیدی
من پارسال با زدن تست های سالهای قبل و فقط و فقط تو زمان 1 خرداد تا 23 خرداد که تعطیلات فرجه بود برای این کنکور خوندم و رتبم 200 الان تو 3 ماه وقت داری و اگه خوب تلاش کنی حتما میتونی
درصد های پارسال من
60 ریاضی (هیچ سوالی رو غلط نزدم )
محض 63
کاربردی 25
زبان 0

پارسال نخونده بودی ولی امسال 3 ماه مفید و با ارزش داری قدرشو بدون :) امیدوارم روحیه ات برگشته باشه ، موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا