داوطلبان دوره ی هشتم آزمون کارشناسی به پزشکی

elahe92

New member
سلام مدیر.خیلی خیلی ممنون واقعاخبرخوبی بود
فقط واسه دوره نهم بنظرتون لازمه اقدامی کنیم یابرگزارمیشه؟

- - - Updated - - -

راستی به همه دوستان دوره هشتم تبریک میگم وبراشون ارزوی موفقیت دارم

a_67

New member
سلام مدیر.خیلی خیلی ممنون واقعاخبرخوبی بود
فقط واسه دوره نهم بنظرتون لازمه اقدامی کنیم یابرگزارمیشه؟

- - - Updated - - -

راستی به همه دوستان دوره هشتم تبریک میگم وبراشون ارزوی موفقیت دارم
خواهش میکنم...
در مورد برگزاری یا عدم برگزاری این آزمون به طور قطع نمیشه نظر داد ولی خب چند سال هست که قبل اطلاعیه ثبت نام صحبت هایی مبنی بر عدم برگزاری ش میشه ولی خب نهایتا هم برگزار میشه؛ مخصوصا با صحبتی که در مورد سربازی آقایون تو اطلاعیه اومده به نوعی میشه گفت احتمال برگزاریش بیشتره برای دوره های بعدی مگر اینکه با اعتراض و فشارهایی در مورد شرایط سربازی و... دانشگاه دیگه بیخیالش بشه.
به نظر بنده شما(داوطلبان دوره نهم و بعد) "بعد" از برگزاری آزمون این دوره، میتونید به صورت درخواست برگزاری آزمون با مسئولین صحبت کنید و حتی درخواست کتبی بدید با امضای بچه ها.
گفتم بعد از برگزاری، چون اینطوری هم مسئولین بهتر میتونن به صحبت هاتون گوش بدن و همچنین ترتیب اثر و هم بچه های دوره هشتم استرسی مبنی بر برخورد مسئولین و بقیه متحمل نمیشن.
اگر چنین تصمیمی گرفتین و هماهنگ هم شدین؛ سعی کنین اگر تونستین در مورد زمان ثبت نام آزمون هم صحبت بکنید میبینید که زمان بین اطلاعیه و خود آزمون کمه اگر بین اطلاعیه و ازمونش مدت زمان منطقی باشه، خیلی خوب میشه و از طرفی تکلیف خیلی از داوطلبا هم برا برنامه ریزی و... مشخص میشه و بهتر میتونن تصمیم گیری کنن.
با آرزوی موفقیت و شادی برای بچه های این دوره و ان شا ا... بچه های دوره های بعدی

آخرین ویرایش:

futuredoc1370

New member
خواهش میکنم...
در مورد برگزاری یا عدم برگزاری این آزمون به طور قطع نمیشه نظر داد ولی خب چند سال هست که قبل اطلاعیه ثبت نام صحبت هایی مبنی بر عدم برگزاری ش میشه ولی خب نهایتا هم برگزار میشه؛ مخصوصا با صحبتی که در مورد سربازی آقایون تو اطلاعیه اومده به نوعی میشه گفت احتمال برگزاریش بیشتره برای دوره های بعدی مگر اینکه با اعتراض و فشارهایی در مورد شرایط سربازی و... دانشگاه دیگه بیخیالش بشه.
به نظر بنده شما(داوطلبان دوره نهم و بعد) "بعد" از برگزاری آزمون این دوره، میتونید به صورت درخواست برگزاری آزمون با مسئولین صحبت کنید و حتی درخواست کتبی بدید با امضای بچه ها.
گفتم بعد از برگزاری، چون اینطوری هم مسئولین بهتر میتونن به صحبت هاتون گوش بدن و همچنین ترتیب اثر و هم بچه های دوره هشتم استرسی مبنی بر برخورد مسئولین و بقیه متحمل نمیشن.
اگر چنین تصمیمی گرفتین و هماهنگ هم شدین؛ سعی کنین اگر تونستین در مورد زمان ثبت نام آزمون هم صحبت بکنید میبینید که زمان بین اطلاعیه و خود آزمون کمه اگر بین اطلاعیه و ازمونش مدت زمان منطقی باشه، خیلی خوب میشه و از طرفی تکلیف خیلی از داوطلبا هم برا برنامه ریزی و... مشخص میشه و بهتر میتونن تصمیم گیری کنن.
با آرزوی موفقیت و شادی برای بچه های این دوره و ان شا ا... بچه های دوره های بعدی

http://acad-affairs.ut.ac.ir/links/a...shani%20ha.htm

ario

New member
سلام.کسی چرا از آزمون امشال حرفی نزد؟؟؟؟
دوستانی کخ پارسال امتحان دادی میشخ بگید آزمون چطوری بوده؟؟؟کی قبول شده؟؟؟مصاحبه هم دادی؟؟؟

futuredoc1370

New member
سلام.کسی چرا از آزمون امشال حرفی نزد؟؟؟؟
دوستانی کخ پارسال امتحان دادی میشخ بگید آزمون چطوری بوده؟؟؟کی قبول شده؟؟؟مصاحبه هم دادی؟؟؟

salam khoobin? dooste aziz man ham daram mikhoonam vase azmoone emsal. az bachehayi ke tehranan kasi paye hast goroh darsi bezarim ketabha sari tar pish bere? moaffagh bashin

futuredoc1370

New member
doostane azizi ke in konkooro dadan salhaye pish mishe beporsam mosahebe chetori bood? va aya vaghan faghat 10 nafar entekhab mishan? merci bacheha! agar mayelin gorohe motale'e bezarim begin man payam

ario

New member
دوستان یعنی واقعن هیچکی قبول نشده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه قبول شدین لطفا کارنامتونو بزارین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alireza71

New member
اسامي پذيرفته شدگان نهايي هشتمين دوره آزمون پذيرش دانشجو از مقطع كارشناسي به دكتري عمومي پزشكي سال تحصيلي 95-94 ( به ترتيب حروف الفبا )
1394/05/10

اطلاعيه ها-معاونت آموزشی - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران-اسامي پذيرفته شدگان نهايي هشتمين دوره آزمون پذيرش دانشجو از مق

digoxin

New member
وقت و زندگی خودتونو با این آزمون هدر ندید . دلتون خوشه بخدا . من نمیدونم اگه ملاک قبولیه چرا معدل دیپلم رو میخوان تاثیر بدن اصلا . معدل لیسانس فقط باید مهم باشه نه دیپلم . ماها اگه معدل دیپلممون خوب بود کنکور سراسری مجددا شرکت میکردیم نه اینکه خودمونو علاف کنیم برای این آزمون . نمره ی زبان نمیدونم چه صیغه ایه . مگه کسایی که پزشکی قبول شدن نمره تافل دارن آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ضمنا رشته های غیر پزشکی نباید مجاز به شرکت باشن !!!!!!!!!!!

rawy

New member
باسلام
عذخواهی می کنم که پست ظاهرا نامرتبط هست, اما در عمل می تونه مرتبط باشه

"هر کس خود را شناخت، خدای خود را شناخته است"
انسان به عنوان یک موجود دارای اختیار, مسیر زندگی خود را تحت چارچوبی که در آن زندگی می کند انتخاب میکند, و توانایی حرکت در گستره ای از حیوانیت یا فرشته خویی را دارد.
با توجه به باورهای موجود در رابطه با برتری انسان بر سایر مخلوقات, چگونه است که برخی خلاق و قدرتمند و خداگونه می شوند و بعضی نعمت زندگی را تحت فشار و استرس و افسردگی سپری می کنند و چه بسا به زندگی خود خاتمه می دهند؟
فرض کنیم یک اتومبیل آخرین مدل با تجهیزات کامل در اختیار داریم, در صورتی که با نحوه کاربرد آپشن های آن آشنا نباشیم آیا تفاوتی با اتومبیل از رده خارج دارد؟
شاهکار خلقتی که در ما به ودیعه نهاده شده, ذهن ماست و ما با استفاده ی آگاهانه از آن امکان تعیین مسیر زندگی خود را داریم, و یا با سپردن خود به ذهنی که توسط دیگران برنامه ریزی غلط شده و با زندگی در ناآگاهی امکان رفتن به قهقرا برایمان فراهم است.
در هر صورت انتخاب با خودمان است و ما در قبال این انتخاب مسئولیت داریم.
جناب دکتر سعیدی, برنامه ای برای شناساندن قدرت ذهن و توانایی های بشر در نظر دارند که به رایگان در حال اجرا می باشد و به طرق مختلف امکان دسترسی به کاتالوگ و راهنمای ابرکامپیوتر جهان هستی (ذهن انسان) فراهم است:

از طریق کانال تلگرام
در قسمت جستجوی تلگرام آپدیت شده تان این عبارت NLPlife@ را تایپ کنید و بعد از مشاهده ی کانال مربوط وارد آن شده و در قسمت پایین کلمه ی JOIN را بزنید

از طریق آپارات
ویدیو های ان ال پی تخصصی

از طریق اینستاگرام
https://instagram.com/MetaNLP

" اگر دانش در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد "
با ارتقاء خودمان و گام برداشتن جهت خودسازی و پیرو آن ارتقاء جامعه مان, افتخار عنوان ایرانی را به افتخارات تاریخی مان پیوند بزنیم

به عزیزانتان اطلاع دهید

بالا