*** ستاد تشدید گرسنگی در ماه مبارک رمضان ***

The Guy

Well-known member
یک نکته پزشکی! از مصرف ماهی با فرآورده های مختلف لبنیات و همچنین تخم مرغ اجتناب کنید.باعث بیماری ام اس میشود!چرا که هردو سست کننده است.سلولهای بدن سست شده و نسبت بخود دچار ایمنی میشوند!و در نهایت خود ایمنی و ام اس!!!

من خودم همیشه ماهی رو با ماست میخورم دست خودم نیس
:riz513:

سستی سلول یعنی چی دقیقا؟
منبعی دارید از اینکه ماهی و تخم مرغ باعث سستی سلول بدن میشه؟

بعدشم ماهی و ماست؟!!!! :0
بابا اصلا به هم نمیخورن
اصلا تصورشم نمیتونم بکنم

هانیه

Well-known member
خب چیه من به ماست نمک میزدم با ماهی میخوردم ....ماهی زیاد دوس ندارم زورکی میخورم این مدلی ....البته کارم اشتباه ...ماهی باید زیاد خورد

اون مطلبم قبلا تو یک کتاب طب سنتی دیده بودم :riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: The Guy

m.g.h

New member
دوستان بااجازه تون منم محض خنده عکس وترول میذارم که بخندین

ROJO

New member
اوووووففففففف :(

e9788eaf40d01e7fdd112e4b67b4aabf.jpg

m.g.h

New member
امروز مامانم اینا رفته بودن گردش.توت آورده بودن ازساعت 1 تاالان داشتم توت میخوردم بخدا داشت حالم بدمیشد دیگه ولی بازم نمیتونستم دست بکشم وهمینکه مامانم ظرفشو برد افتاده بودم دنبالش وهمچنان داشتم توت میخوردم.نمیدونم چرا؟

114834_465.jpg

hebe.nurse

New member
یک نکته پزشکی! از مصرف ماهی با فرآورده های مختلف لبنیات و همچنین تخم مرغ اجتناب کنید.باعث بیماری ام اس میشود!چرا که هردو سست کننده است.سلولهای بدن سست شده و نسبت بخود دچار ایمنی میشوند!و در نهایت خود ایمنی و ام اس!!!

ماهی رو ازون جهت نباس با ماست و هر لبنیاتی که کلسیم داره بخوری چون آهن و بعضی مواد معدنی دیگر با کلسیم تداخل دارن و اثرشون رو هم خنثی میشه.
ام اس آخه من نشنیدم اصا. ام اس بیشتر علت ژنتیکی داره.و کمبود ویتامین d و نورخورشید و.... وآره آمار نشون داده تو کشورایی که مصرف ماهی شون زیاده دیده شده که میزان بیماری ام اس شیوع بسیار پایینی داره.مثل ژاپن. شاید ازون جهت منظورشون بوده. چون مصرفش با ماست اثر ماهی رو کم میکنه......

PSyChoO

New member
این هم بامیه های من:

hamx_img_20150626_201947.jpg

باشد که رستگار شویم:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

هانیه

Well-known member
سایکو خودت درست کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

خیلی کدبانویی هزارماشالله ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: PSyChoO

PSyChoO

New member
مژی خرابمون کردی:
آباد باشی مهسا جان:28:

وااااااااای قلبم :j58r368:
التماس دعا هبی:25r30wi:

سایکو خودت درست کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

خیلی کدبانویی هزارماشالله ...

بعله
لطف داری عزیزم. چیزی نیسش که:(40):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsast

مجید دیجی

مدیر بخش

نخور خطرناکه ... بعد از خوردن ماهی خرما بخورید ....

بالا