مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان به شدت استرس دارم....!!! فقط دو ماه تا کنکور مونده و من زبانم افتضاح !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرتون تو این مدت کم چیکار کنم که حد اقل 30 درصد بتونم زبان بزنم ؟!!! خواهش میکنم کمکم کنید. لزگی برام سنگینه و زمان ندارم...فایل لغات لزگی رو ندارید؟!! چیکار کنم >؟!!!

mf2009

New member
سلام دوستان به شدت استرس دارم....!!! فقط دو ماه تا کنکور مونده و من زبانم افتضاح !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرتون تو این مدت کم چیکار کنم که حد اقل 30 درصد بتونم زبان بزنم ؟!!! خواهش میکنم کمکم کنید. لزگی برام سنگینه و زمان ندارم...فایل لغات لزگی رو ندارید؟!! چیکار کنم >؟!!!
سلام کنکورهای سال های پشی رو حل کن و نکاتش رو یاداش کن تا هفته قبل از کنکور بتونی به راحتی مرورشون کنی . شما که من یادمه خیلی وقت پیش شروع کرده بودی که :5:

- - - Updated - - -

سلام کنکورهای سال های پشی رو حل کن و نکاتش رو یاداش کن تا هفته قبل از کنکور بتونی به راحتی مرورشون کنی . شما که من یادمه خیلی وقت پیش شروع کرده بودی که :5:

shamim72

New member
ای بابا همه تو انجمن درگیر کنکورن هیچکس به سمینار ما اهمیت نمیده:sad::dadad4:

سلام mfعزیز.خسته نباشید.من هر چقدر تلاش کردم نتونستم ترجمه لزگی و مهارت هارو بدست بیارم.دانلود کردم ولی بی فایده بود.فقط عکس نشون میده.میشه لطف کنید بفرستید به ایمیل.یه دنیا ممنون میشم
این ایمیلمه
Harooni_farzaneh@yahoo

- - - Updated - - -

سلام mfعزیز.خسته نباشید.من هر چقدر تلاش کردم نتونستم ترجمه لزگی و مهارت هارو بدست بیارم.دانلود کردم ولی بی فایده بود.فقط عکس نشون میده.میشه لطف کنید بفرستید به ایمیل.یه دنیا ممنون میشم
این ایمیلمه
Harooni_farzaneh@yahoo

vahid28

New member
لزگی از آبان شروع کنم دیر نیست؟
فعلا دامنه لغات زیاد میکنم

mf2009

New member
این ایمیلمه
Harooni_farzaneh@yahoo

- - - Updated - - -

این ایمیلمه
Harooni_farzaneh@yahoo

سلام دوست عزیز چون سوال تکراریه پاسخش رو بهتون پخ کردم موفق باشید

- - - Updated - - -

این ایمیلمه
Harooni_farzaneh@yahoo

- - - Updated - - -

این ایمیلمه
Harooni_farzaneh@yahoo

سلام دوست عزیز چون سوال تکراریه پاسخش رو بهتون پخ کردم موفق باشید

mf2009

New member
هر کس با توجه به وضعیت خودش باید برای خودش برنامه بریزه یه برنامه متوسطی که با عمل همراه باشه از هزاران برنامه عالی ای که بدون عمل باشه بهتره

- - - Updated - - -

هر کس با توجه به وضعیت خودش باید برای خودش برنامه بریزه یه برنامه متوسطی که با عمل همراه باشه از هزاران برنامه عالی ای که بدون عمل باشه بهتره

mojiii1369

Member
سلام ببخشید من سطحم b2 بود تو تعیین سطح.تا الانم فقط 5 درس 504 خوندم.می رسم بخونم زبان به نظرتون؟واسه بهداشت منظورمه :21:

پوپک

New member
سلام mf2005
همیشه پرانرژی و سلامت باشید خیلی از زحمات شما سپاسگذارم دیروز داشتم لزگی را می خواندم خیلی سخت بود و خیلی وقت گیر پیدا کردن لغاتش زمان می برد دیگه گریه ام گرفت اومدم این سایت را پیدا کردم خیلی کارتون عالیه انشالله هر چی بخوای خدا بهت بده من سال 93 شرکت کردم در آزمون درصدهای خوبی گرفتم اما با اینکه 504 خونده بودم زبان را منفی زدم و قبول نشدم لطفا به من کمک کن امسال زبان را خوب بزنم :sadsmiley:حاضرم وقت زیادی براش بذارم اما مشکل اینجاست که خیلی خسته ام می کنه
سطح من A2 و زمان هر چقدر که خودت صلاح می دونی فقط می دونم زبانم خیلی ضعیفه حداقل تا عید لزگی را تمومش کنم که بتوانم برم سراغ دروس اصلی.دو هفته طول کشید تا مهارت اول را تموم کنم با روزی 4 ساعت البته آنموقعه با سایت شما آشنا نبودم و لغات را خودم پیدا می کردم.

- - - Updated - - -

سلام mf2005
همیشه پرانرژی و سلامت باشید خیلی از زحمات شما سپاسگذارم دیروز داشتم لزگی را می خواندم خیلی سخت بود و خیلی وقت گیر پیدا کردن لغاتش زمان می برد دیگه گریه ام گرفت اومدم این سایت را پیدا کردم خیلی کارتون عالیه انشالله هر چی بخوای خدا بهت بده من سال 93 شرکت کردم در آزمون درصدهای خوبی گرفتم اما با اینکه 504 خونده بودم زبان را منفی زدم و قبول نشدم لطفا به من کمک کن امسال زبان را خوب بزنم :sadsmiley:حاضرم وقت زیادی براش بذارم اما مشکل اینجاست که خیلی خسته ام می کنه
سطح من A2 و زمان هر چقدر که خودت صلاح می دونی فقط می دونم زبانم خیلی ضعیفه حداقل تا عید لزگی را تمومش کنم که بتوانم برم سراغ دروس اصلی.دو هفته طول کشید تا مهارت اول را تموم کنم با روزی 4 ساعت البته آنموقعه با سایت شما آشنا نبودم و لغات را خودم پیدا می کردم.

سلام من کتاب درس نامه ی جامع لزگی دارم ولی ...ترجمه های لزگی که گذاشتین فقط مهارت اولش شبیه به کتاب منه:-( کتابم ویرایش 92هست.کمکم کنین تو رو خدا.زبانمم ضعیفه:-(

kakooooo

New member
سلام دوستان
در مورد زبان چند تا نکته بگم:
اول اینکه تا ترستون رو از این درس فراموش نکنید خوندن این درس براتون آسون نخواهد شد.آینده علمی شما تا حدود زیادی به سطح زبانتون بستگی داره پس سعی کنید با زبان کنار بیایید.
دو اینکه دنبال خوندن کتابای مختلف نباشید.از هرکتاب مرتبطی که باهاش راحت تر هستید بخونید.
در زبان هر روز خوندن و تکرار مهم هستند.یه وقت خاص برای زبان در نظر بگیرید و هرروز اونو بخونید و حتما هر لغتی رو که یاد میگیرید با هر روشی که بلد هستید(مخصوصا لایتنر) تکرار کنید.
سوالای 10 سال اخیر رو حتما بخونید و خوب بر لغاتش مسلط بشید.
من با رعایت همین نکات پارسال 75 درصد زدم که باعث موفقیتم شد که براحتی میشد بیشتر هم زد و الان دارم تو علوم پزشکی ایران نانو میخونم و زبانم تدریس میکنم پس فکر نکنید قوی شدن توی زبان کار خیلی سختیه.همش به سطح تلاش و پشتکارتون برمیگرده.
اگه سوالی بود از طریق همین جا و ایمیل در خدمتم
موفق باشید
Sajadbahrami2021@yahoo.com

- - - Updated - - -

سلام دوستان
در مورد زبان چند تا نکته بگم:
اول اینکه تا ترستون رو از این درس فراموش نکنید خوندن این درس براتون آسون نخواهد شد.آینده علمی شما تا حدود زیادی به سطح زبانتون بستگی داره پس سعی کنید با زبان کنار بیایید.
دو اینکه دنبال خوندن کتابای مختلف نباشید.از هرکتاب مرتبطی که باهاش راحت تر هستید بخونید.
در زبان هر روز خوندن و تکرار مهم هستند.یه وقت خاص برای زبان در نظر بگیرید و هرروز اونو بخونید و حتما هر لغتی رو که یاد میگیرید با هر روشی که بلد هستید(مخصوصا لایتنر) تکرار کنید.
سوالای 10 سال اخیر رو حتما بخونید و خوب بر لغاتش مسلط بشید.
من با رعایت همین نکات پارسال 75 درصد زدم که باعث موفقیتم شد که براحتی میشد بیشتر هم زد و الان دارم تو علوم پزشکی ایران نانو میخونم و زبانم تدریس میکنم پس فکر نکنید قوی شدن توی زبان کار خیلی سختیه.همش به سطح تلاش و پشتکارتون برمیگرده.
اگه سوالی بود از طریق همین جا و ایمیل در خدمتم
موفق باشید
Sajadbahrami2021@yahoo.com

v.abbasi

New member
سلاممن تعیین سطح و انجام دادم بااینکه13تا درس تافلو خوندم سطحم خیلی پایین بودش a2 بودم،البته هر روز زبانو نمیخونم!
به نظرتون چکار کنم؟؟

بروسلی

New member
یک ادرس واسه دانلود کامل لزگی میخوام اینجا فقط کلمات لزگی بود نه خودش

خواهش

mf2009

New member

خواهش

سلام دوست عزیز امکانش نیست به علت رعایت حق مولف

- - - Updated - - -

خواهش

سلام دوست عزیز امکانش نیست به علت رعایت حق مولف

chatresh

New member
اگه کسی کتابشو داره واسه دانلود بذاره چون فعلا امکان خریدشو ندارم!!!!!

The Guy

Well-known member
بچه ها من تعیین سطح انجام دادم شدم c2
ولی تاحالا لزگی رو شروع نکردم (اخرای تافلم)
میخوام از شنبه شروع کنم.
میشه بگید آخرین چاپ کتاب کدومه؟ و ازش یه لینک خرید بدید (خرید همین چاپ آخر)

mf2009

New member
بالا