شبکه‏‌‌‌های اجتماعی و ترویج بدحجابی

رها45

New member

عزیزم دلم منم دارم تو این جلمعه زندگی میکنم تبعیضارو دیدم میدونم وامهایی با بهرهای 2 برابر میگیرن میدونم یه عده شب گشنه سرشونو میذارن زمین یه عده هم اینقد خوردن که شبا از دل درد نمیتوننن بخوابن منم اینارو میبینم ولی راه حل اینکه ما بی حجاب بشیم و نمیدونم دستورات خدارو زیر پاهامون له کنیم .میدونم ریا کاری زیاده میدونم خیلی روحانی نماها وجه ی دین رو خراب کرئن میدونم حجاب وسیله ای شده برا ریا کاری خیلی که ب فاطمه زهرا قسم ازشون بدم میاد افراطی گریهایی زیادی شده .ولی باید قبول کنیم مردم لذت طلب شدن ایمانمون به اخرت کم شده مگه منو با یه روحانی میزارن تو قبر که حالا من بگم چون اونا این کارو کردن اونکارو کردن منم قید دین خدارو میزنم ما پیغمبر داریم کتاب داریم امام داریم. چرا بیخودی بهانه بیاریم . من از خیلیا شنیدم میگن برو بابا چه دینی فلان روحانی مشروب میخوره نمیدونم کی ربا میگیره پسرای فلانی دارن خون مردمو میکنن تو شیشه ولی اینا دلیل خوبی برا توجیه کوتاهیامون نیست در هر صورت این نظر منه. ماها با خدا طرفیم نه با حکومت و روحانی و فلان اقا زاده....

آخرین ویرایش:

رها45

New member
نگید که این مدل مو ها رو تو خیابون ندیدید....... :smiliess (15):

hairstyle-02.jpg
اتفاقا به نظر من مد و به روز بودن خیلی هم خوبه اما به شرط اینکه عقل و دین رو زیر سئوال نبره و تحت چارچوب اسلامی باشه

elissa 2

New member
اتفاقا به نظر من مد و به روز بودن خیلی هم خوبه اما به شرط اینکه عقل و دین رو زیر سئوال نبره و تحت چارچوب اسلامی باشه

خدا رو شکر هنوز مدل های ردیف وسط توسط این جانب رویت نشده است

- - - Updated - - -

خدا رو شکر هنوز مدل های ردیف وسط توسط این جانب رویت نشده است

مجید دیجی

مدیر بخش
مشکل آز شبکه ها نیست
آز نبود فرهنگ استفاده هست

این شد یه حرف حسابی ... باید از خودمون شرو کنیم... باید فرهنگ باشه ... فرهنگ بیاد... ساخته بشه... هر چیزی فرهنگ خودش رو می خواد ...
...
البته با جمله اول زیاد موافق نیستم .... چرا یه شبکه ماهواره ای باید بیاد فی سبیل الله شرو به ترجمه ...و تولید برنامه کنه ؟ برنامه ها و مستند های گران در کنار مجریان و دبلورهای خوب ؟؟؟؟؟؟ و...
...
بعضی از این شبکه ها علنی جیر خور خط فکری خاصی هستند ....

شفيع

New member
مردانگي و زنانگي در وجود هر انساني نهفته هست .در روانشناسي ب اين ميگن انيما و انيموس.يعني هر مردي ويزگي هايي از زناگي هم داره و زنان هم برعكس.

hosna69

Well-known member
آنکه تو را خلق کرده است،اگر دل پاک را کافی میدانست فقط میگفت:امنوا...اما اینکه درکنار امنوا گفته: وعملوا الصالحات ،یعنی هم دلت پاک باشد هم عملت ...:)

بالا