شروع کتاب لزگی از 17 اسفند (هر کس تا حالا شروع نکرده بیاد)

آیا هر هفته 1 مهارت بخونیم ؟

• مجموع رای دهندگان
    0

kiana

New member
برنامه درسی این تاپیک

2 هفته آخر اسفند هر هفته 1 مهارت : مهارت 1 + 2
کل فروردین هر هفته 2 مهارت : مهارت 3 و 4 +
5 و 6 + 7 و 8 + 9 و 10
هفته اول اردیبهشت : مهارت 11 و 12
هفته دوم و سوم اردیبهشت : مبحث سوالات متفرقه از منابع ذکر نشده که 54 تا ریدینگ داره
هفته چهارم اردیبهشت و 2 هفته اول خرداد : مجموعه سوالات 10 سال گذشته که تو آخر کتابه :4d564ad6:

amirreza

New member
دیر تموم میکنیم بنظرم این دوهفته اخر اسفند فشرده کنیم 54تا ریدینگ 2هفته نمیشه رسوند اونم تو اون روزای پرتنش ..البته این نظر بنده بود
با توجا ب اینکه مهارتهای اول اسونم هست خیلیام خوندن اون 2-3تای اولیرو:rose:

ROJO

New member
عزیزان فقط مرور یادتون نره
طوری نباشه ک کلمه ای از یادتون بره

من پارسال سرجلسه خیلی پیش اومد ک لغت میدیدم تو گزینه ها ولی متاسفانه معنیشو فراموش کرده بودم و چون زبانم خوب بود خیلی زورم میگرفت که اینو دیدم قبلا ولی حالا یادم نمیاد واسه همین میزدم و بعد ک جوابا اومد همش اشتباه بود ،درصد زبانم شد 67 در حالیکه اگه اونایی ک یادم رفته بود رو نمیزدم 75% میشد و اگه فقط یه مرور کوچولو کرده بودم بیشتر از 80% درصد میشد، بین این درصدا اختلافی به نام مروره !ما لغتای زیادیو خوندیم باید کاری کنیم ک همشون تو اون نیم ساعت یه ساعتی ک سر زبانیم یادمون بیاد پس باید حسابی مروووور کنیم

این تجربه ی شخصیم بود، امیدوارم کسی بعدا حسرت حتی ی کلمرو هم نخوره
:riz304:

TrueLove90

New member
...

منم هستم ! اگه مثه تاپیک مطالعه گروهی تافل پیش بره عالیه :)

اگه خواستین میتونین لغات لزگی و لغات کنکورهای سال گذشته بهداشت (پنجشنبه صبح ها) و بقیه منابع رو به صورت آنلاین تمرین مرور کنین ،

از این تاپیک و لینکهاش استفاده کنین (توی پست شماره 2)

http://olumpezeshki.ir/thread8660-2.html#post285759

...

nava

New member
به نظر من هم این دو هفته اسفند رو فشرده تر بخونیم بهتره چون هر چه به روز امتحان نزدیکتر میشیم استرس بیشتر میشه و باید مرور کرد. هرچی زودتر بخونیم بیشتر میتونیم دوره کنیم

kiana

New member
این دو هفته رو به خاطر مشغله شب عید گفتم که هفته ای 1 مهارت بخونیم اما اگه موافقید که کلا هفته ای 2 مهارت بخونید این پست رو لایک کنید اگر به 10 تا رسید برنامه رو عوض می کنم.

nava

New member
اگه بتونیم هفته ای دو مهارت بخونیم که خیلی خوبه

matin

New member
بچه ها نظرتون در مورد 1100 تافل چیه ؟؟؟ من ی مقدارش رو خوندم ادامه بدم آیا ؟؟؟

behnaz.h

New member
سلام بچه ها منم هستم بخاطرمشغله های شب عید هفته ای یه مهارت خوبه چون واسه استارت دو مهارت زیاد میشه

simin30

New member
سلام
من فك ميكنم مهارت ٣ و٤ براي هفته ١ نوروز زياده.آخه فقط كه نميخوايم زبان بخونيم درسهاي ديگه هم هست.من هم تو اين تاپيك شركت ميكنم اما برنامم فرق داره البته با اجازه صاحب تاپيك:)

kiana

New member
حدودا تا اینجا که شمردم 32 نفر شدیم تعدادمون خیلی عالیه اما برای شروع برنامه حتما نتایج نظر سنجی رو در نظر می گیریم که رای با اکثریت باشه پس تا فردا منتظر می مونیم نتیجه رو فردا شب اعلام می کنیم. موفق باشید :riz304:

sanaz alizadeh

New member
دوستان منم هستم....ولی یه پیشنهاد ...اینجا همتون یعنی میخاین از صفر شرو کنید؟منظورم اینه کسی اصلا لزگیو نخونده؟
اخه من میگم درسته لغت خیلی مهمه و پایه زبانت باس قوی باشه ولی تمرینو تکرار قویترش میکنه اونم مهمتر از همشون سوالای کنکور سال گذشتست....
با این برنامه، من یکی که کلا اخرا رو مود استرسم باس اون دو هفته که مونده فقط مرور داشته باشم فک نمیکنم بازدهی داشته دم کنکور بخایم چیز جدید بخونیم.... درسته سخته که فشرده بخونیم اما به نتیجش می ارزه فقط باس یکم به خودمون سختی بدیم ...مث خیلیا که گفتن این دو هفته رو بیشتر بخونیم منم موافقم ...
لا اقل بیاین اگه نمیتونید هفته ای دوتا مهارت بخونید هفته ای یه مهارت و یه کنکور سال گذشته و یک یا دوتا متنی که اسمش هست متفرقه...چون مهارتاروبیشتر برا لغتش میخایم که زیاده تاپیکایی که بچه ها همه لغتاشو دراوردن پس وقت نمیگیره اصلا چیزی که مهمه اون سوالای کنکوره که باس خونده و مرور شه

sanaz alizadeh

New member
راجع به 1100 هم یکی از دوستان که گفته بودن ...من دارم برا لغتاش تصویر اماده میکنم که راحتتر حفظ شه باهر لغتیکناربیام اینا خیلی سختن چاره ای جز تصویر سازی نبود خیلی سریع میشه حفظش کرد ایطوری.تا قبل عید حتما سعی میکنم تمومش کنم و برا شما هم میزارم که استفاده کنید ...همه زبانو عالی خواهیم زد ..انشالا

sanazolumpezeshki

New member
منم هفته ای یک مهارت رو هستم. :smilies-azardl (113
به نظر من که بهتره هفته ای یک مهارت بخونیم این طوری به درسای دیگه هم می رسیم،
برای کسانی هم که مثل من زبانشون ضعیفه خوندن هفته ای دو مهارت یا بیشتر واقعا می تونه سنگین و وقت گیر باشه

آخرین ویرایش:
بالا