درد و دلهای یک ماما ( پاتوق بچه هایی مامایی)

rainsavor

New member
یاالله ببخشید من خبر نداشتم مجلس زنونه است . ببخشید :rose:

reza.n

New member
بچه ها به یاد تاپیک خاطرات بچه های مامایی(اون قدیما بود.شماها یادتون نمیاد:tonguesmiley:)بیاید و از خاطراتتون بگید.منم قول میدم با rainsavor بریم بیرون.شما تعریف کنید:dadad4:

parnia

New member
بچه ها به یاد تاپیک خاطرات بچه های مامایی(اون قدیما بود.شماها یادتون نمیاد:tonguesmiley:)بیاید و از خاطراتتون بگید.منم قول میدم با rainsavor بریم بیرون.شما تعریف کنید:
dadad4:
جدی؟؟؟ چنین تاپیکی بوده؟؟؟ چ جالب....من خاطره زیاد دارم...ولی نمیشه هرجایی گفت...
472320_phil_08.gif

reza.n

New member
جدی؟؟؟ چنین تاپیکی بوده؟؟؟ چ جالب....من خاطره زیاد دارم...ولی نمیشه هرجایی گفت...
472320_phil_08.gif
اره بوده.میگم که شماها بچه بودین اون موقع یادتون نمیاد.:whistle:ولی خاطرات باحالی میگفتن.اخ میخندیدم.:p

parnia

New member
اره بوده.میگم که شماها بچه بودین اون موقع یادتون نمیاد.:whistle:ولی خاطرات باحالی میگفتن.اخ میخندیدم.:p
من 52 سالمه هاااا...بچه چیه؟؟ شما بیرون تاپیک بودید ولی آخ میخندیدین نه؟؟؟؟؟
78789_129fs3707231.gif

mw.ashel

New member

راست میگه، من یادم میاد پرنیا جون، همین سال گذشته بود، یادش بخیر.ولی نمیدونستم رضا تو این یه سال اینقدر پیر شده باشه که بقیه رو مثل بچه هاش ببینه ولی هر چی باشه با سن زیادش حافظه خوبی داره!

cheshmak

New member
بچه ها به یاد تاپیک خاطرات بچه های مامایی(اون قدیما بود.شماها یادتون نمیاد:tonguesmiley:)بیاید و از خاطراتتون بگید.منم قول میدم با rainsavor بریم بیرون.شما تعریف کنید:dadad4:

چراا ا ا ا ا ا ا ا ا!!من یادمههههه!!!یادش بخیر اونموقع چقدر جوون بودیم!!!
674921_LAieA_008.gif

cheshmak

New member
سلام به همه ی دوستان مامایی،

بچه ها میخونید یا نه؟؟؟؟؟

زمان داره میگذره
:dadad4:و من هنوز اونجور که باید بخونم ، نخوندم:13: و همش برنامه ریزیم میریزه بهم.:14:

سلام آشل جووووون چطوری؟؟؟من بعضی روزا خیلی حس درس خوندنم میاد مث امروز ولی بعضی روزا مث دیروز به زور میخونم "!"امروز تا الان ازخودم راضی بودم!!!آخرشبم میرم گزارشمو میدممممم!!!
364321_LaieA_028.gif

mw.ashel

New member
سلام آشل جووووون چطوری؟؟؟من بعضی روزا خیلی حس درس خوندنم میاد مث امروز ولی بعضی روزا مث دیروز به زور میخونم "!"امروز تا الان ازخودم راضی بودم!!!آخرشبم میرم گزارشمو میدممممم!!!
364321_LaieA_028.gif

آفرین چشمک جون.منم حس شما رو دارم.نمیدونم چرا بعضی روزا انرژیم واسه درسیدن زیاده ولی بعضی وقتا حسش نیست.

منم میام و گزارشمو میدم.

نمیدونم بقیه بچه هامون کجان، خبری ازشون نیست و دلم واسه ویدا و آذر جون خیلی تنگیده
:dadad4:

parnia

New member
منم هستم آشل جون...چشمک جون...من اگه انرژی پارسالو داشتم الان دو دور همه رو خونده بودم...ولی حیف ک هر کاری میکنم باز دست و دلم ب کتاب نمیره...حالا قراره طرحمو شروع کنم...شاید وقتم کم بشه بهتر شم...آخه پارسالم کارورزی میرفتم و وقتم کم بود برنامه ریزی بهتری داشتم...

mw.ashel

New member
منم هستم آشل جون...چشمک جون...من اگه انرژی پارسالو داشتم الان دو دور همه رو خونده بودم...ولی حیف ک هر کاری میکنم باز دست و دلم ب کتاب نمیره...حالا قراره طرحمو شروع کنم...شاید وقتم کم بشه بهتر شم...آخه پارسالم کارورزی میرفتم و وقتم کم بود برنامه ریزی بهتری داشتم...

خوشحال شدم پرنیا جون، شما که گل سر سبد مایی.من الان به این نتیجه رسیدم و وقتی که آدم تا تو فشار نباشه و خودش حس نکنه که باید بخونه ، هر چی هم بگه میخوام بخونم، بی فایدس و خودش رو گول زده.

خدا کنه جایی که میری واسه طرح بتونی اونجا هم بخونی.

ariyana

New member
سلام دوستای عزییییییییزم:bunnyearsmiley:
هر روز سعی کنید درس بخونید و حتی روزایی که حوصله ندارید شده فقط چند تا کلمه زبان بخونید.

mw.ashel

New member
سلام دوستای عزییییییییزم:bunnyearsmiley:
هر روز سعی کنید درس بخونید و حتی روزایی که حوصله ندارید شده فقط چند تا کلمه زبان بخونید.

آریانا، خیلی خوش اومدی ،ممنونم که همکارات سر میزنی و با حرفات خوشحالشون میکنی:bunnyearsmiley:

mehran35

New member
ببخشید خانم ها کسی حاج خانم مارو ندیده خونه نبود گفتم حتما اومده یه نوک پا اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته اگه خاطره بخواین من واستون تعریف میکنم!!!!!!!!!!

ariyana

New member
آریانا، خیلی خوش اومدی ،ممنونم که همکارات سر میزنی و با حرفات خوشحالشون میکنی:bunnyearsmiley:

ممنونم عزیزم اگه حرفای من کمکی بکنه واقعا خوشحال میشم، دوستای عزیز دوس دارم باهاتون رک باشم یه کم بیشتر واسه درساتون وقت بذارید و واسه اومدن به سایت یه برنامه داشته باشید و خیلی اینجا وقتتون رو نذارید زمانی بیاید اینجا که برنامتون رو انجام داده باشید وقتی میایید بگید چه کارایی کردید و همدیگه رو تشویق کنید و به هم روحیه بدید. خیلی دوستون دارم و می خوام حتما قبول بشید:thumbsupsmileyanim:

mw.ashel

New member
ببخشید خانم ها کسی حاج خانم مارو ندیده خونه نبود گفتم حتما اومده یه نوک پا اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته اگه خاطره بخواین من واستون تعریف میکنم!!!!!!!!!!

شما هم خوش اومدی حاجی.آره اینجا پیش خواهر و همکاراشون تشریف دارن و شبرو نمیتونن بیان و شام بچه ها یادتون نره

بالا