*** ستاد تشدید گرسنگی در ماه مبارک رمضان ***

alireza-ja

New member
افطار فقط نون بربری داغ و پنیر با چای شیرین. فقط

به شخصه الان نزدیک 10 شبه من شام و افطارم شده نون پنیر چای شیرین.:thumbsupsmileyanim:

هانیه

Well-known member
اقای علیرضا سفره افطار میگن باید مثل صبحونه باشه

سفره سحری مثل ناهار مکانیسم غذا خوردنتون صحیح هس

سفره دانشجویی اتون خیلی هم رنگین

alireza-ja

New member
اقای علیرضا سفره افطار میگن باید مثل صبحونه باشه

سفره سحری مثل ناهار مکانیسم غذا خوردنتون صحیح هس

سفره دانشجویی اتون خیلی هم رنگین

واقعا؟ شانسکی یه کاری درستی انجام دادم.:thumbsupsmileyanim:

همش دوروزش سفره افطارمون دانشجویی بود خیلی حال داد.

IL-2

Well-known member
افطار فقط نون بربری داغ و پنیر با چای شیرین. فقط

به شخصه الان نزدیک 10 شبه من شام و افطارم شده نون پنیر چای شیرین.:thumbsupsmileyanim:

واقعاا شام + افطارتون فقط چای شیرین و پنیر هست ؟؟
باورم نمیشه
شاید کم غذا هستید کلا

alireza-ja

New member
واقعاا شام + افطارتون فقط چای شیرین و پنیر هست ؟؟
باورم نمیشه
شاید کم غذا هستید کلا
باور کنید. کلا ماه رمضون شام و افطارم یکی میشه اونم در حد یه لیوان نون پنیر چای شیرین سحری هم که اگر تا سحر بیدار باشم استها دارم ولی اگر بخوابم و سحر بیدار بشم اشتهام کم میشه 2 بشقاب بیشتر نمیخورم:auizz3ffy9vla57584x.

کم غذا نیستم ولی پر خور نیستم به اندازه ای که گرسنه نباشم میخورم. البته نا گفته نماند اضافه وزن هم دارم کلا از نوزادی.:bunnyearsmiley:

IL-2

Well-known member
باور کنید. کلا ماه رمضون شام و افطارم یکی میشه اونم در حد یه لیوان نون پنیر چای شیرین سحری هم که اگر تا سحر بیدار باشم استها دارم ولی اگر بخوابم و سحر بیدار بشم اشتهام کم میشه 2 بشقاب بیشتر نمیخورم:auizz3ffy9vla57584x.

کم غذا نیستم ولی پر خور نیستم به اندازه ای که گرسنه نباشم میخورم. البته نا گفته نماند اضافه وزن هم دارم کلا از نوزادی.:bunnyearsmiley:

فقط یکم اشتها کم آقایون برام غیر قابل باوره
و هم راستش من خودم خیلی خوش خوراکم ...:dadad4:

آخرین ویرایش:

alireza-ja

New member
فقط یکم اشتها کم آقایون برام غیر قابل باوره
راستش من خودم خیلی خوش خوراکم ...:dadad4:

والا من هنوز نتونستم بین اشتها و حجم غذام ارتباط برقرار کنم. کلا با اشتهام ولی پر خور نیستم یعنی هر چی بهم بدن با اشتها میخورم ولی به این معنا نیست بیشتر از نیاز بدنم بخورم. البته شاید دلیلش آهسته غذا خوردنمه همه رو کلافه کردم.:(50): ولی روی اطرافیانم کلا رابطه مستقیم داره.

خدا زیادش کنه.

IL-2

Well-known member
والا من هنوز نتونستم بین اشتها و حجم غذام ارتباط برقرار کنم. کلا با اشتهام ولی پر خور نیستم یعنی هر چی بهم بدن با اشتها میخورم ولی به این معنا نیست بیشتر از نیاز بدنم بخورم. البته شاید دلیلش آهسته غذا خوردنمه همه رو کلافه کردم.:(50): ولی روی اطرافیانم کلا رابطه مستقیم داره.

خدا زیادش کنه.
چیزی که من بش توجه ندارم ...
کلا از این پرخوریم به ستوه اومدم ...
باید یه فکری براش بکنم ...

خدا حفظ تون کنه ...کار خوبی میکنید ... احسنتم

میگم شما رشته اتون تغدیه نیست؟؟!:smiliess (11):

آخرین ویرایش:

IL-2

Well-known member
خب برای جبران اسپم هایی که گذاشتم یه چندتا عکس خوشمزه میذارم ...

alireza-ja

New member
چیزی که من بش توجه ندارم ...
کلا از این پرخوریم به ستوه اومدم ...
باید یه فکری براش بکنم ...

خدا حفظ تون کنه ...کار خوبی میکنید ... احسنتم

میگم شما رشته اتون تغدیه نیست؟؟!:smiliess (11):

نه بیوشیمی تشریف دارم. کلا نمیدونم چرا به مشاوره تغذیه اعتقاد ندارم. هر کی میره پیش مشاوره تغذیه 2 هفته بیشتر دووم نمیاره و جا میزنه.

رفع اسپم مینمایم

sofreh-eftari03.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

IL-2

Well-known member
نه بیوشیمی تشریف دارم. کلا نمیدونم چرا به مشاوره تغذیه اعتقاد ندارم. هر کی میره پیش مشاوره تغذیه 2 هفته بیشتر دووم نمیاره و جا میزنه.

رفع اسپم مینمایم

sofreh-eftari03.jpg

واسه اینکه دستورهای عجیب غریب میدن که هم پول میخواد و هم زمان برای تهیه کردنش...
البته ما عرض ارادت داریم خدمت تمام دوستان تغذیه...

آقا علیرضا منم تصمیم گرفتم که از این ببعد با فقط چای شیرین پنیر افطار کنم خدا کنه خنگ نشم از بس پنیر میخورم ... آخه گردو تمام کردیم ...

آخرین ویرایش:
بالا