شروع کتاب لزگی از 17 اسفند (هر کس تا حالا شروع نکرده بیاد)

آیا هر هفته 1 مهارت بخونیم ؟

• مجموع رای دهندگان
    0

kiana

New member
لزگی یا منابع جدید زبان ؟

مدیر عزیز با توجه به اینکه اصولا طراحان سوال، زیاد با منابع کاری ندارن و هر چی دلشون می خواد سوال میدن به نظرم عاقلانه ترین کار کتاب لزگی هست که یک مجموعه کامله. البته فکر نمی کنم که تو این چند ماه آخر وقت زیادی داشته باشیم برای منابع جدید. باز هم دوستان مختارند که هر منبعی رو که دوست دارن مطالع کنن :riz304:

nbio

New member
منم تا حالا سه مهارتو خوندم ولی دوباره از اول شروع به خوندن میکنم با هفته ای دو مهارت موافقم نزدیکای کنکور سوالات سنوات گذشته رو زیاد بخونیم به نظرم بهتره همگی موفق باشین ایشالا...

Fariba 90

New member
سلام فعلا منم هستم.البته اگه به درسای دیگه ام برسم و بتونم تو مطالعه ی گروهی شرکت میکنم

omid9030

New member
سلام
من بخاطر مشکلاتی که دارم هفته ای یک بار رو بهش رای میدم
اما در اخر موافق جمع هستم

omid9030

New member
بچه ها بعد از اینکه تصمیم گرفته شد هفته ای چقد بخونیم...در مورد اینکه که با چه روشی بخونیم هم اگه میشه تبادل نظر کنید
یاعلی..ایشالا امسال در صد خوبی از زبان رو بزنیم:21:

nafasn

New member
سلام به همگی
بچه ها منم هستم .تا الان 10 مهارت خوندم

فقط تا 5شنبه به نت دسترسی ندارم .

آخرین ویرایش:

kiana

New member
فعلا رای اکثریت اینه که با هفته ای 1 مهارت شروع کنیم. لطفا بقیه دوستان هم تو نظر سنجی شرکت کنن شب برنامه نهایی رو اعلام می کنم.

serin

New member
هفته ای یک مهارت با 3متن متفرقه
نزدیکیای کنکور یه عالمه مرور داریم...با استرس که نمیتونیم لزگی بخونیم

kiana

New member
اگر به برنامه ای که پیشنهاد دادم نگاه کنید فقط این دو هفته آخر اسفند هر هفته 1 مهارت می خونیم برای شروع ولی از فروردین به بعد هفته ای 2 مهارت می خونیم.

irani

New member
بچه ها هرکی موافقه هفته ایی ی مهارت + ی کنکور لایک کنه تا مشخص شه چقد بخونیم
منظورم اینه مثلا هفته اول مهارت اول + کنکور 82 صبحش، هفته بعدش مهارت بعدی + کنکور 83 عصر
آیا وکیلم؟:idea_majidonline:

melinaa

New member
بچه ها هرکی موافقه هفته ایی ی مهارت + ی کنکور لایک کنه تا مشخص شه چقد بخونیم
منظورم اینه مثلا هفته اول مهارت اول + کنکور 82 صبحش، هفته بعدش مهارت بعدی + کنکور 83 عصر
آیا وکیلم؟:idea_majidonline:

بنظرم ایرانی یجورایی درست میگه بچه هااااا..
هفته ای یک مهارت با 1 آزمون.اینجوری خوبه فشار هم نمیاد بهمون....
اما بچه ها روش خوندن چجوریه؟؟؟؟؟؟
مثلا از فردا که قراره شرو کنیم چجوری باید بخونیم؟؟؟روش گزارش دادن و ایناش؟؟؟
کلا کسی هست برام بگه..........

kiana

New member
برنامه درسی این تاپیک

2 هفته آخر اسفند هر هفته 1 مهارت : مهارت 1 + 2
کل فروردین هر هفته 2 مهارت : مهارت 3 و 4 + 5 و 6 + 7 و 8 + 9 و 10
هفته اول اردیبهشت : مهارت 11 و 12
هفته دوم و سوم اردیبهشت : مبحث سوالات متفرقه از منابع ذکر نشده که 54 تا ریدینگ داره
هفته چهارم اردیبهشت و 2 هفته اول خرداد : مجموعه سوالات 10 سال گذشته که تو آخر کتابه

در ضمن من توصیه نمی کنم که با هر مهارت یک نمونه سوال سال قبل رو بخونید به دلیل اینکه تست می زنید درصد می گیرید اگر پایین باشه انگیزتون کم میشه و اینکه آخر هر مهارت تو کتاب چند تا سوالی هست که مربوط به همون مهارته. باز هم تصمیم با خودتونه.

با این برنامه اگر موافقید لایک کنید. :rose:

آخرین ویرایش:
بالا