شروع کتاب لزگی از 17 اسفند (هر کس تا حالا شروع نکرده بیاد)

آیا هر هفته 1 مهارت بخونیم ؟

• مجموع رای دهندگان
    0

rojiin

New member
مهارت ۶ که قبلا جا مونده بودم ۴۳درصد.ایشالله هفته دیگه مهارت ۹ و ۱۰میخونم

eli2020

New member
مهارت اول=51% مهارت دوم=48% مهارت سوم=57% مهارت ۴=58% مهارت۵= 52%
اینم از درصدای من:sadsmiley:

kiana

New member
من 54 تا ریدینگ رو گذاشتم برا آخر کار از امروز، روزی یکی از نمونه سوال های سال های قبل رو کار می کنم که 20 تاس اونم میشه 20 روز اگه هنوز مهارت ها رو تموم نکردید به نظر من این نمونه سوالات رو در کنار مهارت ها کار کنید تا وقت کم نیارید :smilies-azardl (113

mehrshad.namdar

New member
بچه ها لطفا به منم کمک کنید 2 ماه تا کنکور مونده و من زبانم افتضاح.فقط 15 درصد میتونم به سوالای لزگی و سالای قبل جواب بدم! چیکار کنم حداقل 30 تا 40 درصد بزنم که برای قبولی نیازه؟!!!!!!!!!!!!!!!!

kiana

New member
بچه ها لطفا به منم کمک کنید 2 ماه تا کنکور مونده و من زبانم افتضاح.فقط 15 درصد میتونم به سوالای لزگی و سالای قبل جواب بدم! چیکار کنم حداقل 30 تا 40 درصد بزنم که برای قبولی نیازه؟!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز تا اونجایی که می تونی لغت کار کن. لغات اسنشیال تافل عالیه. لزگی رو هم سعی کن تموم کنی

rojiin

New member
من 54 تا ریدینگ رو گذاشتم برا آخر کار از امروز، روزی یکی از نمونه سوال های سال های قبل رو کار می کنم که 20 تاس اونم میشه 20 روز اگه هنوز مهارت ها رو تموم نکردید به نظر من این نمونه سوالات رو در کنار مهارت ها کار کنید تا وقت کم نیارید :smilies-azardl (113

برنامه که اینجوری نبود.این هفته مهارت 9 و 10 مگه نیست؟

kiana

New member
درسته روژین جان اما یکم سرعت خوندنت رو بالا ببری بهتره

mehrshad.namdar

New member
منم خصوصی گرفتم تا کمی راه بیوفتم...دو جلسه main idea and scan skim خوب بود فعلا یکم از استرسم کم شد فعلا

rojiin

New member
مهارت ۱۰ داغون زدم ۲۹ درصد!!!کیانا بیا منو بزن:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

rojiin

New member
خیلی محکم زدی کیانا.راستی ازمونهای سالهای گذشته رو هم با درصد گزارش بدیم؟همون ازمون هایی که اخر کتاب لزگی اومده؟راستی کیانا مشیشه ایشالله اخرش یه برنامه برای مرور اخر هم بگذاری؟

kiana

New member
خیلی محکم زدی کیانا.راستی ازمونهای سالهای گذشته رو هم با درصد گزارش بدیم؟همون ازمون هایی که اخر کتاب لزگی اومده؟راستی کیانا مشیشه ایشالله اخرش یه برنامه برای مرور اخر هم بگذاری؟

شرمنده اگه دردت اومد :tsimuzpzwoap1t9y3o7 آره بهتره با درصد بزاریم آخر سر هم ایشالا اگه وقت شد حتما دوره می کنیم.

rojiin

New member
مهارت ها تموم شد.مهارت یازده ۵۴ زدم.دوازده هم تمام شد.کیانا تا کی وقت داریم که ازمونهای سال گذشته رو تموم کنیم؟

kiana

New member
تا آخر اردیبهشت وقت دارید روژین جان ولی دقیق بخونید این آزمون ها خیلی مهم هستن

بالا