شروع کتاب لزگی از 17 اسفند (هر کس تا حالا شروع نکرده بیاد)

آیا هر هفته 1 مهارت بخونیم ؟

• مجموع رای دهندگان
    0

yazdan

New member
کتاب حجیمیه آیا میرسید بخونید . آیا درسهای دیگه فدا نمیشه ؟

موقعیتها برابرند فقط برخورد آدما متفاوته.راهی بجز خوندن وجود نداره پس بجای فکر کردن به مشکلات بهتره تنها راه حل رو یعنی خوندن رو درپیش بگیریم.:a2d3:

yazdan

New member
بچه ها حالا که منابع عوض شده به نظرتون کتاب لزگی کیفیت قبل رو داره واسه ازمون؟؟؟
تو سایت علوم پزشکی نوشته خلاصه ی کل منابع اعلام شده در حال بسته شدنه به زودی میاد تو بازار ... من موندم چی کار کنم :(

وقت تنگ است و قلندر بیدار:smiliess (3):که با این در اگر دربند در مانم درمانم:25r30wi:

نقد رو بچسب و نسیه رو ولکن.فعلآ اینو بخون اگه عمری بود اونم میخونی.بخصوص اینکه آزمون نزدیکه و اون کتاب اگرم برسه هنوز امتحانشو پس نداده.

yazdan

New member
دوستای گلم استقبالتون خیلی خوب بود فعلا طبق نظر سنجی هفته ای یک مهارت بخونیم اگر تونستیم به هفته ای 2 مهارت می رسونیم. اما به نظرم هفته ای یک مهارت عالیه. سوالای آخرش رو هم نزدیک کنکور واسه دوره کار میکنیم همین جا. از 17 اسفند شروع کنیم تا همه بچه ها آمادگی داشته باشن که میشه شنبه آخر هر هفته یعنی جمعه ها گزارش بدیم و رفع اشکال کنیم.

بعبارتی هفته آینده مهارت 4 رو میخونید.من تاآخر هفته ی آینده سعی میکنم خودمو به شما برسونم.البته با اجازه.:riz304:
درضمن من تصمیم دارم هرروز 4 تا متن از سنوات گذشته رو بخونم.پیشنهاد میکنم ی نگاهی هم به اونا بندازید.

yazdan

New member
برنامه درسی این تاپیک

2 هفته آخر اسفند هر هفته 1 مهارت : مهارت 1 + 2
کل فروردین هر هفته 2 مهارت : مهارت 3 و 4 +
5 و 6 + 7 و 8 + 9 و 10
هفته اول اردیبهشت : مهارت 11 و 12
هفته دوم و سوم اردیبهشت : مبحث سوالات متفرقه از منابع ذکر نشده که 54 تا ریدینگ داره
هفته چهارم اردیبهشت و 2 هفته اول خرداد : مجموعه سوالات 10 سال گذشته که تو آخر کتابه :4d564ad6:

آهان پس جمعه آینده مهارت 6 رو تموم کردید.منم خودمو میرسونم.البته هیچی نخوندم اما چون صبحهارو فقط زبان و آمارمیخونم فکرکنم بتونم برسم.

hassan.n

New member
دوستان میشه اینو معنی کنید؟
see this approach as being complementary to other medical treatments such as prescription of drugs rather than as a replacement for other treatments

این روش را به عنوان مکمل به دیگر درمان های پزشکی از جمله نسخه ای از داروها و نه به عنوان جایگزینی برای درمانهای دیگر

nafasn

New member
این روش را به عنوان مکمل به دیگر درمان های پزشکی از جمله نسخه ای از داروها و نه به عنوان جایگزینی برای درمانهای دیگر
ببخشید میشه بگید چرا rather than رو نه بعنوان معنی کردین؟ مگه نمیشه نسبتا؟:21:

hassan.n

New member
ببخشید میشه بگید چرا rather than رو نه بعنوان معنی کردین؟ مگه نمیشه نسبتا؟:21:

دوست عزیز
rather معنای مختلفی دارد ویکی از معنای آن نسبتاًٌ است . در جمله مذکور توجه نمایید که rather با than آمده (rather than) معنای: در عوض - به جای - تا اینکه - به جای اینکه . می دهد. مثال
I prefer to go canada rather than iran

رخساره

New member
سلام
منم امروز لزگی رو شروع کردم
سعی میکنم با برنامه تاپیک پیش برم، مهارتهایی رو هم که عقب هستم جبران می کنم
ولی نمیتونم درصد آزمونک ها رو بذارم چون پاسخنامه ش رو ندارم

ahmadzadefateme

New member
سلام به همگی انشا الله سالی تؤام با موفقیت داشته باشید ،من خیلی عقبم هنوز در گیر3 هستم ودرصد مهارت 2 ، 42 بود.:smilies-azardl (181

kiana

New member
تنبل نشییییییید :p7977cujr38iyymsu8: 2 ماه و 1 هفته دیگه کنکور داریییییییم :smiliess (2):

victoria-m

New member
سلام کیانا خانم.خسته نباشین
من ترجمه هایی که گذاشته بودینو نگا کردم .کتاب من لزگی جلدشم سفید مثلا مهارت 2 کلی متن هست که من تو ترجمه اصلا ترجمه اون متنا رو ندیدم.کتابای شما مهارت 2 متن نداره؟

kiana

New member
سلام کیانا خانم.خسته نباشین
من ترجمه هایی که گذاشته بودینو نگا کردم .کتاب من لزگی جلدشم سفید مثلا مهارت 2 کلی متن هست که من تو ترجمه اصلا ترجمه اون متنا رو ندیدم.کتابای شما مهارت 2 متن نداره؟

دوست عزیز ترجمه ها رو یکی از دوستان آماده کرده بعضی بخش ها ترجمه نشده و این ترجمه ها فقط برای سهولت کار دوستانی که استفاده میکنن آماده شده و به نظرم زیاد روی این ترجمه ها تکیه نکنید و فقط بخش هایی رو که واقعا متوجه نمیشید از رو ترجمه ها بخونید این طوری مهارتتون تو درک مطلب بالاتر میره. باز هم اگر بخش خاصی بود که نیاز به کمک داشتید من در خدمتم.

serin

New member
من از 17 اسفند به این ور 4تا مهارتو خیلی پراکنده خوندم به خاطر همینه گزارش نمیدم
هنوز سوالات اخر مهارتارم حل نکردم

nbio

New member
سلام بچه ها متاسفانه من از برنامه عقب موندم هنوز مهارت 2 هستم همگی موفق باشین ایشالا.

mamaie

New member
سلام.... عیدتون مبارک... من خیلی عقب موندم اصلا تو این 2 هفته نتونستم درس بخونم:smiliess (2):

victoria-m

New member
دوست عزیز ترجمه ها رو یکی از دوستان آماده کرده بعضی بخش ها ترجمه نشده و این ترجمه ها فقط برای سهولت کار دوستانی که استفاده میکنن آماده شده و به نظرم زیاد روی این ترجمه ها تکیه نکنید و فقط بخش هایی رو که واقعا متوجه نمیشید از رو ترجمه ها بخونید این طوری مهارتتون تو درک مطلب بالاتر میره. باز هم اگر بخش خاصی بود که نیاز به کمک داشتید من در خدمتم.
ممنون کیانا جان .موفق باشین.

بالا