**سمینار کشوری شیوه های نوین درمان و پیشگیری بیماری های ایدز , ام اس و دیابت**

shamim72

New member
سلام دوستان
من هر روز یه خبر مهم دارم
فرمانداری ملایر تقریبا قبول کرده که واسه سمینار بهمون بودجه بده اگر موافقط نهایی بشه و بودجه برسه از هزینه سمینار کم میشه:4d564ad6:
ولی شما سریعتر ثبت نام کنید تا ظرفیت تکمیل نشده چون هزینه رو روز سمینار به بچه ها بر میگردونیم:ad54ad:

shamim72

New member
سلام
اقا رضا صندقتون رو خالی کنید هرچی واسه سمینار بهتون پیام میدم نمیرسه دستتون میگه صندوق پره!

vet lab sciences

New member
بابا سمینار تا 31 فروردین تمدید شده هیچکس نمیخواد اقدام کنه ضرفیت پر میشه هاااااا:14:
اگه کسی هست درباره سمینار زیاد اگاهی نداره براش توضیح بدم ماام تا دو ترم پیش فقط اسمشو بلد بودیم:(50):

حالا من یه سوالی داشتم می خواستم ببینم این سرتیفیکیتی که آخر جلسه بمون میدن چقدر اعتبار داره؟! یعنی برا مصاحبه دکتری چقدر بش بها میدن؟ (لطفا دوستان ارشدی و احیانا دکتری راهنمایی کنن)
چون آخه یکی از بچه های کلاسمون گفت مگه شما میخوا مقاله ارائه بدی یا کارگاه آموزشی داره که برا دکتری به کارت بیا!

mj1919

New member
حالا من یه سوالی داشتم می خواستم ببینم این سرتیفیکیتی که آخر جلسه بمون میدن چقدر اعتبار داره؟! یعنی برا مصاحبه دکتری چقدر بش بها میدن؟ (لطفا دوستان ارشدی و احیانا دکتری راهنمایی کنن)
چون آخه یکی از بچه های کلاسمون گفت مگه شما میخوا مقاله ارائه بدی یا کارگاه آموزشی داره که برا دکتری به کارت بیا!

با سلام
اگه مقاله ای یا خلاصه مقاله ای در قالب سخنرانی یا پوستر ارائه بدهید، و در گواهی ذکر بشه، در مصاحبه دکتری امتیاز داره، ولی صرف شرکت در کنگره بدون ارائه امتیازی نداره . ولی ناگفته نماند "شاید" بر ذهنیت مصاحبه کنندگان تاثیر مثبت بذاره که شاید شما دانشجوی فعالی بودید.

shamim72

New member
سلام
قابل توجه دوستان عزیز فقط یک روز دیگه تا ثبت نام سمینار باقی مونده هاااااااااااااااااا
بعدا پشیمون نشید:ad54ad:

shamim72

New member
دوستان عزیز ی خبر مهم
ثبت نام تا سشنبه همین هفته یعنی تا دوم اردیبهشت ادامه داره اگه کسی تصمیم ب ثبت نام گرفت به من اطلاع بده تا راهنماییش کنم:a2d3:

shamim72

New member
به بی بی تی خسته نباشی یک ماه اون پوسترو چسبوندم , البته اقا ماکسین چسبونده تازه میگی تاریخ برگذاری کیه؟!!!
جاتون خالی سمینار برگذار شد من توقعم از حظور بچه ها بیشتر بود ولی خداییش مطالب اساتید خیلی پر بار بود مدیر گروه خودمون (دکتر بابایی) که دیگه گل کاشت:auizz3ffy9vla57584x
هرکی نیومد ضرر کرد:a2d3:

آخرین ویرایش:
بالا