داوطلبان دوره ی هشتم آزمون کارشناسی به پزشکی

goldan

New member
Natije umad! Man ghaboool nashodam!:smiliess (9): :(( ki ghaboool shode?!

م قبول نشدم..دقت کردید که کل آقایون شرکت کننده در آزمون شمارشون به عدد5نمیرسید ولی3نفرشون قبول شدن مرحله اول؟باشه مام

- - - Updated - - -

Natije umad! Man ghaboool nashodam!:smiliess (9): :(( ki ghaboool shode?!

م قبول نشدم..دقت کردید که کل آقایون شرکت کننده در آزمون شمارشون به عدد5نمیرسید ولی3نفرشون قبول شدن مرحله اول؟باشه مام

shaparak-p

New member
سلاااام بچه ها بیاین راجع بهس برگزاری هشتمین دوره به طور جدی بیگیری کنیم . من امسال واسه ارشدم ثبت نام نکردم به امید برگزاری سال بعد این آزمون. soobasa بیا باهم بیگیری رو ادامه بدیم تا به نتیجه ی دلخواهمون برسیم .....

alma123

New member
سلاااام بچه ها بیاین راجع بهس برگزاری هشتمین دوره به طور جدی بیگیری کنیم . من امسال واسه ارشدم ثبت نام نکردم به امید برگزاری سال بعد این آزمون. soobasa بیا باهم بیگیری رو ادامه بدیم تا به نتیجه ی دلخواهمون برسیم .....
منم هستم....

- - - Updated - - -

منم هستم....

arez

New member

- - - Updated - - -

جمعا 5 نفر هم پسر نبود 3 نفر قبول شدن!!!!!! یعنی من هرچی فک میکنم نمیدونم کدوم درسی بوده که کم زدم.....واسه چی 20 نفرو انتخاب کردن و از این 20 نفر قراره 10 نفر باشه....چرا همش هر روز یه ساز میزنن؟!!!! با این حساب کسی که رتبه 1 بوده ممکنه تو مصاحبه جاش با رتبه 20 هم عوض بشه !!!! بی انصافن

afsane1370

New member
جمعا 5 نفر هم پسر نبود 3 نفر قبول شدن!!!!!! یعنی من هرچی فک میکنم نمیدونم کدوم درسی بوده که کم زدم.....واسه چی 20 نفرو انتخاب کردن و از این 20 نفر قراره 10 نفر باشه....چرا همش هر روز یه ساز میزنن؟!!!! با این حساب کسی که رتبه 1 بوده ممکنه تو مصاحبه جاش با رتبه 20 هم عوض بشه !!!! بی انصافن

شما قبول شدید؟؟
والا چی بگم من تنها چیزی که بهم دلنگرانی میده فکر کردن ب اینکه امیدوارم کسی که استحقاقش واقعا بیشتر بوده قبول شده بوده.
من واسه دوره هشتم هر کاری ازم برمیاد انجام میدم ولی به نظرم واقعا سرمایه گذاری رو این ازمون بیهوده اس چون ما نه ترازی داریم نه درصد ک بدونیم اخرین نفر قبولی چند بوده و
فا صلممون چقدره...

arez

New member
شما قبول شدید؟؟
والا چی بگم من تنها چیزی که بهم دلنگرانی میده فکر کردن ب اینکه امیدوارم کسی که استحقاقش واقعا بیشتر بوده قبول شده بوده.
من واسه دوره هشتم هر کاری ازم برمیاد انجام میدم ولی به نظرم واقعا سرمایه گذاری رو این ازمون بیهوده اس چون ما نه ترازی داریم نه درصد ک بدونیم اخرین نفر قبولی چند بوده و
فا صلممون چقدره...
ببخشین ولی این ازمون اصولی نداره از مدل ثبت نامشون بگیر تا محتوای امتحانشون...مگه ماها بیکاریم بشینیم مواد امتحانیو بخونیم بعد عشقشون نکشه از یکسری درسا سوال ندن..کجا همچین چیزیو دیدین..الانم 20 نفرو میخوان چطوری سازمان بدن...من کم نذاشتم واسه خوندن همه درسارو بیش از 10 بار خوندم رفتم سر جلسه......درسیو هم سراغ ندارم که بگم کم زدم...روانسناسی و ژنتیک سخت بوده که برا همه سخت بوده..امکان نداره دیگه سر این ازمون سرمایه بذارم 2 سالمون هدر رفت....کنکور سراسری امسالم از دستت دادیم ....اگه بی انصافی کرده باشن کهه کردن نمیبخشمم...1 لیوان اب اصافی نخوردم که وقتم هدر نره

afsane1370

New member
ببخشین ولی این ازمون اصولی نداره از مدل ثبت نامشون بگیر تا محتوای امتحانشون...مگه ماها بیکاریم بشینیم مواد امتحانیو بخونیم بعد عشقشون نکشه از یکسری درسا سوال ندن..کجا همچین چیزیو دیدین..الانم 20 نفرو میخوان چطوری سازمان بدن...من کم نذاشتم واسه خوندن همه درسارو بیش از 10 بار خوندم رفتم سر جلسه......درسیو هم سراغ ندارم که بگم کم زدم...روانسناسی و ژنتیک سخت بوده که برا همه سخت بوده..امکان نداره دیگه سر این ازمون سرمایه بذارم 2 سالمون هدر رفت....کنکور سراسری امسالم از دستت دادیم ....اگه بی انصافی کرده باشن کهه کردن نمیبخشمم...1 لیوان اب اصافی نخوردم که وقتم هدر نره

عزیزززززززم میدونم چی میگی..... منم دوسال زمان گذاشتم ولی دیگه چ میشه کرد....
دقیقا... اگه ذره ای لابی کاری کرده باشن عمرا ببخشمشون

armyboy

New member
سلام بچه ها.منم دوست دارم تو این آزمون شرکت کنم هر چند سطح علمی و تلاش من شاید در سطح این آزمون نباشه اما تمام تلاش خودم را برای کمک به کسانی که تمایل به شرکت دارند می کنم که به حقشون برسند.در خصوص ارسال نامه به دانشگاه تهران دوستانی که پیگیر بودند راهنمایی کنید.

21 اردیبهشت رفتم آموزش دانشگاه تهران،گفتند در خصوص برگزاری دوره هشتم این هفته جلسه هست.مسئولش از طرف خودش گفت 50 50 هه .البته گفت بیشتر نظرشون به برگزار نشدنشه.دعا کنیم برگزار بشه حداقل من برم تو همچین آزمونی شرکت کنم سطح علمی خودم رو به خاطرش بالا ببرم.

سلام ...خبری از بگزاری دوره هشتم ندارید؟ خوب این آیین نامه کی دست این مسولین میرسه؟؟؟یا دارن دوباره مثل دوره هفتم میخوان تکرارش کنن!!!!

shaqayeq

New member
سلام بچه ها
من آزمون لیسانس به پزشکی رو شرکت کردم و متاسفانه قبول نشدم.دیگه این آزمونو شرکت نمیکنم من از حالا شروع کردم برای کنکور .اگه واقعا پزشکی رو دوست دارید و میخواید ادامه بدید کنکور بهتره .آدم اطمینان خاطر داره.بعلاوه خوندنشم راحت تره

- - - Updated - - -

سلام بچه ها
من آزمون لیسانس به پزشکی رو شرکت کردم و متاسفانه قبول نشدم.دیگه این آزمونو شرکت نمیکنم من از حالا شروع کردم برای کنکور .اگه واقعا پزشکی رو دوست دارید و میخواید ادامه بدید کنکور بهتره .آدم اطمینان خاطر داره.بعلاوه خوندنشم راحت تره

چيستا

New member
سلام ببخشید من فک کنم باید واسه دوره دهم این آزمون آماده بشم ولی نمی دونم اصلا برگزار میشه یا نه؟من از کسانی که قبول شدن یه چنتا سوال داشتم اینکه دقیقا از کی شروع کردن و آیا طرحو رفتن بعد این آزمونو دادن یا همزمان با طرح.؟اگه طرح. رفتن ایا از شرط سنیشون رد نمیشن؟ممنون میشم جواب بدید.

mahrok

New member
سلام ببخشید من ترم دو هوشبری هستم و عاشق پزشکی می خواستم بپرسم به نظر اونایی که ازمون لیسانس به پزشکی شرکت کردن درسنامه های دانشگاه شهید بهشتی بادرسنامه های میر و تیمور زاده کافیه یاباید حتما رفرنس ها رو خوند تو رو خدایکی یه چیزی بگه دارم دیونه می شم حوصله ی درس های خودمم رو ندارم فقط به خاطر خانواده می رم دانشگاه.پول دانشگاه ازادم ندارم.

سلام بچه ها منم دارم میخونم اما فک میکنم اگه ازمون سراسری شرکت کنم بهتره به دو دلیل 1.امکان قبولیش بیشتره2.من از سایر دوستان پرسیدم شمام اگه میدونین جواب بدین این ازمون در صورت قبول شدن امکان انتقالی به شهر خودم رو ندارم که واسه من که متاهلم واقعا سخته!!!!بچه ها من دلایلم رو گفتم حالا از دوستان صاحب نظر میخوام به من مشاوره بدین وراهنماییم کنین چی کار کنم بچه ها ممنون که وقتتون رو به من دادین

alma123

New member
سلام دوستان...همگی خسته نباشید..قرار بود امسال تو این آزمون شرکت کنم....ولی متاسفانه 4 ماهی هست که تو بیمارستانا بساط پهن کردم:dadad4: و فعلا مریضی فیتیله پیچم کرده...امسال نمیتونم تو آزمون شرکت کنم ولی اگه اگه اگه عمری باقی بود...واسه دوره نهم حتما میخونم...
برای موفقیت همتون دعا میکنم...

یوهانز

New member
سلام دوستان.چطورباید اعتراض کنیم؟ازکی باید بپرسیم ازمون هست یانه؟میشه شماره اموزش دانشگاه تهران میشه لطف کنین بذارین؟خواهشمندم جواب بدین

CALI

New member
سلام بچه ها منم میخوام امسال شرکت کنم کسی پایه هس با هم بخونیم؟

elahe92

New member
دوستان دوره هشتم
نمیخواین حرکتی کنین؟؟اذرهم تموم شدوخبری نشد

بالا