روان شناسی از دوربین سینما

rawy

New member
خب من هم به این تاپیک رسیدم . البته با گرفتن رد پست های راوی عزیز

من از بین فیلم های در حیطه مسائل روانی ذهن زیبا و قوی سیاه رو دیدم و به یاد دارم .
تازگی ها یه سریال دیدم که درش مواردی روانی دیده میشه .
سریال کاراگاه واقعی با بازی متیو مکناهی . تو این سریال ما با پدوفیلیا و یه مورد اختلال ساختگی نیابتی مواجه میشیم . ساختار و داستان سریال بینهایت قدرتمنده و فراتر از حد سریال های معموله .

خوش اومدید, چه عجب
اگه تحلیل و نظرتون رو در مورد ذهن زیبا و قوی سیاه بنویسید عالیه هاااااا
مرسی به خاطر معرفی سریال کاراگاه واقعی
این سریال هم از کانال HBO پخش می شه که سریال In Treatment رو پخش می کرده

ریگار

New member
کار سحتی ازم میخوای راوی جان . من همیشه تو تحلیل سست بودم . فیلم ها رو خیلی وقت پیش دیدم ، بازبینیشون میکنم و حتما تا جایی که بتونم تحیلی میکنم .
این کانال اچ بی او خیلی خوبه . سریال بازی تاج و تخت ( که شدیدا طرفدارشم ) هم از این شبکه پخش میشه . تو این سریال بیشتر از این که بشه شخصیت ها رو تحلیل کرد ، میشه نویسنده رو تحلیل کرد :33:

rawy

New member
کار سحتی ازم میخوای راوی جان . من همیشه تو تحلیل سست بودم . فیلم ها رو خیلی وقت پیش دیدم ، بازبینیشون میکنم و حتما تا جایی که بتونم تحیلی میکنم .
این کانال اچ بی او خیلی خوبه . سریال بازی تاج و تخت ( که شدیدا طرفدارشم ) هم از این شبکه پخش میشه . تو این سریال بیشتر از این که بشه شخصیت ها رو تحلیل کرد ، میشه نویسنده رو تحلیل کرد :33:

مررررررررسیییییییی
اااا جدی؟؟؟ تعریف این سریال رو زیاد شنیدم, اما ندارمش, فکر کنم وقتی اینا قدیمی بشن من بهشون برسم :65d6a5d6s:

ریگار

New member
نه نگران نباش ، قدیمی نمیشه چون هنوز دست کم دو فصل دیگه ازش مونده که منتشر بشه . تعداد قسمت هاش برای هر فصل خیلی کمه و اگه کسی از فیلم ارباب حلقه ها خوشش اومده باشه به شدت شیفته این میشه ( یه جورایی ارباب حلقه های دنیای سریال هاست ) . تا الان 4 فصلش اومده و هر فصل ده قسمته .
راوی، یه تاپ تن از بهترین فیلم هایی که دیدی میدی ؟!

rawy

New member
انتخابشون سخت بود, چون بعضی از فیلمها رو به دلایل شخصی دوست دارم, بعضی ها رو به دلیل تاثیر گزاری خود فیلم, بعضی ها رو به خاطر ارتباطش با رشتمون و ...
ولی اینایی که نوشتم فیلمهایی بودن که شاید خیلی وقت پیش دیدم اما همچنان تاثیرشون تو ذهنم هست

A Beautiful Mind
Awakenings
Cast Away
Changeling
Cloud Atlas
Cube
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
Fight Club
Forrest Gump
Her
Inception
k-pax
La vita e bella [Life Is Beautiful]
Million Dollar Baby
Mr Nobody
One Flew Over the Cuckoos Nest
Rain Man
Repeaters 2011
Saving Private Ryan
Schindlers List
Se7en
Shater Island
The Aviator
The Butterfly Effect
The Fourth Kind
The Sixth Sense
Trance 2013
When Nietzsche Wept
Mary va Max
Rango – 2011
Wall-E

آخرین ویرایش:

ریگار

New member
به احترام این لیست کلاه از سرم برمیدارم ! عجب لیست فاخری . من یه لیست 100 فیلم برتر دارم که همیشه هم آپدیتش میکنم .
از فیلم های لیست شما این فیلم ها تو لیست بهترین های منم هست :
A Beautiful Mind
Cast Away
Changeling ( من این فیلم حقیقتا عشق میورزم و یکی از 5 فیلم برتر زندگیمه )
Cloud Atlas
Forrest Gump ( حقیقتا یه شاهکار که مثل یه زندگی واقعی میمونه . سرشار از خنده و گریه )
Her ( سر این فیلم میخوام باهاتون یه بحث داشته باشم، سر این که به نظرم اگه اپلیکشنی مثل سامنتا حتی اگه یه معشوقه خوب نتونه باشه میتونه یه درمانگر بی همتا باشه! اگه توجه کرده باشید سامنتا سه اصل راجرزی رو به خوبی رعایت میکرد . هم اصالت داشت، هم توجه مثبت نامشروط و هم همدلی )
Million Dollar Baby ( یکی از 5 فیلم برتر زندگیم، حق مرگ یا حق حیات ؟! چه کسی حق داره که به ما بگه اجازه نداریم بمیریم ؟! نظرتون رو در این مورد میشه بگید ؟ )
One Flew Over the Cuckoos Nest ( یه فیلم بی نظیر ! جایی که درمان به عنوان تنبیه استفاده میشه و ی هشخصیت اقدار گرا باعث میشه یه فردی که فقط نابهنجاره نه بیمار نابود بشه )
Schindlers List ( دومین فیلم برتر زندگی من ! شاهکار مطلق سینما و مصداق هنر بد ! بیشتر از فیلم یه درسه ! درسی که برای انسانیست لازمه )
Se7en
Shater Island
Rango
Wall-E

جالبه امروز فیلم حس ششم رو دیدم . حیف که به خاطر مسائل فرا روانی که در این فیلم مانور میداد نمیشه خیلی در موردش بحث کرد اما جدا از آخر فیلم به نظرم پسر بچه دچار اختلال هذیانی بود و لازم بود که ضد روانپریشی اتفاده کنه تا علایم مثبت اش کاهش پیدا کنه .
از طرفی از برخورد حرفه ای روانشناسه ( برخلاق اغلب روان شناس های سایر فیلم ها ) راضی بودم . نه هذیان ها رو تایید میکرد و نه ردشون میکرد . قدم اول ارتباط با روانپریش ها که ایجاد ارتباط بود رو هم به خوبی نشون میداد .

rawy

New member
به احترام این لیست کلاه از سرم برمیدارم ! عجب لیست فاخری . من یه لیست 100 فیلم برتر دارم که همیشه هم آپدیتش میکنم .
از فیلم های لیست شما این فیلم ها تو لیست بهترین های منم هست :
Changeling ( من این فیلم حقیقتا عشق میورزم و یکی از 5 فیلم برتر زندگیمه )
Forrest Gump ( حقیقتا یه شاهکار که مثل یه زندگی واقعی میمونه . سرشار از خنده و گریه )
Her ( سر این فیلم میخوام باهاتون یه بحث داشته باشم، سر این که به نظرم اگه اپلیکشنی مثل سامنتا حتی اگه یه معشوقه خوب نتونه باشه میتونه یه درمانگر بی همتا باشه! اگه توجه کرده باشید سامنتا سه اصل راجرزی رو به خوبی رعایت میکرد . هم اصالت داشت، هم توجه مثبت نامشروط و هم همدلی )
Million Dollar Baby ( یکی از 5 فیلم برتر زندگیم، حق مرگ یا حق حیات ؟! چه کسی حق داره که به ما بگه اجازه نداریم بمیریم ؟! نظرتون رو در این مورد میشه بگید ؟ )
One Flew Over the Cuckoos Nest ( یه فیلم بی نظیر ! جایی که درمان به عنوان تنبیه استفاده میشه و ی هشخصیت اقدار گرا باعث میشه یه فردی که فقط نابهنجاره نه بیمار نابود بشه )
Schindlers List ( دومین فیلم برتر زندگی من ! شاهکار مطلق سینما و مصداق هنر بد ! بیشتر از فیلم یه درسه ! درسی که برای انسانیست لازمه )
جالبه امروز فیلم حس ششم رو دیدم . حیف که به خاطر مسائل فرا روانی که در این فیلم مانور میداد نمیشه خیلی در موردش بحث کرد اما جدا از آخر فیلم به نظرم پسر بچه دچار اختلال هذیانی بود و لازم بود که ضد روانپریشی اتفاده کنه تا علایم مثبت اش کاهش پیدا کنه .
از طرفی از برخورد حرفه ای روانشناسه ( برخلاق اغلب روان شناس های سایر فیلم ها ) راضی بودم . نه هذیان ها رو تایید میکرد و نه ردشون میکرد . قدم اول ارتباط با روانپریش ها که ایجاد ارتباط بود رو هم به خوبی نشون میداد .
دست عواملشون درد نکنه اونام فیلم می سازن مام فیلم می سازیم! فیلم و سریال ندیده هنوز زیاد دارم و ممکن هست بعضی موارد رو هم که واقعا فیلمهای فوق العاده ای بودند فراموش کرده باشم, اگه یادم اومد عرض می کنم
واقعی بودن داستان فیلم تاثیرگذاریش رو چند برابر می کنه مثل فیلم Changeling که تا چند روز دست از سرم برنمی داشت, یا فیلم The Fourth Kind که هنوز موندم چقدر واقعیه؟؟؟!!!
Her ایده ی جالبیه به ذهنم نرسیده بود, واقعا شاید یه روزی کامپیوتر جای ماها رو هم بگیره, ولی اونچه که مسلما انسانها به وجود هم نیاز دارن یه سیستم عامل هرچقدر هم که با شعور باشه یه سیستم عامله, و یه آدم هرچقدر هم که بلانسبت بی شعور باشه بالاخره یه آدمه, سیستم عامل تماس چشمی رو نداره, لمس و نوازش رو نداره, به عنوان عشق که فاجعه است ولی به عنوان درمانگر می تونه گزینه ی خوبی باشه اما کنترل شده.
حقیقتش من سر قضیه ی انتقال خیلی سوال دارم , نه سواد خودم در حدیه که بدونم باید چطور باهاش رفتار کرد نه از کسی جواب گرفتم تا به حال, چون این وابستگی به سیستم عامل می تونه به درمانگر هم پیش بیاد, و نمی دونم رفتار درست تو اون شرایط با توجه به فرهنگ ما چیه؟ :33:
Million Dollar Baby در مورد انتخاب مرگ و زندگی به دلیل اینکه ما از بعد از مرگ خبر نداریم نمی شه نظر قاطع داد که این درسته, عملا هم هر انسانی داره انتخاب می کنه که بمونه یا بره, هرچند تصمیم به خودکشی هم تصمیم و عمل راحتی نیست به هر حال زندگی هرچقدر سخت عزیزه و انسان همیشه از عدم ترس داشته که مدام نگرانه بعد از مرگ چه اتفاقی در انتظارش هست, به نظر شخصی من تو شرایطی که زندگی دیگه میسر نیست (بیشتر به لحاظ جسمی) می تونه کار درستی باشه اگر خود بیمار بخواد, اما شرایط روحی رو می شه تغییر داد.
در مورد فیلم حس ششم و عدم رد یا تایید هذیونها هم مسئله دارم, اینکه وقتی مراجع اصرار می کنه موضعت رو مشخص کنی چه باید کرد , البته همه اینا از کم تجربگی و کم سوادیه ولی امیدوارم به جوابش برسم
(مشغول نوشتن این متن بودم که ظرفیت های ... رو دیدم که زده شده تو سایت سنجش, حسم از بین رفت, اما مجبور بودم تا آخرش ادامه بدم :sad:)

ریگار

New member
این لیست صد فیلم برتر زندگی منه :
IMDb: best movies - a list by ali1370
نظرتون رو در موردش بگید لطفا .
در مورد چنتا از فیلم هاتون که تو پستتون در موردش صحبت کردین هم به زودی صحبت میکنیم .

rawy

New member
این لیست صد فیلم برتر زندگی منه :
IMDb: best movies - a list by ali1370
نظرتون رو در موردش بگید لطفا .
در مورد چنتا از فیلم هاتون که تو پستتون در موردش صحبت کردین هم به زودی صحبت میکنیم .

اوه اوه اوه چقد حرفه اییییییییییییییی :wacsmiley:
من اینا رو ندیدم:

Pan's Labyrinth
Grave of the Fireflies
A Single Man
Crouching Tiger, Hidden Dragon
Persepolis (دارم ولی ندیدم)
Spirited Away
Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring (تعریف ازش زیاد خوندم, داشتم با تورنت دانلود می کردم ویندوز عوض کردم پرید)
The Godfather (دارم ندیدم)
Ponyo
Gravity
Brokeback Mountain
The Wrestler
Precious
Hero (آشناست ولی یادم نیست, تصویرش باز نشد ببینم)
12
Gran Torino
The White Ribbon (دارم ندیدم, خیلی تعریف خوندم ازش)
Beginners (آشناست یادم نمیاد)
Little Miss Sunshine
Zero Dark Thirty
Babel (نصفه نیمه رد می شدم تو شبکه های از خدا بی خبر دیدم)
Inglourious Basterds
The Hunt
Letters from Iwo Jima
12 Years a Slave (تازه دانلود کردم خلی تعریف شنیدم و به نظرم صحنه های فجیعی داره)
The Truman Show (اگه اونه که انگار دور مخفی کار گذاشتن دارم ندیدم)
American Beauty (دارم ندیدم)
Dogville (دارم ندیدم)
In the Mood for Love
Memories of Murder
Chungking Express
Nebraska
The Chaser
The Departed (دارم ندیدم)
Finding Neverland (آشناست یادم نیست)
3-Iron
The Matrix (با عرض شرمندگی و خجالت که فیلم به این مهمی رو دارم و ندیدم)
All Is Lost
Munich
Mystic River (تعریف اینم زیاد دیدم تو سینما روانکاوی هم گذاشته بودن, می خواستم دانلود کنم پیداش نکردم)
Philomena
Flags of Our Fathers
Lincoln
Fallen Angels
The Lives of Others
The Thin Red Line
Dances with Wolves (دارم ندیدم)
Pieta
Juno
House of Flying Daggers
Prince Avalanche
Downfall
The Sessions
True Grit
ParaNorman
Blue Is the Warmest Color
The Twilight Samurai
Three Colors: Blue (دارم ندیدم)
Drive (نمی دونم اونیه که من دیدم یا نه)
Amadeus
The Kids Are All Right
The Sea Inside

اووووووووووووف تموم شد :black_eyed:
چندتا شد؟
دیده ها رو می گفتم بهتر بود نه؟
اینا رو گفتم که خودم یه لیست داشته باشم از اونایی که در آینده ی دووووووووووور یاد دانلود کنم :whistle:
عالی بود, مررررررررررررسی

ریگار

New member
خیلی هم حرفه ای نیست . من یه مخاطب آماتورم . توقع زیادیه اگه بخوام همشون رو ببینی اما چنتا توصیه دارم از بین این فیلم ها :

Pan's Labyrinth رو حتما حتما باید ببینی ، اصلا نمیتونم توصیفش کنم . یه داستان بینقص از خیال و واقعیت کودکی در حاشیه جنگ .
Grave of the Fireflies یه چی در حد فهرست شیندلر اما انیمیشنش ! خواستی این رو ببینی تنها ببین و فضا رو آماده کن که قراره 90 دقیقه گریه کنی . در مورد تاثیر جنگ بر کودکان و فضای غم زده اواخر جنگ جهانی دوم در ژاپنه .
Brokeback Mountain تصویر جالبی از عواطف و مشکلات زندگی هموسکشوال ها رو به تصویر میکشه . جدا از این که فیلم بسیار بسیار خوش ساختیه .
The Wrestler یه فیلم در رابطه با تنهایی ! انزوا ! و ... خیلی توصیه میکنمش .
The Sessions اینم یه فیلم در رابطه با مبحث س.ک.س تراپی هستش . جدا از این که فیلم بسیار فاخریه دید جالب و آزاد و کاربردی نسبت به این مسئله رو به نمایش میذاره که ممکنه بعدا در برخورد با مراجعینی که چنین مشکلاتی دارن به کارمون بیاد .

از بین فیلم هایی که داری و هنوز ندیدی هم من این رو بیشتر از همه توصیه میکنم :
American Beauty

راستی من از لیست شما این ها رو ندیدم :
Cube
Repeaters 2011
k-pax
Trance 2013
When Nietzsche Wep
The Fourth Kind
Rain Man
Mr Nobody

در مورد فیلم "او " چرا یه سیستم عامل مثل سامانتا به عنوان عشق فاجعه است ؟! اگه مثل عشق استرنبرگ رو در نظر بگیریم سامانتا حداقل دوتا از سه ملاک رو میتونه جبران کنه در حالی که خیلی از ازدواج ها و روابط هیچ کدوم از پایه های عشق رو ندارن . ضمن این که اونجوری که من از اساتیدم یاد گرفتم شور انگیزی عشق (عنصر جسمانی ) بعد یه مدت اهمیت خودش رو در مقابل بقیه از دست میده .
در مورد انتقال : فکر میکنم راه درست اینه که توضیح بدیم این علاقه یه مسئله طبیعی در فرایند درمانه و برای همه ممکنه پیش بیاد و از مراجع بخوایم که کنترلش کنه . البته اگه ابراز علاقه مراجع بیشتر از چهارچوب شد باید با شیوه قهری برخورد کرد، یکی از اساتیدمون میگفت یه خانوم از مراجعینش به شدت بهش علاقه مند میشه و مدام به این بهانه مراجعه میکرده که در نهایت استاد با تحکم زیاد از خود و خانواده مراجع میخواد که درمان رو تموم شده بدونن و در صورت لزوم به جای دیگه ای مراجعه کنن .

rawy

New member
راستی من از لیست شما این ها رو ندیدم :
Cube
Repeaters 2011
k-pax
Trance 2013
When Nietzsche Wep
The Fourth Kind
Rain Man
Mr Nobody

در مورد فیلم "او " چرا یه سیستم عامل مثل سامانتا به عنوان عشق فاجعه است ؟! اگه مثل عشق استرنبرگ رو در نظر بگیریم سامانتا حداقل دوتا از سه ملاک رو میتونه جبران کنه در حالی که خیلی از ازدواج ها و روابط هیچ کدوم از پایه های عشق رو ندارن . ضمن این که اونجوری که من از اساتیدم یاد گرفتم شور انگیزی عشق (عنصر جسمانی ) بعد یه مدت اهمیت خودش رو در مقابل بقیه از دست میده .
در مورد انتقال : فکر میکنم راه درست اینه که توضیح بدیم این علاقه یه مسئله طبیعی در فرایند درمانه و برای همه ممکنه پیش بیاد و از مراجع بخوایم که کنترلش کنه . البته اگه ابراز علاقه مراجع بیشتر از چهارچوب شد باید با شیوه قهری برخورد کرد، یکی از اساتیدمون میگفت یه خانوم از مراجعینش به شدت بهش علاقه مند میشه و مدام به این بهانه مراجعه میکرده که در نهایت استاد با تحکم زیاد از خود و خانواده مراجع میخواد که درمان رو تموم شده بدونن و در صورت لزوم به جای دیگه ای مراجعه کنن .
مرسی , مواردی رو که ندیدم و مخصوصا تو اوائل لیست شما بودند و اینجا هم گفتید حتما تو ذهنم هست که ببینم
Cube (این دو قسمتیه دومیش هایپر کیوب هست, من از شبکه چهار دیدم, خیلی ها نمی پسندنش و به نظرشون کسالت آوره , اما برای من فوق العاده جالب بود و پر از مفهوم, یه تعدادی آدم بدون اینکه دلیلش رو بدونن تو یه سری مکعب که بهم ارتباط دارن گیر می افتن و نمی دونن که چطوری باید خارج بشن, یه جورایی استعاره از جهان ماست ...)
Repeaters 2011 (خیلی وقته اینو دیدم, دقیق یادم نیست اما اینطوری بود که یک روزشون به طور مداوم براشون تکرار می شد, یعنی هرکاری تا آخر روز انجام می دادن مهم نبود و فردا دوباره دقیقا مثل دیروز از خواب بیدار می شدن و اتفاق ها تکرار می شد, فیلم مطرحی نیست, اما خیلی ذهن منو درگیر کرد, که چه فاجعه ایه اگه اینطوری باشه! و از چه نعمت هایی برخورداریم که برامون عادی هستند)
k-pax (این فیلم اتفاقا مطرحه و فیلم جالبیه, یه آدم با استعدادهای خارق العاده میاد پیش یه روانشناس و میگه از فضا اومده, دنبال انواع و اقسام دلائل می گردن که یه اختلالی رو بهش ربط بدند موفق نمی شن و در آخر دکتره هم تقریبا متقاعد می شه که از فضا اومده بوده!)
Trance 2013 (از این فیلم انتظار بیشتری داشتم, داستان خیلی خوبی داره اما افتضاح پرداخته شده و در حد یه فیلم تفریحی عصر جمعه پایین آوردنش, سرعت فیلم و موضوع فیلم برام مثل اینسپشن بود اما بد ادامه دادن و تمومش کردن, موضوعش در مورد هیپنوتیزم و کار روی ناخودآگاهه)
When Nietzsche Wep (وقتی نیچه گریست یکی از کتابهای فوق العاده یالوم هست که حقیقتا کتابش خیلی زیباتره تا فیلمش اما در مقایسه با یک روش خطرناک که اون هم به اساتید روانشناسی پرداخته من این فیلم رو بیشتر می پسندم چون از اون فیلم اصلا خوشم نیومد)
The Fourth Kind (اثر گذاری این فیلم روی من به خاطر واقعی بودنشه که واقعا عصبیم می کنه اینکه واقعیت داشت یا نه؟ این هم یه درمانگره که جلساتش رو ضبط می کنه و طی اتفاق عجیبی که براش افتاده همسرش کشته شده و دخترش رو دزدیدن و اتفاق های وحشتناکی رو هم توی مراجعینش می بینه که در نهایت به این نتیجه می رسه که توسط آدم فضایی ها این اتفاق ها افتاده!!!!!!! :wacsmiley:)
Rain Man (این فیلم فوق العاده است, از نون شب واجب تره, حتما حتما ببینیدش با بازی های فوق العاده و موضوعش در رابطه با یک بیمار اوتیسمی)
Mr Nobody (نمی دونم بگم بهترین فیلمیه که دیدم یا نه ولی یکی از بهترین هاست, تا جایی که یادمه فرانسویه, پر از موضوعات فلسفی, روانشناسی, سفر زمان و ... یه معجونیه از همه چی)

درمورد سامانتا مسئله نبودنشه, تحمل اینکه یکی و داشته باشی ولی نداشته باشی کار ساده ای نیست, مثلا تصور کن یه پدر و مادر داشته باشی که مجازی باشن!
مثلا دوست من که الان هست, ولی نیست! اینا رو باید حس کرد خیلی گفتنی نیست, همونطور که تو فیلم هم اوائل همه چی خوب بود و سوای قضیه ی خیانت سامانتا کلا کم کم رابطشون سرد شد و به نظرم این خیلی جای بحث و بررسی روانشناسی داره که چی می شه که این بلا سر یه رابطه ی واقعی یا مجازی میاد, هرچند که مقداریش با تغییرات هورمونی توجیه شده هست (توضیحاتش توی نت هست در رابطه با مراحل عشق و تغییرات هورمونی)

در مورد انتقال قسمت اول سریال in treatment با یه همچین کیسی شروع می شه که درمانگر سریال که اتفاقا درمانگر مطرح و قابلی هم هست کاملا درگیر این قضیه می شه تا جایی که من دیدم اما نمی دونم تا آخر این فصل با این مورد چه خواهد کرد, اما هرچی که هست تو فرهنگ ما کنار اومدن باهاش خیلی سخت تره فکر می کنم

ریگار

New member
من از فایل هایی که فیلم ها رو تحلیل میکردن یکشون رو دانلود کردم و واسه فیلم 127 ساعت رو شنیدم . بعضی وقت ها نظرات و نقد هایی میشنیدم که واقعا عالی بود . اما برام عجیب بود که تو یه جمع از دانشجوهای ارشد روانشناسی انقدر تقدیر و سرنوشت و ... تو نطق ها حاکم بود ! فقط یه مخالف با این تقدیر و سرنوشت بودن وقایع داستان وجود داشت که خیلی راحت نادیده گرفته شد .
ممنون بابت اون لینک ها .

راستی قسمت دوم بلک باکس رو دیدم .
وقتی سر دختره منفجر شد ، مغز منم هنگ کرد ! چون خیر ممکن میدونستم چنین اتفاقی بی افته ! :d
اولین تشخصیم صرع بود . هرچند دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه :d

جدا از موضوع خوبش که خیلی به رشته ما مربوطه سریال بیخودیه ! ساختش وحشتناک ضعیفه ! رابطه دکتر و معشوقه اش هم که سطحی تر از فیلم فارسیای خودمونه :smiliess (9):

آخرین ویرایش:

ریگار

New member
حالا که فکر میکنم میبنیم احتمالا ممکنه نارکولپسی هم داشته باشه . اون حالت انفجار هم ممکنه توهمات پیش از خواب رم باشه .

یه احتمال دیگه هم اینه که دچار مسخ شده باشه . چون خودش رو از بیرون میبینه . :/

کلی سوال تو سرمه . برم ببینم عاقبت فیلم چی میشه .

ریگار

New member
:d
یه پا متخصصم ها ! درست گفتم :) نارکولپسی داشت .
عجب تشخصی افتراقی دادم انصافا :)
در حال حاضر ایگوم حسابی قلمبه شده :)

fanoosi

New member
سلام دوستای خوبم
چه خبرا؟
خوش میگذره؟
نتایج کنکور چطور بود؟ اومده دیگه فکر کنم....
من سریالهای زیر رو دنبال میکنم
Black Box
In Treatment
این سریال هم عاااااااالیه:
Perception
توصیه میکنم حتما حتما ببینیدش....تا حد زیادی مرتبط با کار خودمونه :)
عصب شناس این سریال جالب خودش دارای یکسری مشکلات روانیه و گاهی توهمات خاصی داره...حتی به یکی از دانشجوهاش تو خونه ی خودش جا و مکان داده که هم منشی اش باشه هم بهش بگه اینی که الان داره میبینه توهمه یا واقعیت :))))) ولی با ذهن پیچیده ای که داره خیلی از گره های کور رو باز میکنه...صحبتهایی که سر کلاسای درسش مطرح میکنه واقعا قابل تامل و شنیدنیه...از دیدنش پشیمون نمیشید دوستان

آخرین ویرایش:

zahramirmohamad

New member
سلام فانوسی جان منم از این تاپیک با معرفی شما و راوی جون باBlack Box و
In Treatment آشنا شدم که خیلی حال میدن Perception هم حتما خوبه مرسی کلی :28:

zahramirmohamad

New member
از اونجا که بی فیلم و کتاب و سریال زندگی هرگز :D وقت بذاریم شیر لذت کنیم:bunnyearsmiley:
من تحت درمانو منظم دی ال نکردم از چن تایی که از فصل 1 و 2 و 3 دیدم عاشق همش شدم سوفیو والتو خیلی دوس دارم :motat:
بلک باکسم بخش علمیشو می پرستم ولی باقیش نه چنان است قوی:smiliess (3):

rawy

New member
سلام دوستای خوبم
چه خبرا؟
خوش میگذره؟
نتایج کنکور چطور بود؟ اومده دیگه فکر کنم....
من سریالهای زیر رو دنبال میکنم
Black Box
In Treatment
این سریال هم عاااااااالیه:
Perception
توصیه میکنم حتما حتما ببینیدش....تا حد زیادی مرتبط با کار خودمونه
عصب شناس این سریال جالب خودش دارای یکسری مشکلات روانیه و گاهی توهمات خاصی داره...حتی به یکی از دانشجوهاش تو خونه ی خودش جا و مکان داده که هم منشی اش باشه هم بهش بگه اینی که الان داره میبینه توهمه یا واقعیت :))))) ولی با ذهن پیچیده ای که داره خیلی از گره های کور رو باز میکنه...صحبتهایی که سر کلاسای درسش مطرح میکنه واقعا قابل تامل و شنیدنیه...از دیدنش پشیمون نمیشید دوستان

واااااااای یکی دیگههههه؟؟؟؟
الان باید خوشحال بشم یا ناراحت؟؟؟ :14::thumbsupsmileyanim:
مرسی که معرفیش کردی, نمی دونم چیه ولی احتمالا به زودی معتادش می شم, مطمئنم فانوسی مورد بد معرفی نمی کنه :riz304:

fanoosi

New member
سلام فانوسی جان منم از این تاپیک با معرفی شما و راوی جون باBlack Box و
In Treatment آشنا شدم که خیلی حال میدن Perception هم حتما خوبه مرسی کلی :28:
سلام زهرا جونم
خوبی؟
خداروشکر که از سریال ها خوشت اومده...شما هم اگه فیلم یا سریال ارزشمندی دیدی لطفا معرفی کن تا تاپیک پربارتر از همیشه ادامه پیدا کنه
سریال Perception عالیه...هم روانشناسانه اس...هم فلسفیه...هم اعصاب شناسیه...هم اغلب جنایی و مرموز...توهمات دکتر پیرس هم خیلی باحاله...امیدوارم ببینی و لذت ببری
موفق باشی دوستم

بالا