زایمان فیزیولوژیک(زایمان بدون درد)

cheshmak

New member
بنده خدا کامل توضیح داده که

بی دردی اپیدورال:

با تزریق داروی بی حسی موضعی به داخل فضای اپیدورال یا پری دورال، میتوان درد ناشی از لیبر و وضع حمل از جمله زایمان سزارین را تسکین بخشید.

آفرین به شما!!!!!
تمام روش هایی رو که گفتم تک تک توضیح میدم نگران نباشید!!!!فقط صبور باشید!!!!

reza.n

New member
ما چند تا ژن دیگه هم برای تلطیف روحیه و مودب بودن هم برای موجوات xy در نظر گرفتیم . شما نگران نباش ... (3):
بچه ها تاپیک خیلی خوبیه ، واقعا ما به عنوان اعضای خانواده علوم پزشکی باید اول همدیگه رو مطلع کنیم و بعد مردم رو :thumbsupsmileyanim:

به جای این همه کار خب درد زایمانو از بین میبرن.چه کاریه خب.به جای این همه هزینه برو دو تا مریضی و خوب کن:p7977cujr38iyymsu8:بحث رو خیلی xy xx داری میکنی.:image170:همه میدونن دیگه ژن های Y چه مزیت هایی داره.فک میکنی چرا به طور general هوش مردها وتجسم سه بعدی و .....از زنها بهترن.دوتا x دارین یکیش هم خاموش.حالا 4 تا ژن به درد نخورش روشنه.ما هم x داریم و هم y.بعنی کمیت و کیفیت بهتر ژنی(آخ چه بحتی بشه الان):4d564ad6:

rainsavor

New member
دوستان ماما باید بگن چرا اون خانوما وسط زایمان میگفتن و میخندیدن .... خیلی عجیب بود ، کاملا هم هوشیار بودن !

ضمنا آقایون محترم لطفا بحث رو از مسیرش خارج نکنید . جنبه هم خوب چیزیه والااااا :sdasdasd:

خوب این فقط با اپیدورال امکان داره نه فیزیولوژی

najma

New member
بنده خدا کامل توضیح داده که

بی دردی اپیدورال:

با تزریق داروی بی حسی موضعی به داخل فضای اپیدورال یا پری دورال، میتوان درد ناشی از لیبر و وضع حمل از جمله زایمان سزارین را تسکین بخشید.

آخه معمولا داروهای بی حسی موضعی از هوشیاری طرف به میزان قابل توجهی کم میکنن ... کم نمیکنن ؟
به خصوص اینکه زایمان طبیعی یه پروسه زمانبره ...
دارو پخش نمیشه توی بدن ؟

najma

New member
به جای این همه کار خب درد زایمانو از بین میبرن.چه کاریه خب.به جای این همه هزینه برو دو تا مریضی و خوب کن:p7977cujr38iyymsu8:بحث رو خیلی xy xx داری میکنی.:image170:همه میدونن دیگه ژن های Y چه مزیت هایی داره.فک میکنی چرا به طور general هوش مردها وتجسم سه بعدی و .....از زنها بهترن.دوتا x دارین یکیش هم خاموش.حالا 4 تا ژن به درد نخورش روشنه.ما هم x داریم و هم y.بعنی کمیت و کیفیت بهتر ژنی(آخ چه بحتی بشه الان):4d564ad6:

باشه !:tsimuzpzwoap1t9y3o7

reza.n

New member
آخه معمولا داروهای بی حسی موضعی از هوشیاری طرف به میزان قابل توجهی کم میکنن ... کم نمیکنن ؟
به خصوص اینکه زایمان طبیعی یه پروسه زمانبره ...
دارو پخش نمیشه توی بدن ؟

:65d6a5d6s:موضعی کجاش هوشیاری و کم میکنه.نجما دندون پزشکی رفتی:whistle:؟

waria

New member
ما استادمون چند وقت پیشا میگفت،خودش حدود 2-3 سال پیش فکر کنم،زایمان داشته،رفته بوده تهران.اونجام میگفت اصلا بیهوشی نداره،فقط بیهوشی موضعی میکنن.فقط در صورتی که خود مریض تعهد بده کلا بیهوشش میکنن.میگفت موقع زایمنشم هیچ دردی نداشته و با خیال راحت با دکتره حرف میزده...اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه که.هم طبیعیه و هم درد نداره.

mohana

Well-known member
ممنون چشمک خانوم:riz304:
آقایون چه فعالن تو این تایپیک:whistle:
آفرین:tonguesmiley:

parnia

New member
ما استادمون چند وقت پیشا میگفت،خودش حدود 2-3 سال پیش فکر کنم،زایمان داشته،رفته بوده تهران.اونجام میگفت اصلا بیهوشی نداره،فقط بیهوشی موضعی میکنن.فقط در صورتی که خود مریض تعهد بده کلا بیهوشش میکنن.میگفت موقع زایمنشم هیچ دردی نداشته و با خیال راحت با دکتره حرف میزده...اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه که.هم طبیعیه و هم درد نداره.
بشنو ولی باور نکن....درد زایمان هیچوقت کامل از بین نمیره...فقط کمی قابل تحمل تر میشه...بازم میگم بستگی به آستانه تحمل دردم داره..

waria

New member
بشنو ولی باور نکن....درد زایمان هیچوقت کامل از بین نمیره...فقط کمی قابل تحمل تر میشه...بازم میگم بستگی به آستانه تحمل دردم داره..
واقعا؟؟آخه استادمون اونجوری نیست که بخواد دروغ بگه یا اغراق کنه...ولی خب شاید به قول تو آستانه تحملش بالا بوده...

mohana

Well-known member
عصر برابری مرد و زنه دیگه برابری اجتماعی البته.نه برابری فیزیولوژیک.:1dco2x0p1lilzhfpg1t
برابری و توضیح نمیدادین من متوجه نمیشدم:21:

البته برابر که نه خانوما اینقد( من دارم با دستم نشون میدم) بالاترن:tonguesmiley:

شرمنده چشمک جون تایپیک از بحث خارج نمیشه:smiliess (6):

rainsavor

New member

بابا با اپی دورال که میشه

اتاق عمل کار نکردی مگه خواهر

ما با اپیدورال اینترلاک میذاشتیم تو عمل های ارتوپدی چیز جدید ی نیست که

reza.n

New member
برابری و توضیح نمیدادین من متوجه نمیشدم:21:

البته برابر که نه خانوما اینقد( من دارم با دستم نشون میدم) بالاترن:

شرمنده چشمک جون تایپیک از بحث خارج نمیشه:smiliess (6):

یعنی مهنا دو تا جواب تووپ دارم ولی بنا به اقتضای زمان و مکان نمیگم.:65d6a5d6s:خیلی چون اذیتت کردم.همشهریمم که هستی.باشه شما خوب.:ph34r-smiley:

بالا