مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

Faridma8

New member
دوستان من 2 تا مهارت خوندم ...چیکارکنم؟؟؟؟کتاب دیگه چی میدونید؟

khorsand

New member
ببخشید چرا پستا حذف میشن؟کی حذفشون میکنه؟من منتظر جواب راهنمایی که خواسته بودم ازتون بودم بعد اومدم میبینم بهبه چ جالب همه چیزایی که گفته بودم حذف حذف کردن!این چ وضعشه؟وقتی پستی مرتبط به موضوعه واسه چی حذف میکنید؟ملت میان اینجا ک بهشون کمک بشه حذف کردن باید با دلیل باشه وگرنه یجور توهینه

ramtin20

New member
با سلام خدمت زبان دانان!!!
برا زبان ارشد سطح لغات چقدر باید باشه؟
مثلا تافل متوسط کفایت میکند؟ یا سراغ پیشرفتش و ۱۱۰۰کلمه هم باید بریم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

پیچک

New member
اینجا چجوریه؟... من حوصله ندارم 115 صفحه قبلو بخونم

مارو هم راه میدین؟

امتحان سطح دادم شد B2 ..ینی چی؟ امیدی هست؟ یاباید برم از tiny شرو کنم؟:smilies-azardl (181

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
با سلام خدمت زبان دانان!!!
برا زبان ارشد سطح لغات چقدر باید باشه؟
مثلا تافل متوسط کفایت میکند؟ یا سراغ پیشرفتش و ۱۱۰۰کلمه هم باید بریم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
نظر من رو بخوای این پسته.
موفق باشی :rose:

اینجا چجوریه؟... من حوصله ندارم 115 صفحه قبلو بخونم

مارو هم راه میدین؟

امتحان سطح دادم شد B2 ..ینی چی؟ امیدی هست؟ یاباید برم از tiny شرو کنم؟:smilies-azardl (181
بابا لزگی هم مگه مطالعه گروهی میخواد؟ بشین تو خونه بخونش دیگه :)))

The Guy

Well-known member
دوستان آیا امکان داره که کلید لزگی اشکالاتی هم داشته باشه؟ یا همه جواب ها 100درصد درست هستن؟

The Guy

Well-known member
دوستان آیا امکان داره که کلید لزگی اشکالاتی هم داشته باشه؟ یا همه جواب ها 100درصد درست هستن؟

The Guy

Well-known member
f4527ac498b761be25a3f7120f1846fd.jpg

اینو جواب صحیح رو گفته گزینه c درحالی که d بنظر جواب مناسب تری میاد
واژه them به باکتری ریفر میکنه.

یا
fd1fc810735fc198662a205cb19a1ee5.jpg

که با اینکه تو متن صراحتا گفته
There is no physical harm to the patient
گزینه صحیح رو b انتخاب کرده

.Nazanin

New member

یا

لطفا سوالاتتون رو با ذکر مهارت و صفحه بپرسين نگاه کنم

elham.shirazi

New member

یا

سلام دوست عزیز با توجه به ادامه جمله میشه به این سوال جواب داد . که گفته چون هیچ موجود دیگری نمیتونه میزبانشون باشه! یعنی با هم زندگی میکنند! و همزیستی یک رابطه ی دوسویه ی پایدار است!

The Guy

Well-known member
سلام دوست عزیز با توجه به ادامه جمله میشه به این سوال جواب داد . که گفته چون هیچ موجود دیگری نمیتونه میزبانشون باشه! یعنی با هم زندگی میکنند! و همزیستی یک رابطه ی دوسویه ی پایدار است!
میشه بیشتر توضیح بدین؟ چرا species نمیتونه جواب صحیح باشه؟

elham.shirazi

New member
میشه بیشتر توضیح بدین؟ چرا species نمیتونه جواب صحیح باشه؟

خیلی واضحه این سوال!!!!!!! چرا که باکتری هایی که توی بدن انسان زندگی میکنن با انسان همزیستن! یه رابطه ی دو سویه انسان اونارو تغذیه میکنه اونا هم برای انسان کار انجام میدن. همیشه تستا چالش برانگیزه . باید بهترین گزینه انتخاب بشه! بهترین گزینه همزیسته! چون معمولا باکتری های مفید هستن که توی بدن انسان هست اونایی هم که مضرن باعث بیماری میشن و مبارزه میشه باشون و قسمت دوم سوال جواب رو داره عنوان میکنه یک زندگی دو سویه!

The Guy

Well-known member
خیلی واضحه این سوال!!!!!!! چرا که باکتری هایی که توی بدن انسان زندگی میکنن با انسان همزیستن! یه رابطه ی دو سویه انسان اونارو تغذیه میکنه اونا هم برای انسان کار انجام میدن. همیشه تستا چالش برانگیزه . باید بهترین گزینه انتخاب بشه! بهترین گزینه همزیسته! چون معمولا باکتری های مفید هستن که توی بدن انسان هست اونایی هم که مضرن باعث بیماری میشن و مبارزه میشه باشون و قسمت دوم سوال جواب رو داره عنوان میکنه یک زندگی دو سویه!

ظاهرا ساده است ولی نمیدونم چرا رو این تست حساس شدم
ترجمه فارسی تست با هرکدوم از گزینه ها میشه این:
1.برخی همزیستی های باکتری ویژه انسان هستند، بطوری که (جز انسان) هیچ موجود دیگری نمیتواند میزبان آنها باشد.
2.برخی گونه های باکتری ویژه انسان هستند، بطوری که (جز انسان) هیچ موجود دیگری نمیتواند میزبان آنها باشد.
چون در قسمت دوم جمله واژه "آنها" به چیزی رجوع میکنه که بهش پناه داده شده، نظر من اینه که گزینه "گونه ها" منظقی تر به نظر میاد.

elham.shirazi

New member
1.برخی همزیستی های باکتری ویژه انسان هستند، بطوری که (جز انسان) هیچ موجود دیگری نمیتواند میزبان آنها باشد.
2.برخی گونه های باکتری ویژه انسان هستند، بطوری که (جز انسان) هیچ موجود دیگری نمیتواند میزبان آنها باشد.
چون در قسمت دوم جمله واژه "آنها" به چیزی رجوع میکنه که بهش پناه داده شده، نظر من اینه که گزینه "گونه ها" منظقی تر به نظر میاد.

as no other creatures can house them
گونه : به معنای نوع
همزیستی : به معنای رابطه ی میزبان و انگل
قسمت دوم رابطه ی باکتری با انسان رو داره میگه, هیچ موجود دیگر نمیتواند میزبان آنها باشد یعنی چی ؟ یعنی باید باهم باشند! کدوم گزینه این معنی رو میده به نظر شما؟

- - - Updated - - -

قسمت دوم رابطه ی باکتری با انسان رو داره میگه, هیچ موجود دیگر نمیتواند میزبان آنها باشد یعنی چی ؟ یعنی باید باهم باشند! کدوم گزینه این معنی رو میده به نظر شما؟

The Guy

Well-known member

- - - Updated - - -

فکر کنم درست نتونستم منظورمو برسونم. همزیستی باکتریایی به "رابطه" بین باکتری و انسان اشاره میکنه، در حالی که جمله دوم به "خود باکتری".
فکر میکنم از لحاظ دستوری این جمله غلطه.

elham.shirazi

New member
فکر کنم درست نتونستم منظورمو برسونم. همزیستی باکتریایی به "رابطه" بین باکتری و انسان اشاره میکنه، در حالی که جمله دوم به "خود باکتری".
فکر میکنم از لحاظ دستوری این جمله غلطه.

نه درسته! جمله ی دوم دقیقا رابطه رو میرسونه! معنی جمله ی دوم دقیقا معنی همزیستیه ! living together

بالا