مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

prinses

New member
من موافقم، من بخش امار احتمال رو هر چندتاش سهمم بشه okهستم حالا اگه اون بخشم نشد چون بعد عیده ایشالا بخش های دیگه هم بلدم دیگه .در کل من هستم :) مرسی از پیشنهادتfatemeh5@

fateme5

New member
من موافقم، من بخش امار احتمال رو هر چندتاش سهمم بشه okهستم حالا اگه اون بخشم نشد چون بعد عیده ایشالا بخش های دیگه هم بلدم دیگه .در کل من هستم :) مرسی از پیشنهادتfatemeh5@

خوشحالم از همکاریت:rose:
منم غیر از زبان، فک کنم درسهای دیگه رو میتونم شرکت کنم. البته به قول شما بعد از عید!

بله درست میگین!
منم برا همین گفتم عجله ای نیست:rose:
فعلا تا ما بخوایم گروهمونو جمع و جور کنیم و تقسیم بندی کنیم و شروع کنیم، کلی طول میکشه!

تنها کسایی که اینجا پایه هستن و هرروز رفت و آمد دارن فعلا فقط من و تو هستیم!! و یه تعدادی هم مثل پرنسس و عذراجون و آلاهو و ... هر از گاهی سر میزنن!!
فکر کنم حالا تا یه مدت هم جمع و جور شدن جمعمون طول بکشه!! ولی انشاا.. از عید شروع به حل سوالات و تبادل نظرات و رفع اشکالات میکنیم..:smilies-azardl (113

fateme5

New member
کم کم بچه ها جمع میشن
به نظرم حدود هفت هشت نفر بشیم خوبه. هر کدوممون تقریبا 10 سوال از تستهای هر سال رو جواب بدیم

hairin

New member
تنها کسایی که اینجا پایه هستن و هرروز رفت و آمد دارن فعلا فقط من و تو هستیم!! و یه تعدادی هم مثل پرنسس و عذراجون و آلاهو و ... هر از گاهی سر میزنن!!
فکر کنم حالا تا یه مدت هم جمع و جور شدن جمعمون طول بکشه!! ولی انشاا.. از عید شروع به حل سوالات و تبادل نظرات و رفع اشکالات میکنیم..:smilies-azardl (113

سلام:rose:
فکر نکنید فقط خودتون هستید که به اینجا سر میزنید من تقریبا هر روز به اینجا سر میزنم و پیشرفتتونو دنبال میکنم ولی حضورم حس نمیشه چون همیشه سایلنت تشریف دارم.
موفق باشید دوستان کنکوری.

سلام:rose:
فکر نکنید فقط خودتون هستید که به اینجا سر میزنید من تقریبا هر روز به اینجا سر میزنم و پیشرفتتونو دنبال میکنم ولی حضورم حس نمیشه چون همیشه سایلنت تشریف دارم.
موفق باشید دوستان کنکوری.

ع سلام:rose:
اتفاقا هرچقدر تعداد دوستان حتی اونایی که بدون نظر دادن به اینجا سر بزنن بیشتر باشه ما خوشحال تر میشیم..
فکر کنم تا الان با حساب اونایی که شناسایی شدن شش هفت نفری باشیم و این خیلی خوبه.. :4d564ad6:

سلام و خدا قوت به همه ی دوستان ... من هر کمکی ازم بر بیاد هستم ولی متاسفانه بخاطر مشکلم معلوم نیس بتون کنار شما دوستان رقابت کنم واسه همین اعلام حضور نکردم :) برام دعا کنید خیلی دوس دارم امسال حداقل شانس شرکت رو داشته باشم

ماجدي

New member
سلام من هم دوست دارم همکاري کنم و به سوالات پاسخ بدم
فقط بهم بگين چه طوري و از کي ؟به نظر خودم از عيد بهتره.چون من روشهاي اماري رو تازه ميخوام شروع کنم

fateme5

New member
وقتی تعدادمون مشخص شد، سوالها رو بین خودمون تقسیم میکنیم.
هر کسی پاسخ های تشریحی رو مرتب و خوشگل مشگل مینویسه رو برگه، و عکس یا اسکنش رو میفرسته برای نماینده ای که بعدا مشخص میکنیم.
نماینده گرامی هم از روی کلیدهای کنکور، جوابها رو چک میکنه. سپس یک دسته جواب کامل رو آماده میکنه. و برای بقیه بچه ها ایمیلش مینماید

آاااای! توضیحش چقد سخت بود! :tonguesmiley:

prinses

New member
افرین برنامت خوب بود ، من میگم اختصاصی و ریاضی ک خیلی بحثی درش نیست ایشالا همه همهی قسمتا رو بلدن تا اون موقع ، ولی زبان بین همه مساوی تقسیم بشه 80 تا سواله این دوسال اگه 10 نفر باشیم نفری 8 تا همه راحت هستن حتی اگه بخوان دیکشنری هم بزنن کلمه کلمه بازم وقتی نمیگیره این تعداد سوال ، خوبه؟

fateme5

New member
افرین برنامت خوب بود ، من میگم اختصاصی و ریاضی ک خیلی بحثی درش نیست ایشالا همه همهی قسمتا رو بلدن تا اون موقع ، ولی زبان بین همه مساوی تقسیم بشه 80 تا سواله این دوسال اگه 10 نفر باشیم نفری 8 تا همه راحت هستن حتی اگه بخوان دیکشنری هم بزنن کلمه کلمه بازم وقتی نمیگیره این تعداد سوال ، خوبه؟

آره راست میگی!
من اینجوری تو ذهنم بود که منتطر بشینیم که یکی بگه من همه ی زبان رو جواب میدم!!
ولی اینی که شما میگی بهتره!
چون فکر نمیکنم به راحتی یکنفر "زیان دان" پیدا کنیم!:5:

prinses

New member
@fateme5
خواهش میکنم گلم هم فکری همیشه جواب میده :-*
دوستان کتاب تست تالیفی اگه پیدا کردین تو رو خدا معرفی کنین :) مرسی

fateme5

New member
همفکری رو خوب اومدی! :smilies-azardl (113

کتاب تست تالیفی فکر نکنم موجود باشه!
من دنبال درسنامه جامع نشر جامعه نگر بودم که توش تست تالیفی هم داره، ولی کلا پیدا نمیشه اون کتاب.
تو سایت انشاراتشم نوشته موجود نیست!

خلاصه اینکه گشتم نبود، نگرد نیست!

آخرین ویرایش:

prinses

New member
@f:temeh5
( عیب نداره ما با همین امکانات کم هم موفق میشیم ، برای همه شرایط یکسانه ،امیدمون به خدا :-*
این عادت فیسبوک و اینیستا رو ترک نکردم @ میذارم . میدونم که اینجا اون تاثیر رو نداره باید نقل قول بزنم ولی تنبلی شاخ و دم نداره خخخخخخ شما دوستان ب بزرگی خود ببخشید :-*

prinses

New member
سلام
وقت بخیر
من طرح یک رو کامل درو میکنم حتی چند بار بخونیدش
طرح دو اگه دقت کرده باشید دیگه زیاد جای مانور نداره فقط بایستی درجه آزادی ها و نوع آزمونها و ... خوب بدونید

دوست عزیز موافقم استاد من گفتن طرح پیامنور دقیقا همون مونت گمری هست تازه یه جاهایی مفهوم تر گفته، فقط یه مساله هست که اگه طرح دو فقط اینایی که میگی رو بخونیم کافیه؟ مطمینی؟ :)
نمونه چی؟ کتاب های عمیدی رو کامل بخونیم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا