سرعت علم در ایران زیاد است نگران عقب ماندن بقیه هستیم!!!!!!

estel

New member
یعنی مدرک دانشگاه آزاد در دنیا از سراسری معتبر تره؟ :5::5::5:
در واقع بله دانشگاه آزاد یه دانشگاه شناخته شده است که چندین شعبه در سراسر جهان داره و مدرکش هم بین المللی است ولی دانشگاه سراسری فقط 2 دانشگاه مدرکشون معتبره یکی تهران است و دیگری شریف که باز هم شریف معتبر تره اصلا شریفیا رو می قاپن نامردا

A_F_A

New member
تلویزیون کدومه خالمه... ببین نداشتیم ازین سکوت ها... شما خودت سکوت می کنی بعد می گی صدامو خفه کردن

چه نفعی داره من دروغ بگم دیدین حالا؟ توهین یا انتقاد؟
تلویزیون رو برای جمله اول نگفتم!!!
برای من که به شیشه نوشابه عادت ندارم آخرین سنگر سکوت....

در واقع بله دانشگاه آزاد یه دانشگاه شناخته شده است که چندین شعبه در سراسر جهان داره و مدرکش هم بین المللی است ولی دانشگاه سراسری فقط 2 دانشگاه مدرکشون معتبره یکی تهران است و دیگری شریف که باز هم شریف معتبر تره اصلا شریفیا رو می قاپن نامردا

عزیزم من خبر سراسریشو هم دارم دانشگاه امیر کبیر

فک نمی کنم دانشگاه آزادی ها اینقد تعریفی باشن:thumbsdownsmileyani

estel

New member
عزیزم من خبر سراسریشو هم دارم دانشگاه امیر کبیر

فک نمی کنم دانشگاه آزادی ها اینقد تعریفی باشن:thumbsdownsmileyani
آخه من یه مدت خیلی دنبال مهاجرت و اینا بودم واسه همینه که اینا رو پیدا کردم شاید خیلی مطمئن نباشه ولی هست

8521413

New member
پزشکی دانشگاه آزاد اردبیل تو آلمان مدرکشو به عنوان پزشک قبول کردن سر کار هست خیلی تووووووپ

دوست عزیز میتونم بپرسم منبعتون برای این حرف چیه؟؟
بنده برای ارشد میخاستم برم آلمان... با قوانینش به طور کامل آشنا هستم!
آلمان کلا مدرک دانشگاه آزاد رو قبول نداره... در هیچ رشته ای!!! چی پزشکی چه غیر پزشکی!!!
البته فقط آلمان اینجوری هست... کشورهای دیگه تا حدی قبول دارن!

هلنا

New member
اگه طبق امار دانشجوها بخوان بگن آره خیلی جلوییم!!!!! بله آمار تحصیل کرده هامون خیلی بالاست !!! ولی از آنجاییکه نمره گرفتن کیلوییه همش مدرک بی ارزشه..!!

کشور ما کمیت رو برده بالا نه کیفیت رو... متاسفانه...!!

:thumbsupsmileyanim:حقیقتو گفتیا.. ایول

sahar-a

New member

دوست عزیز میتونم بپرسم منبعتون برای این حرف چیه؟؟
بنده برای ارشد میخاستم برم آلمان... با قوانینش به طور کامل آشنا هستم!
آلمان کلا مدرک دانشگاه آزاد رو قبول نداره... در هیچ رشته ای!!! چی پزشکی چه غیر پزشکی!!!
البته فقط آلمان اینجوری هست... کشورهای دیگه تا حدی قبول دارن!
منم یه مدته که می*خوام واسه ادامه تحصیل برم آلمان و طی تحقیق و بررسی و مکاتبه فهمیدم که مدرک دانشگاه آزاد رو قبول نداره و یه امتحان تعیین سطح می*گیره و اونوقت معلوم میشه که : آیا یک نفر صرفنظر از اینکه از کدوم شهر فارغ التحصیل شده، می*تونه در مقطع بالاتر ادامه تحصیل بده یا باید بعضی دروس رو دوباره بگذرونه؟!:smiliess (4):

sahar-a

New member
در مورد موضوع تاپیک هم، نمی تونم به خودم بقبولونم که این گفته ممکنه درست باشه!!:riz513:

estel

New member
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:
محسن دزفولی گفته نگرانیه امروز ما سرعت زیاد علم در ایران است چرا که این سرعت آنقدر زیاد است که کشورهای دیگر نسبت به ما عقب میمانند و ما از این امر نگران هستیم....
خوبه نگفتن ما منتظر بقیه هستیم تا بقیه به ما برسند بعد باهم پیش بریم

sahar-a

New member
با یه سرچ ساده تو اینترنت از درست بودن و یا اشتباه بودنش مطلع میشید
ببخشید من نتونستم منظورم رو درست برسونم!
منظورم این بود که فکر نکنم سرعت علم در ایران اینقدر زیاد باشه که کشورهای دیگه عقب بمونند. شاید از نظر تعداد دانشجوها بعد از دو،سه تا کشور رتبه مون تک رقمی باشه، اما علم نه فکر نکنم!:5:

من حاضرم شماره ی خاله ام را بدهم باهاش در مورد اقامت و کار در آلمان مشورت کنین

تو بیمارستانم استادمون گفت مدرک پرستاری ایران مورد تایید اروپاست

من قبول دارم دنیای علم غربی ها دنیای پاکیه ولی دولت مردا هر وقت اراده کنن می تونن اینشتین ها رو وادار به ساخت بمب اتم کنن!! کشوری که ایران رو تحریم کرده معلومه که در رتبه بندی او ما جایگاهی نداریم

دلم از دولت نامردان آمریکا خونه من هیچ وقت فراموش نمی کنم با کشورم چه کرد من مناطق عملیاتی رو از نزدیک دیدم
خاک های طلاییه، دو کوهه، فکه، شلمچه با شما حرف می زنند و داستان تلخشونو براتون تعریف می کنند
دستتونو می گیرن و حس می کنید حضور تمام کسانی که روزی ازینجا گذشتند، افتادند یا افتادن عزیزانشون رو دیدند
اونوقت می سوزید
مثله من که هنوز آتیشش در وجودم گرم و شعله وره
شلمچه کو برادر های من؟

بالا