(( راز و نیاز با قرآن... ))

diyana.m

New member
تا به امروز منم طبق قرارمون پیش رفتم
از همه قبول باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

M@RY@M

New member
خدا رو شکر میکنم که امروز هم تونستم قرآن بخونم.
فردا تا کدوم آیه باید بخونیم؟

TUMS

Well-known member
منم خوندم
وَإِذْ قَالَ مُوسَى لِقَوْمِهِ يَا قَوْمِ إِنَّكُمْ ظَلَمْتُمْ أَنفُسَكُمْ بِاتِّخَاذِكُمُ الْعِجْلَ فَتُوبُواْ إِلَى بَارِئِكُمْ فَاقْتُلُواْ أَنفُسَكُمْ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَّكُمْ عِندَ بَارِئِكُمْ فَتَابَ عَلَيْكُمْ إِنَّهُ هُوَ التَّوَّابُ الرَّحِيمُ ﴿۵۴﴾
چون موسى به قوم خود گفت اى قوم من شما با [به پرستش] گرفتن گوساله برخود ستم كرديد پس به درگاه آفريننده خود توبه كنيد و [خطاكاران] خودتان را به قتل برسانيد كه اين [كار] نزد آفريدگارتان براى شما بهتر است پس [خدا] توبه شما را پذيرفت كه او توبه‏پذير مهربان است (۵۴)

برنامه 6 مهر
آیه های 58 تا 61..............:rose:

saharandishe

New member
منم خوندم.
یه پیشنهادی دارم آیه های هرروزروشب قبلش همینجابزاریم تادسترسی بهتری بهشون داشته باشیم فکرکنم اینطوری تعدادبیشتری کاربربتونندازاین طرح استفاده کنند.
التماس دعا.

TUMS

Well-known member
منم خوندم.
یه پیشنهادی دارم آیه های هرروزروشب قبلش همینجابزاریم تادسترسی بهتری بهشون داشته باشیم فکرکنم اینطوری تعدادبیشتری کاربربتونندازاین طرح استفاده کنند.
التماس دعا.

ممنونم از پیشنهاد خوبتون
ولی هر روز صبح واسه فردای روز بعدش میگذاشتم ولی امروز تنبلی کردم ببخشید

دیگه سعی میکنم زودتر بزارم .........

mahsaa

New member
كاش من هم سعادت داشتم مثل شما دوستان خوشا به سعادتون التماس دعا
چرا که نه آقا مهرشاد !! از همین الان هم میتونین شروع کنین !! هنوز از شروع طرح چیزی نگذشته فقط 4-5 صفحس !! هر روز هم کمتر از 5 مین وقت میگیره !! فرصت خیلی خوبیه از دستش ندین :a2d3:

TUMS

Well-known member
من خوندم

وَإِذِ اسْتَسْقَى مُوسَى لِقَوْمِهِ فَقُلْنَا اضْرِب بِّعَصَاكَ الْحَجَرَ فَانفَجَرَتْ مِنْهُ اثْنَتَا عَشْرَةَ عَيْنًا قَدْ عَلِمَ كُلُّ أُنَاسٍ مَّشْرَبَهُمْ كُلُواْ وَاشْرَبُواْ مِن رِّزْقِ اللَّهِ وَلاَ تَعْثَوْاْ فِي الأَرْضِ مُفْسِدِينَ ﴿۶۰﴾
و هنگامى كه موسى براى قوم خود در پى آب برآمد گفتيم با عصايت بر آن تخته‏سنگ بزن پس دوازده چشمه از آن جوشيدن گرفت [به گونه‏اى كه] هر قبيله‏اى آبشخور خود را مى‏دانست [و گفتيم] از روزى خدا بخوريد و بياشاميد و[لى] در زمين سر به فساد برمداريد (۶۰)

برنامه 7 مهر آیه های 62 تا 69...........:riz304:

mahsa.

New member
منم خوندم قبول باشه ازهممون
میلاد یه پیشنهاد دارم اگه امکانش باشه ایات فردا تا ایه 70بذار بعدش 5تا 5تا بریم جلو تا به سوره های کوتاه برسیم بکنیم 10تا 10
چون اینجوری اگه یه روز کسی نتونه سر بزنه دیگه میدونه چقدر باید بخونه و از جمع عقب نمیمونه وخودتم اگه یه روز نیایی دیگه بی برنامه نمیمونیم البته یه پیشنهاد ناراحت نمیشم اگه قبول نکنی.

TUMS

Well-known member
منم خوندم قبول باشه ازهممون
میلاد یه پیشنهاد دارم اگه امکانش باشه ایات فردا تا ایه 70بذار بعدش 5تا 5تا بریم جلو تا به سوره های کوتاه برسیم بکنیم 10تا 10
چون اینجوری اگه یه روز کسی نتونه سر بزنه دیگه میدونه چقدر باید بخونه و از جمع عقب نمیمونه وخودتم اگه یه روز نیایی دیگه بی برنامه نمیمونیم البته یه پیشنهاد ناراحت نمیشم اگه قبول نکنی.

ممنونم مهسا
اما اگه پست اول را بخونی گفتم روزی یه صفحه
البته اون یه صفحه طبق قرآن خودم هست
اینجوری هر روز یک صفحه میخونیم و تعداد آیه ها مهم نیس چندتا باشه
خواستم توی پست اول همه شو بزارم و بعد هر قسمتی که قراره بخونیم های لایت کنم دیدم خیلی زیاد میشه نشد انجام بدم
در آخر خودمو مجبور میکنم سر بزنم مهسا این دلیلم خیلی مهمه خخخخخخخخخخخ

mahsa.

New member
ممنونم مهسا
اما اگه پست اول را بخونی گفتم روزی یه صفحه
البته اون یه صفحه طبق قرآن خودم هست
اینجوری هر روز یک صفحه میخونیم و تعداد آیه ها مهم نیس چندتا باشه
خواستم توی پست اول همه شو بزارم و بعد هر قسمتی که قراره بخونیم های لایت کنم دیدم خیلی زیاد میشه نشد انجام بدم
در آخر خودمو مجبور میکنم سر بزنم مهسا این دلیلم خیلی مهمه خخخخخخخخخخخ
خب اگه با قران عثمان طه بود برای همه صفحاتش یکی میشد .
باشه هرجوری که برنامت ایجاب میکنه ......:bunnyearsmiley:

M@RY@M

New member
سلام دوستان خوبم.
منم قرار امروزمونو خوندم.
خدایا سپاسگزارم.
التماس دعا.

بالا