**سمینار کشوری شیوه های نوین درمان و پیشگیری بیماری های ایدز , ام اس و دیابت**

maxin

Well-known member
با سلام
دانشجویان میکروبیولوژی ملی ملایر سمیناری با موضوع بالا ترتیب داده اند که
تحت حمایت موسسات رویان , پاستور و سیناژن هست و به شرکت کنندگاه در این
سمینار مدرکی با مهر همین شرکت ها داده میشه . در ضمن هزینه لحاظ شده برای
ثبت نام در سمینار صرف دعوت از اساتید , و پذیرای و در صورت
نیاز اسکان عزیزان شرکت کننده هست و در صورت رسیدن حمایت مالی از هزینه
دریافتی کم شده و به عزیزان پس داده میشود.
البته ارسال مقاله و پرداخت هزینه ان بدلخواه خود عزیزان است.
در صورت نیاز به راهنمایی به شماره روابط عمومی درج شده در پوستر یا ایمیل زیر مراجعه نمایید:

habibi_shamim@yahoo.com
جهت ثبت نام به سایت زیر مراجعه نمایید:

هسته ي علمي شهيد حاج حسن تهراني مقدم | هسته علمی ملایر – Malayer Scientific Core
منتظر حضور گرمتان هستیم.

274d1396640402-%D8%B3%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D9%88%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%B2-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D9%88-%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%AA-seminardaru01-424x600.jpg

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
جهت اطلاع مهمانان انجمن:
ممکنه لینکهای ذکر شده برای شما قابل روئیت نباشند. جهت اطلاع بیشتر به آدرس های زیر مراجعه فرمایید.

* شماره تماس روابط عمومی سمینار 09152430361
*ثبت نام از طریق پایگاه اینترنتی:malayersc.ir
آدرس ایمیل:habibi_shamim@yahoo

آخرین ویرایش:

shamim72

New member
سلام سمینار از ساعت 9 صبح تا 4 بعد ظهره
راستی در صورت نیاز زمان ثبت نام تمدید میشه
راستی ی خبر مهم برای دانشجویان دانشگاه ملایر 10000 تومن تخفیف جهت هزینه ثبت نام داده میشه:4d564ad6:

sanaz alizadeh

New member
با سلام
دانشجویان میکروبیولوژی ملی ملایر سمیناری با موضوع بالا ترتیب داده اند که
تحت حمایت موسسات رویان , پاستور و سیناژن هست و به شرکت کنندگاه در این
سمینار مدرکی با مهر همین شرکت ها داده میشه . در ضمن هزینه لحاظ شده برای
ثبت نام در سمینار صرف دعوت از اساتید , و پذیرای و در صورت
نیاز اسکان عزیزان شرکت کننده هست و در صورت رسیدن حمایت مالی از هزینه
دریافتی کم شده و به عزیزان پس داده میشود.
البته ارسال مقاله و پرداخت هزینه ان بدلخواه خود عزیزان است.
در صورت نیاز به راهنمایی به شماره روابط عمومی درج شده در پوستر یا ایمیل زیر مراجعه نمایید:

habibi_shamim@yahoo.com
جهت ثبت نام به سایت زیر مراجعه نمایید:

هسته ي علمي شهيد حاج حسن تهراني مقدم | هسته علمی ملایر – Malayer Scientific Core
منتظر حضور گرمتان هستیم.

274d1396640402-%D8%B3%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D9%88%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%B2-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D9%88-%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%AA-seminardaru01-424x600.jpg

ای کاش زوتر اطلاع رسانی میکردید ....من جا موندم...خیلی دوس داشتم مقالمو بفرستم حیف ک مهلت تموم شد...خیلی ناراحت شدم::sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

maxin

Well-known member
ای کاش زوتر اطلاع رسانی میکردید ....من جا موندم...خیلی دوس داشتم مقالمو بفرستم حیف ک مهلت تموم شد...خیلی ناراحت شدم::sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley

سلام.... ایشالا دفعه بعد:tsimuzpzwoap1t9y3o7 ... اگه امکانش باشه بپرسید شایدم هنوزم ازتون قبول کنن.
متاسفانه منم دیر متوجه شدم که اطلاع رسانی کنم.

آخرین ویرایش:

shamim72

New member
شرمنده دیگه من دیر اینجا رو پیدا کردم
ولی سمینار ک میتونید شرکت کنید...

vet lab sciences

New member
سلام سمینار از ساعت 9 صبح تا 4 بعد ظهره
راستی در صورت نیاز زمان ثبت نام تمدید میشه
راستی ی خبر مهم برای دانشجویان دانشگاه ملایر 10000 تومن تخفیف جهت هزینه ثبت نام داده میشه:4d564ad6:

ساعتش عالیه. 8 هم که از همدان راه بیوفتیم 9 اونجاییم.
مهلت ثبت نام تا چه روزیه؟
ظرفیت سمینار چند نفره؟
برای دانشجویان بوعلی سینای همدان چطور؟ تخفیف نداره؟

maxin

Well-known member
ساعتش عالیه. 8 هم که از همدان راه بیوفتیم 9 اونجاییم.
مهلت ثبت نام تا چه روزیه؟
ظرفیت سمینار چند نفره؟
برای دانشجویان بوعلی سینای همدان چطور؟ تخفیف نداره؟
رضا تو اون پوسترهمه چی رو زده ...
بهشون میگم اگه دستشون باز بود بهت تخفیف بدن :smilies-azardl (113

شفق بانو

New member
مرسی داداش مکسین
چه خوب شد اطلاعرسانی کردین/خیلی خیلی لطف کردین :riz304:

• Like

mahsa.

New member
خب اقا مکسین اگه میشه خلاصه مطالب و محورهای سمینارو برامون بنویسید.
یه عکسم از پوستر اپ کنید این تاپیک تا نریم تو لینک ها و ناموفق بشیم .

درضمن یاشا وار اول

• Like

shamim72

New member
احتمالا اگه دانشجوهایی ک از طرف بوعلی میان زیاد باشن و ی فرد فعالی داشته باشن ک با مسئول روابط عمومی صحبت کنه بتونه تخفیف بگیره دیگه اقا ماکسین هم که مسئول روابط عمومی رو میشناسه انشاالله بتونه راضیشون کنه
در ضمن اگه استقبال شرکت کننده ها زیاد باشه مهلت ثبت نام تمدید میشه ولی شما زودتر اسم بنویسید اگه تمدید نشد جا نمونید
ظرفیت هم 500 نفره:4d564ad6:

آخرین ویرایش:

shamim72

New member
ی خبر مهم داغ داغ از تنور درومده همین الان به دستم رسیده
مهلت ثبت نام سمینار تا 31 فروردین ماه تمدید شد:smilies-azardl (113
مهسا جان فردا خلاصه مطالب و محور های سمینارو برات توی سایت میذارم:smiliess (3):

آخرین ویرایش:

shamim72

New member
طبق اخرین اطلاعات رسیده به دست من در این سمینار به کمک اساتید به بررسی آخرین روش های درمان بیماریها مثل سلول های بنیادی و کاربرد آن در درمان دیابت، پپتید های دارویی در درمان ام اس ،نانو بیوتکنولوژی و کاربرد فناوری نانو در پزشکی و درمان ،مهندسی ذرات ، دارورسانی نوین و… پرداخته می شود.
در حاشیه ی سمینار نمایشگاهی هم با موضوع سمینار دایره.
اساتید سمینار پزشکان مطرحی مثل:دکترسروش سرداری از اعضای هیئت علمی انستیتو پاستور و دکتر حسین عطار عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران و مدیر عامل شرکت تحقیقاتی مهندسی توفیق دارو، دکتر هاله حامدی‌فر مخترع داروی ام.اس، دکتر پیمان کیهان‌ور رئیس آموزش جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ و احتمال زیاد دکتر جلیل فلاح عضو هیئت علمی پژوهشکده دانشگاه مالک اشتر تهران هستند.
بازم اگه اطلاعات مفیدی بدستم رسید بهتون اطلاع میدم.

shamim72

New member
محور های سمینار اعلام شد:
1-سلول های بنیادی و کاربرد آن در درمان بیماری ها مثل دیابت(پیشنهاد: دکتر عظیمی)
2-آشنایی با بیماری ms و آخرین متد های درمان آنها مثل راههای درمانی بااستفاده از پپتیدهای دارویی(پیشنهاد :دکتر حامدی فر)
3-آشنایی با نانو بیوتکنولوژی و کاربرد فناوری نانو در پزشکی و درمان ،مهندسی ذرات ودارورسانی نوین- طراحی سیستم آزادسازی وکنترل شده دارو- نانو و ژن درمانی (پیشنهاد:دکتر کیهان فر)
4-داروهای نوترکیب و سیستمهای نوین دارورسانی- مکانیسم تبدیل پپتید به دارو یانحوه سنتز پپتیدهای دارویی-طراحی وسنتز ژن وتولید نوترکیب پپتیدهای دارویی- استفاده از پپتیدها در سنتز داروها- مزایا ومعایب داروهای پپتیدی- پپتیدهای زیست فعال- درمانهای جدید با استفاده از داروهای پپتیدی- داروهای ضد ایدز پپتیدی شناخته شده(پیشنهاد:دکتر عطار یا دکتر ریاضت)
بچه های بوعلی میخواستن ثبت نام کنن ثبت نام کردن؟

shamim72

New member
بابا سمینار تا 31 فروردین تمدید شده هیچکس نمیخواد اقدام کنه ضرفیت پر میشه هاااااا:14:
اگه کسی هست درباره سمینار زیاد اگاهی نداره براش توضیح بدم ماام تا دو ترم پیش فقط اسمشو بلد بودیم:(50):

shamim72

New member
سلام
یه خبر مهم
مسئول سمینار با تخفیف 10000 تومان برای دانشجویان بوعلی موافقط کرد لطفا جهت اطلاع از نحوه ثبت نام تخفیف دار با شماره زیر (مسئول روابط عمومی) تماس حاصل فرمایید.:4d564ad6:
09152430361

shamim72

New member
سلام
یه خبر خوب
اگه از دانشگاهای مختلف افرادی که میخوان بیان سمینار حداقل به 10 نفر برسن احتمال اینکه بهشون تخفیف داده بشه زیاده البته بازم من باید باهاشون صحبت کنم
اگر کسی هست که این شرایطو داشته باشه بگه تا من پا در میونی کنم
تازه میتونید از طرف دانشگاهتونم بیایت که بهتون تو مبلغ هزینه کمک کنه ما میخوایم بریم سمینار شهر دیگه به دانشگاه درخواست میدیم
در هر صورت من در خدمتم

nava

New member
سلام دوستان
الان کسانی که درسشون تموم شده تو قسمت شماره دانشجویی چی بنویسن؟ نکنه فقط دانشجویان میتونند شرکت کنند؟ :shocked:

shamim72

New member
یه خبر مهم یه خبر مهم
اونایی که میخوان ثبت نام کنن تو سمینار و اطلاعاتی که ازشون خواستنو ندارن مثلا شماره دانشجویی بجاش یدونه یک بذارن ولی حتما بقیه ایکون ها رو که دارن پر کنن:a2d3:

آخرین ویرایش:
بالا