مامایی ها!!اوضاع درسی تون در چه حاله؟؟

آمنه

New member
بچه ها یکی ب من دلداری بده!!!!!!!!!!!!!!:wacsmiley:
آخه مگه قراره تست ها را از مریخ بیارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا اینقدر من نگرانم؟؟؟؟؟چرا همش فکر میکنم تلاشهام بی فایدس؟؟؟؟
وای خدایا خیلی خستم کی تمام میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (9):

vb2

New member
بچه ها یکی ب من دلداری بده!!!!!!!!!!!!!!:wacsmiley:
آخه مگه قراره تست ها را از مریخ بیارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا اینقدر من نگرانم؟؟؟؟؟چرا همش فکر میکنم تلاشهام بی فایدس؟؟؟؟
وای خدایا خیلی خستم کی تمام میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (9):

سلا م بر تو آمنه ی کوشا.دخترم امیدت به خدا باشه و بدون کنکور ارشد اونی نیست که بزرگش کردن راستی مگه پارسال کنکور ندادی>؟:riz277::

آمنه

New member
سلا م بر تو آمنه ی کوشا.دخترم امیدت به خدا باشه و بدون کنکور ارشد اونی نیست که بزرگش کردن راستی مگه پارسال کنکور ندادی>؟:riz277::[/Qمن سال گذشته ارشد شرکت کردم ولی اصلا هیچی نخونده بودم در واقع بعد از ترم 4 دانشگاه کلا درس خوندن گذاشتم کنار (البته بگم دانشجو تنبلی نبودم بلکه برعکس جز 5 دانشجو نمونه کل دانشگاهمون بودم) .برای همین سر کنکور چیز زیادی یادم نبود و برام اصلا مهم نبود اما امسال فرق میکنه همش فکر میکنم اگه قبول نشم !!!!!!!!!!میدونم ارشد خیلی بزرگ نیست فقط ترس از قبول نشدن دارم!!!!!!!!!!!:smiliess (9):

آمنه

New member
بچه نظرتون در مورد شرکت در آزمون های آزمایش سنا (البته اگه اسمش همین باشه)که رو سایت هست چیه ؟ب نظرتون جامع هست که شرکت کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:

leiliyebidel

New member
بچه ها یکی ب من دلداری بده!!!!!!!!!!!!!!
وای خدایا خیلی خستم کی تمام میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آمنه جون نگرون چی هستی دوستم؟؟؟؟؟؟؟تو میتونی عسیسم...هممون میتونیم........:a2d3:
53 روز دیگه تموم میشه!
ب خودت ایمان داشته باش آجی جون...
:tsimuzpzwoap1t9y3o7
بذا بگم رتبه های برتر رشتمون کیان:من،تو،مامایی ،ویدا، دیس ژرمینو، سمانه،نابونید ،خاتون وچشمک...(دقیقا 9 تا شدیم!)ترتیبش اتفاقی شدااااااا ب خدا...ولی اگه هممونم رتبه ی 1 شیم وزارت بهداشت هیچ کاری نمی تونه بکنه...!:thumbsupsmileyanim:
شیما ک هدفش کلا ی چیز دیگه اس!ک مطمئنم اونم سال دیگه 100%پزشکی قبول میشه ولی اگه بود اونم جزء رتبه های برتر بود..
ب خدا توکل کن عزیز دلم
...:28:

آمنه

New member
آمنه جون نگرون چی هستی دوستم؟؟؟؟؟؟؟تو میتونی عسیسم...هممون میتونیم........[/SIZE]:a2d3:
53 روز دیگه تموم میشه!
ب خودت ایمان داشته باش آجی جون..
بذا بگم رتبه های برتر رشتمون کیان:من،تو،مامایی ،ویدا، دیس ژرمینو، سمانه،نابونید ،خاتون وچشمک...(دقیقا 9 تا شدیم!)ترتیبش اتفاقی شدااااااا ب خدا...ولی اگه هممونم رتبه ی 1 شیم وزارت بهداشت هیچ کاری نمی تونه بکنه...!:thumbsupsmileyanim:
شیما ک هدفش کلا ی چیز دیگه اس!ک مطمئنم اونم سال دیگه 100%پزشکی قبول میشه ولی اگه بود اونم جزء رتبه های برتر بود..
ب خدا توکل کن عزیز دلم
...:28:[/QUOTE]
ممنون لیلی جون حسابی شادم کردی.ب قول شاعر زانو نمیزنم حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قد من باشد.:thanks:

آمنه

New member
بچه ها از جلد دوم ویلیامز فصول مربوط ب سزارین و هیسترکتومی را باید بخونیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dadad4:

mamai86

New member
بچه ها..یکی مسئول بشه از تستای 10 سال اخیر..فصول کم اهمیت ویلیامز و در بیاره..که فقط از اون فصل نکته مرور کنیم..نه کل فصلو بخونیم

vb2

New member
نظرت چیه اهمیت دارارو بگیم ؟هر کی نظرشو بگه ابین اونا معلوم میشه دیگه که کدوما با اهمیت تره

vb2

New member
حتمااااااااااااا عزیزم .لیلی و آمنه منتظر جوابای شما هم هستیم

mamai86

New member
از فصول مهم ..اگه تسلط خوبی دارین..بگین کدوم قسمتاش به نظرتون مهم تره

شرمنده..من ازین بابتا خیلی تعطیلم در کل..میترسم چیزی بگم گمراهتون کنم:j58r36j3gcr4suxymup

leiliyebidel

New member
بچه ها من ی تاپیک قبلا تو همین انجمن مامایی گذاشته بودم ک کدوم فصلا مهمترن و کدوماشون کم اهمیت ترن!
ی نیگایی ب اون بکنید.......
ی چیزایی ام ک خودم بهشون اضافه کردمو نظر شخصیم بوده تجربه ی پارساله...
من تستای 18سال کنکورو دارم.........
حالا باز الآن ک دارم تست میزنم حتما چیز جدیدی دیدم بهتون میگم...

leiliyebidel

New member
بچه ها من ی تاپیک قبلا تو همین انجمن مامایی گذاشته بودم ک کدوم فصلا مهمترن و کدوماشون کم اهمیت ترن!
ی نیگایی ب اون بکنید.......
ی چیزایی ام ک خودم بهشون اضافه کردمو نظر شخصیم بوده تجربه ی پارساله...
من تستای 18سال کنکورو دارم.........
:a2d3:
حالا باز الآن ک دارم تست میزنم حتما چیز جدیدی دیدم بهتون میگم...:riz304:

آمنه

New member
بچه ها..یکی مسئول بشه از تستای 10 سال اخیر..فصول کم اهمیت ویلیامز و در بیاره..که فقط از اون فصل نکته مرور کنیم..نه کل فصلو بخونیم
شرمنده من که نمیتونم آخه اوضاع من ب قول معروف گل بود ب سبزه هم آراسته شد!!!!!!!!!!!! ابلاغ طرح امضا شده و طرحم تا ده روز دیگه شروع میشه:wacsmiley:

vb2

New member
اه قبلش مگه درخواست داده بودی؟به مکن گفتن اگه میخوای 1 تیر شروع شه آخرای اردیبهشت بیا سراغ کارات

بالا