شبکه‏‌‌‌های اجتماعی و ترویج بدحجابی

مجید دیجی

مدیر بخش
35b660967d7b4a20b277c10a46c63046.jpg

ساحل

New member
بدحجابی حاضر نتیجه‌ 3 محور فرهنگی و رفتاری است:
- هجوم گسترده‌‌ شبکه‌های ماهواره‌ای در تربیت و استخدام مانکن‌های خیابانی برای زشتی‌زدایی از آرایش‌های غیرمتعارف و حجاب‌های مانکنی.
- عدم آگاهی بعضی از دختران و زنان از اینکه مانکن‌های خیابانی الگوی رفتاری مناسبی برای آن‌ها نیستند، بلکه این گروه افرادی هستند برای آنکه شاکله‌ استوار حجاب را با رفتارهای غیراخلاقی بشکنند.
- والدین و خانواده‌هایی که در مقابل ارزش‌های اخلاقی و معیارهای دینی کم‌توجه هستند و در رابطه با ظاهر فرزندان خود هیچ گونه اظهار نظر یا دخالتی نمی‌کنند.
علاوه بر این‌ها، در طول 30 سال گذشته، بیش از 22 سازمان و نهاد فرهنگی میلیاردها میلیارد تومان بودجه‌ این کشور را صرف کرده‌اند و نتیجه‌ اقداماتشان وضعیت حاضر خیابان‌ها و معابر است.

یه گزینه دیگه رو هم فراموش کردینا
البته شاید گفتنش درست نباشه یا خیلی ها اون رو رد کنن ولی یه گزینه کاملا موثره
یکی از بزرگترین دلایل بدحجابی خانم ها (علاوه بر گزینه های بالا) خود آقایون هستن!
خواه ناخواه دو جنس مخالف خواستار توجه همدیگه ان
وقتی توی جامعه ای هستیم که خیلی از آقایون یه خانم بدحجاب که میبینن نیششون تا بنا گوش باز میشه و تا کمر براش دولا راست میشن و بدحجابی رو زیبایی و میدونن در عوض خانمهای متین و با حجاب رو بی و امل میدونن معلومه که نتیجه چی میشه
خیلی از خانمها اونقد مناعت طبع و اعتماد به نفس و ثبات شخصیت دارن که اعتقاداتشون رو به جلب توجه جنس مخالف ترجیح میدن
ولی هستن عده ای که وجودشون پر از خلا هستش و زود تحت تاثیر جو جامعه قرار میگیرن و همرنگ جامعه میشن

مجید دیجی

مدیر بخش
یه گزینه دیگه رو هم فراموش کردینا
البته شاید گفتنش درست نباشه یا خیلی ها اون رو رد کنن ولی یه گزینه کاملا موثره
یکی از بزرگترین دلایل بدحجابی خانم ها (علاوه بر گزینه های بالا) خود آقایون هستن!
خواه ناخواه دو جنس مخالف خواستار توجه همدیگه ان
وقتی توی جامعه ای هستیم که خیلی از آقایون یه خانم بدحجاب که میبینن نیششون تا بنا گوش باز میشه و تا کمر براش دولا راست میشن و بدحجابی رو زیبایی و میدونن در عوض خانمهای متین و با حجاب رو بی و امل میدونن معلومه که نتیجه چی میشه
خیلی از خانمها اونقد مناعت طبع و اعتماد به نفس و ثبات شخصیت دارن که اعتقاداتشون رو به جلب توجه جنس مخالف ترجیح میدن
ولی هستن عده ای که وجودشون پر از خلا هستش و زود تحت تاثیر جو جامعه قرار میگیرن و همرنگ جامعه میشن

====

ممنون حق با شماست ... من واقعا جرات نمی کنم هر مطلبی رو بذارم...
===
البته بی حجابی مربوط به آقایون هم هست .....
===
امام علی(ع)فرمودند: عِفّوُا عَنْ نِساء النّاسِ تَعِفَّ نِساؤَكُمْ. نسبت به زنان مردم عفت داشته باشید تا نسبت به زنان شما عفت داشته باشند
الخصال، ص 55

=============

در آیه 30 سوره نور به مردان مؤمن سفارش كرده است : (( ای رسول ما ، مردان مؤمن را بگو تا چشمها بپوشند ))

=============

هرکس چشمانش را از حرام پر کند ، خداوند در روز قیامت ، دیده اش را پر از آتش کند مگر اینکه: توبه کند ، بازگشت نماید./ امالی صدوق ، ص429.

============

نگاه ( حرام) ، تیری از تیرهای ابلیس است. پس هرکس این نگاه ( حرام) را به خاطر ترس از خداوند تر کند، خداوند به او ایمانی عطا کند که لذتش را در قلبش احساس نماید./ جامع الاخبار،ص243.
======

هرکه چشمش را رها کند ، آرامش خودش را بر باد داده است. هر کی پی در پی ( به حرام) نگاه کند ، پشیمانیش پیوسته و دنباله دار خواهد بود./جامع الاخبار،ص93.

necrotizing fasciitis

Active member
من نمیدونم چرا ما وقتی یه چیزی رو بلد نیستیم بجای یادگرفتن برچسب بد بودن بهش میزنیم :|

مجید دیجی

مدیر بخش
توجه کردین وقتی کسی میشینه پای ماهواره این شکلی میشه ...
یعنی فقط نگاه می کنه ... نه حرف میزنه ... نه از جاش تکون میخوره ... و نه ....
e1cc2bec5b9b4a848fec9456deb08175.jpg

vahid28

New member
توجه کردین وقتی کسی میشینه پای ماهواره این شکلی میشه ...
یعنی فقط نگاه می کنه ... نه حرف میزنه ... نه از جاش تکون میخوره ... و نه ....
e1cc2bec5b9b4a848fec9456deb08175.jpg

الان تهاجم فرهنگی سینمای ایران از خارجی بیشتره برای دین و مسلمونی
ی نظرسنجی بود که بازیگران خارجی تلوزیون جمهوری اسلامی پوشش بدتری دارند و تحریک کننده ترند یا یا سینمای ایران؟
۸۰درصد رای ب سینمای ایران دادند
آقامجید برنامه های تلوزیون ایران هم اسلامی نیستند ک فرقی دلشته باشند
اخبار بی بی سی رو نمیشه با ایران مقایسه کرد
من ماهواره نگاه میکنم
چون بقول شریعتی:
در مملکتی که تلوزیون دولتی بود هیچ حرفی را از رسانه اش باورنکن

مجید دیجی

مدیر بخش
الان تهاجم فرهنگی سینمای ایران از خارجی بیشتره برای دین و مسلمونی
ی نظرسنجی بود که بازیگران خارجی تلوزیون جمهوری اسلامی پوشش بدتری دارند و تحریک کننده ترند یا یا سینمای ایران؟
۸۰درصد رای ب سینمای ایران دادند
آقامجید برنامه های تلوزیون ایران هم اسلامی نیستند ک فرقی دلشته باشند
اخبار بی بی سی رو نمیشه با ایران مقایسه کرد
من ماهواره نگاه میکنم
چون بقول شریعتی:
در مملکتی که تلوزیون دولتی بود هیچ حرفی را از رسانه اش باورنکن

مجید دیجی

مدیر بخش
مستر جیکاک جاسوس انگلیسی که سالها در مسجدسلیمان----- زندگی کرده. برای بدست آوردن دل مردم ساده دل و مذهبی منطقه، زبان ------- را بخوبی یاد می گیرد و به درجه اجتهاد رسیده و حتی در مساجد بعنوان پیش نماز حضور داشته است.

او گیوه هایش را با یک اشاره عصا جفت می کرد و می گفتند این از معجزات اوست. البته او خود می گوید که مگنتی(آهنربا) در گیوه هایم قرار داده بودم که بانزدیک کردن عصا که آنهم درونش مگنت بود گیوه ها جفت می شدند...

این جاسوس انگلیس، روزی به مسجد می آید و به دروغ می گوید من حضرت علی علیه السلام را در خواب دیدم و او به من فرمود که به مردم بگو از این ماده سیاه و نجس (نفت) دوری کنند ...
و برای اثبات ادعایش پیراهن و عبایش را کنار می زند و جای سفید دستی روی شانه اش را نشان می دهد و می گوید این جای دست علی است بر شانه من.
او در کتابش تشریح می کند که روزی تکه ای کاغذ رابه شکل دست بریدم و روی شانه ام قرار دادم و کمی زیر آفتابداغ جنوب ماندم تا خوب اطراف ان کاغذ تیره شود.

معروف ترین شعر او این است:
"شما که عشق علی من دلتون نفت ملی سی چنتون"
شما که عشق علی در دلتان هست نفت ملی به چه دردتان می خورد.

.
.
.
.
.
.
.
.... اینا شیطون رو درس می دن ...

cf81ff386fdf4a7d9f00cd3f708926e9.jpg

┘◄ از کتاب "خاطرات مستر جیکاک جاسوس زبردست انگلیس در ایران قبل از ملی شدن نفت

مجید دیجی

مدیر بخش
ایامیدانید آمریکه با داشتن حدود 90 درصد ماهواره های ارتباطی فقط 8 کانال ماهواره مجانی در اختیار شهروندان خود گذاشته و استفاده از بقیه شبکه ها مستلزم پرداخت هزینه است .
با این وجود 162 کانال فارسی زبان رایگان 24 ساعته برای مخاتبان ایرانی به پخش برنامه مشغولند .
از همین تریبون استفاده می کنم م مراتب قدردانی خود را از دولت آمریکا که حتی بیشتر از مردم خودش به فکر پر کردن اوقات فراغت مردم ایرانه رو اعلام می نمایم .
خداخیرشان بده که اینقدر به فکر مردم ایران هستند .
تازه ما همه اش بهشون می گیم شیطان بزرگ ...... انگلیس هم واسه شبکه بی بی سی از مردمش مالیات می گیره اونوقت واسه ما مفت و مجانی پخش می کنه ..... اصلا اشک توی چشمام جمع میشه از این همه محبتشون نسبت با ایرانی ها .
دستشون درد نکنه
منبع : شبکه اجتماعی تبیان - نسخه 3.0

بالا