سرعت علم در ایران زیاد است نگران عقب ماندن بقیه هستیم!!!!!!

نگاه

New member
اول اینکه نفهمیدی نه متوجه نشدی..! پسر خوب..

اینکه منظورتون این باشه مشخصه.. از آنجاییکه شما گفتین دلت تنگ شده.. فکر کردم بخاطر یکی از پست هام تو تاپیک دیگه منظور دیگه ای دارین.. والا این تاپیک از اولش بوی سیاست میده و حرفای همه سیاسیه آقای باهوش..

reza.n

New member
دوستان این چه عادتیه که همه چیزو سریع به سیاست میچسبونیم؟با اینکار فرصت نقد و انتقادو میگیریم.نه خیر.در ایران پیشرفت علمی کنده و تولید علم خیلی خیلی پایینه و این اصلا بحث سیاسی نیست که از بازداشت و این حرفا صحبت می شه.جایی که باید انتقاد کرد انتقاد کنید.نقد کنید.فقط تخریب نکنیم.

به نظر من رتبه بندی دانشگاه های کشور ما رو در دنیا باید یه کشور دوست تعیین کنه من اینو می گم انصاف اینه که اگه ایرانی ها دروغ می گن به صداقت اونا هم اعتماد نکنین در کوچک نشون دادن ایران

ariya21

New member
اول اینکه نفهمیدی نه متوجه نشدی..! پسر خوب..

اینکه منظورتون این باشه مشخصه.. از آنجاییکه شما گفتین دلت تنگ شده.. فکر کردم بخاطر یکی از پست هام تو تاپیک دیگه منظور دیگه ای دارین.. والا این تاپیک از اولش بوی سیاست میده و حرفای همه سیاسیه آقای باهوش..

از ما گفتن بود نگاه خانم

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

ariya21

New member
به نظر من رتبه بندی دانشگاه های کشور ما رو در دنیا باید یه کشور دوست تعیین کنه من اینو می گم انصاف اینه که اگه ایرانی ها دروغ می گن به صداقت اونا هم اعتماد نکنین در کوچک نشون دادن ایران

نه رفیق اینجوریام نیستتت خوشبختانه هنوز سیاست وارد علم نشده حقیقت اینه که ما مقالات علمیمون تو سایت های معتبر ناچیزه

8521413

New member

باشه!!!
فکره خیلی خوبیه... میدیم سوریه یا لبنان یا فلسطین تعیین کنن!!!
اصلا میگیم مارو رتبه ی یک جهان بزارن!!!
این آمریکاییهای جهانخوار شیطان بزرگ هم که توی همه ی رتبه بندی های جهان اول هستن،میندازمشون رتبه ی آخر جهان!!!
ببینم با این کار کشور ذره ای پیشرفت میکنه؟؟؟ یا آمریکا ذره ای عقب میوفته!!!
آمریکایی که 75% تولید علم جهان رو در دست داره!!! چطور میخایی رتبه بندی کنی که بیوفته رتبه آخر؟؟؟ مگر اینکه ملاک رتبه بندی رو درس های عمومی و انقلاب اسلامی در نظر بگیره و یا سطح حجاب دانشجوهاش!!! اونجوری شاید ما از آمریکا جلو بیوفتیم!!!
ایران با بیش از 500 دانشگاه... هزاران نفر عضو هیئت علمی... میلیون ها دانشجو!!! تعداد مقالات isi در سال 2011 حدود 12000 تا بود... دانشگاه هروارد با 19000 دانشجو بیش از 55000 مقاله ی isi منتشر کرده!!!
آخه رتبه بندی دانشگاه ها چه ربطی به سیاست داره!!! چه ربطی به دوست و دشمن داره!!! یه سری ملاک وجود داره ... که همه ی دانشگاه های جهان بر اساس اون سنجیده میشن!!!
خواهشن یک مقدار فکر کنین!!! اینقدر راحت فریب حرف های سران جمهوری سالامی رو نخورین!!! حرف هایی که توی ذهن شما فرو کردن و اجازه فکر کردن به شما نمیده!!!
این رتبه بندی که من گذاشتم رو یکی از سازمان های کشور اسپانیا انجام داه!!! رتبه بندی آمریکایی هم وجود داره... رتبه بندی چینی هم وجود داره!!! چرا وضع ایران در همه ی رتبه بندی ها مشابه هست؟؟؟
حالا آمریکا دشمن!!! اسپانیا دشمن!!! چین رو چی میگید؟؟؟

ayda

New member
دوستان اینجا جای بحث و دعوا کردن یا توهین نیست
نظرات همدیگرو دوستانه نقد کنید:rose:

ayda

New member
اگه ایران از لحاظ علمی به نسبت کشورهای دیگه عقبه
مشکل از برنامه ریزی و امکاناته
چون به نظرم تواناییه ایرانیها اثبات شده است
وقتی که در خارج از کشور میتونن اونقدر موفق ظاهر بشن آدمش که تغییر نکرده موقعیتش کرده

باشه!!!
فکره خیلی خوبیه... میدیم سوریه یا لبنان یا فلسطین تعیین کنن!!!
اصلا میگیم مارو رتبه ی یک جهان بزارن!!!
این آمریکاییهای جهانخوار شیطان بزرگ هم که توی همه ی رتبه بندی های جهان اول هستن،میندازمشون رتبه ی آخر جهان!!!
ببینم با این کار کشور ذره ای پیشرفت میکنه؟؟؟ یا آمریکا ذره ای عقب میوفته!!!
آمریکایی که 75% تولید علم جهان رو در دست داره!!! چطور میخایی رتبه بندی کنی که بیوفته رتبه آخر؟؟؟ مگر اینکه ملاک رتبه بندی رو درس های عمومی و انقلاب اسلامی در نظر بگیره و یا سطح حجاب دانشجوهاش!!! اونجوری شاید ما از آمریکا جلو بیوفتیم!!!
ایران با بیش از 500 دانشگاه... هزاران نفر عضو هیئت علمی... میلیون ها دانشجو!!! تعداد مقالات isi در سال 2011 حدود 12000 تا بود... دانشگاه هروارد با 19000 دانشجو بیش از 55000 مقاله ی isi منتشر کرده!!!
آخه رتبه بندی دانشگاه ها چه ربطی به سیاست داره!!! چه ربطی به دوست و دشمن داره!!! یه سری ملاک وجود داره ... که همه ی دانشگاه های جهان بر اساس اون سنجیده میشن!!!
خواهشن یک مقدار فکر کنین!!! اینقدر راحت فریب حرف های سران جمهوری سالامی رو نخورین!!! حرف هایی که توی ذهن شما فرو کردن و اجازه فکر کردن به شما نمیده!!!
این رتبه بندی که من گذاشتم رو یکی از سازمان های کشور اسپانیا انجام داه!!! رتبه بندی آمریکایی هم وجود داره... رتبه بندی چینی هم وجود داره!!! چرا وضع ایران در همه ی رتبه بندی ها مشابه هست؟؟؟
حالا آمریکا دشمن!!! اسپانیا دشمن!!! چین رو چی میگید؟؟؟

عزیز آمریکا ابر قدرته دست سوریه و فلسطین نیست من به حقیقت اشاره کردم دوست عزیز نه پارتی بازی که ایرانو بالا ببرم به علاوه وضع پوشش دانشگاههای آمریکا به مراتب سخت تر از ایرانه

من نمی تونم راحت به دولتی اعتماد کنم (من با مردم آمریکا کار ندارم) که در حق کشورم یا عراق یا سوریه یا ویتنام و مصر و فلسطین و غیره جنایت کرده
شما آمریکایی ها رو خیلی دست کم گرفتین یه استاد آمریکایی رو کتاباشو جمع کردن از کار بی کارش کردن بخاطر نوشتن و گفتن حقیقت و نمونه ازین دست زیاده و می گم حقیقت امروز و فردا آشکار نمی شه
شاید، می گم شاید، یک درصد احتمال بدین خود کوچک بینید!!!
متعادل باشید...
هر کشوری ایرادات و محاسنی داره و من محاسن آمریکا رو انکار نمی کنم ولی غرب زده هم نباشید

ولی تو ایران شما راحت می تونید انتقاد کنین

estel

New member
فکر کنم تاپیکی که اصلا نباید سیاسی باشه رو دارین به حرفای سیاسی آلوده میکنین بچه ها
علم بالاتر از این حرفاست که بخوایم یه 4 تا سیاست مدار رو قاطیش بکنیم
هرچند بعضی از سیاست مدار ها خودشونو قاطی میکنن ولی تا جایی که ممکنه لطف کنین هرجا اسم این سیاست ملعون رو نیارین مهم اون چیزیست ه ما در مورد میزان علم خودمون احساس میکنیم

A_F_A

New member
عزیز آمریکا ابر قدرته دست سوریه و فلسطین نیست من به حقیقت اشاره کردم دوست عزیز نه پارتی بازی که ایرانو بالا ببرم به علاوه وضع پوشش دانشگاههای آمریکا به مراتب سخت تر از ایرانه

من نمی تونم راحت به دولتی اعتماد کنم (من با مردم آمریکا کار ندارم) که در حق کشورم یا عراق یا سوریه یا ویتنام و مصر و فلسطین و غیره جنایت کرده
شما آمریکایی ها رو خیلی دست کم گرفتین یه استاد آمریکایی رو کتاباشو جمع کردن از کار بی کارش کردن بخاطر نوشتن و گفتن حقیقت و نمونه ازین دست زیاده و می گم حقیقت امروز و فردا آشکار نمی شه
شاید، می گم شاید، یک درصد احتمال بدین خود کوچک بینید!!!
متعادل باشید...
هر کشوری ایرادات و محاسنی داره و من محاسن آمریکا رو انکار نمی کنم ولی غرب زده هم نباشید

ولی تو ایران شما راحت می تونید انتقاد کنین
این آخری که گفتی تو ایران خیلی راحت می تونی انتقاد کنی رو خیلی خوب اومدی!!
شرمنده شما کجای ایرانی؟؟؟:j58r36j3gcr4suxymup

ayda

New member
:ph34r-smiley: صد در صد بهتون قول میدم با این بحث کردنتون این تاپیکو میبندن

بالا