دانشجویان آمریکایی در اتوبوس بین دختر و پسر پرده می کشند

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Persian-Masoud

New member
درسته گفتی.ولی با این حال همچنان نظرم همونه.اگه من بخام از حرفایی که شنیدم تا حالا بهتون بگم یه کتاب میشه.و اگه قرار بود جواب همه رو بدم 10 تا کتاب.گاهی ادم باید فقط گوش کنه و با یه لبخند از کنار یه سری افکار بگذره.هیچ وقته هیچوقت با کسی که فکر میکنه بالاتر از منه ،بهتر از منه بحث نمیکنم.کسی که خوب باشه مثله موسی میشه که وقتی خدا میگه بدترین موجود و پلیدترین موجود روو زمین و واسم بیار خودشو معرفی میکنه و میگه من از همه گناه کارترم و خودشو از هیچ ادمی برتر نمیبینه.نه که فک کنه خیلی کارش درسته و شروع کنه به وعظ و اصلاح به اصطلاح ما گم کردگان طریق حقیقت! که توو همون لحظه که از خودش مطمئن شد زمین خوردس.حالا میخاد هرکی باشه.

حرفت حق بود.
به نوبه خودم معذرت میخوام.

zari.goli

New member
ta zamani k amsale in afrad vojud darand va inqad rahat be baqie barchasb mizanan va tohin mikonan,jaye hij bahsi nemimune aqa masud,va man inja mgam k ejaze nemdam k har kaso nakasi k az hamunja boland mishe be man va khanevadeye man tohin kone,asan shomaee k maro injuri khatab mikoni,shoma miduni ma az che khanevadehaee hastim?shoma mdunid baradar va madare man talabe hastan?shoma mdunin k pdare man 85mah jebheye haq alayhe batel bud?shoma mdunid pdare man janbaze?midunid ma afrade motaqedi hastim?pas shoma asan dar jaygahi nistid k bekhayd be ma va aqayede ma tohin könid,pas lotfan ehterame khodto0no negah darid,va be digaranam ehteram begzarin,chon hame baladan tohin konan ama mohem ine ke be nazarate ham ehteram gozash,ba arezuye zohure emam zaman

Persian-Masoud

New member
ta zamani k amsale in afrad vojud darand va inqad rahat be baqie barchasb mizanan va tohin mikonan,jaye hij bahsi nemimune aqa masud,va man inja mgam k ejaze nemdam k har kaso nakasi k az hamunja boland mishe be man va khanevadeye man tohin kone,asan shomaee k maro injuri khatab mikoni,shoma miduni ma az che khanevadehaee hastim?shoma mdunid baradar va madare man talabe hastan?shoma mdunin k pdare man 85mah jebheye haq alayhe batel bud?shoma mdunid pdare man janbaze?midunid ma afrade motaqedi hastim?pas shoma asan dar jaygahi nistid k bekhayd be ma va aqayede ma tohin könid,pas lotfan ehterame khodto0no negah darid,va be digaranam ehteram begzarin,chon hame baladan tohin konan ama mohem ine ke be nazarate ham ehteram gozash,ba arezuye zohure emam zaman

پس تکلیف شماهایی که به بقیه توهین میکنین چی میشه؟ اگه حق دارین بقیه هم حق دارن به شما توهین کنن. خیلی سادست....

zari.goli

New member
masud chand chandi ba khodt aqa,aval posto bekhun daqiq unvaqt j bd,man manzuram aqaye be estelah sarbaze emam zamane k be khodsh ejaze mide harjur k delesh mkhad be baqie tohin kone,manam ba shahab kamelan movafqam,ba in esm fkr mkone vaqean sarbaze emam zamane va maro serahatan ensanhaee nafahm farz karde,vaqean motasfam

نیازی به نظرخواهی شما نیست.وقتی اسم امام(عج) رو به میون میارید هر کدوم از ما میتونیم نظر بدیم.اگرم مطمئنید سرباز امام هستید لطفا سندی با امضای ایشان که سرباز بودن شما رو تایید کنه نشون بدید.منظورمو که متوجه میشید؟

پس یاد بگیرید هروقت ازتون نظر خواستن و سوال پرسیدن جواب بدید
برای خودتون میگم

خب شروع میکنم:
پست اول شمارو تکه تکه جواب میدم در نهایت احترام بر خلاف شما!

منظورتون چی بود؟ برای امثال من؟ امثال من چه کسانی هستن؟ اصلن شما از کجا میدونید شخصیت و منش من چی هست؟ من توی چه خانواده ای بزرگ شدم؟ آیا این مصداق قضاوت نابجا و نا آگاهانه در مورد شخصیت افراد نیست که خودش گناه بزرگی هست؟
من پدر مادرم رحانی بوده. مادرم توی عمرش یک نمازش هم قضا نشده و خودمم شکر خدا هم نماز میخونم و هم روزه میگیرم.
این در مورد خودم که به قول شما مثل نا مسلمانان زندگی میکنم!
مورد بعدی در مورد حرف های حاج آقا!!!
باعث افتخار من هست که مورد خطاب این سخنان یکی مثل من نیستم! چون ایشون مخاطب رو یک از دنیا بی خبر متحجر فرض کرده که میگه توی اتوبوس آمریکا بین دختر و پسر پرده کشیدن!

ایشون باید معنی حرفشون رو بفهمن که چی میگن! الان در آستانه سال 2013 هستیم! دنیای اینترنت و ارتباطات! در کسری از ثانیه خبر از اونور دنیا مخابره میشه به این ور! همه از حال و روز هم آگاهن! گفتن این حرف ها باعث تمسخر خودشون میشه!

خوشبختانه تاریخ نسل بعضی از ادمهارو از بین برد و فقط در وطن ما عده ای ازشون باقی موندن که بقیه رو بی عقل فرض میکنن که انشالله نسلشون منقرض بشه.

کاش...
ما کوچکترها باید از شما که بزرگترین یاد بگیریم احترام به طرف مقابل رو! باید از شما یاد بگیریم در مورد افراد زود قضاوت نکنیم.

جوابی براتون ندارم!
ارجاعتون میدم به این تاپیک و میخوام که تک تک پست هامو بخونین:

olumpezeshki.ir/forum/showthread.php?t=4574&goto=newpost

در این تاپیک جوابتو نمیدم

پس تمسخر میلیون ها شنونده چی میشه؟ ایشون مستقیما به عقل ما توهین کردن.
بعدشم که دارین به اعضای سایت توهین میکنید؟ میگید منطق اعضای این سایت متفاوته؟ درسته! حق دارین اینو بگید! اعضای این سایت تحصیل کرده و با سوادن! مثل اعضای حوزه نیستن! این توهین در جواب توهینتون به اعضای جامعه پزشکی کشور بود.

اول)) یعنی الان دلت خنک شد که به اعضای حوزه توهین کردی!!! وا اسفا
دوم)) هرکس که تحصیل کرده است لزوما منطقی و معقول نیست اینو میتونی بری از اساتید روانشناس دانشگاهتون بپرسی
سوم)) تعصب چیز خوبی نیست
چهارم))اعضای این سایت محترمند اما همه منطقی نیستند و بعضا از روی احساسات نظر میدن

شرمنده اون قسمت خامسا که فرمودید ونظرتون رو در مورد بچه های این سایت دادید فکر نمیکنید یه جورایی توهینه به بچه هاست!!!!!!! منطق بچه های این سایت منطق گروه زیادی از همین جامعه هست مگه ما چیزی جدا از جامعه هستیم؟؟؟؟؟؟
و بیشتر بچه ها کلا در مورد تفکیک جنسیتی نظر دادن که خیلی وقته مطرح شده و اکثریت افراد نظر منفی نسبت بهش دارن!!!!!!!!

بچه های این سایت محترمند اما جناب مسعود پیشنهاد دادن که برای اینکه معلوم شه چه نظری منطقی تره بچه ها لایک کنند... حرف من توهین نیست ... چون منطق بچه ها متفاوته و بعضا هم از روی احساسات و غیرعلمی نظر میدن...اعضای محترم شاید در تخصص خودشون صاحب نظر باشن اا لزوما نمیتونن در مسائل فرهنگی و اجتماعی هم نظر علمی و معقول داشته باشن
هرکسی هر نظری داره میتونه بده ولی نباید معیار قرار بگیره
حرف من اینه

همین این به اصطلاح سربازان امام زمان هستن که هیچ بویی از انسانیت و شرافت حضرت مهدی نبردن و به اسم ایشون حرف های میزنن که حتی روی نظر مخاطب در مورد امام (عج) تاثیر منفی میذاره.
همین افرادن که تصویر اسلام رو در دنیا به دینی متحجر و وحشی تغییر دادن و ضرباتی رو به اسلام زدن که کفار در طول تاریخ نتونستن!
خدایا خودت این دین بزرگت رو از شر افراد نا آگاه دور نگه دار.
الهی آمین. :sadsmiley:

اول)) با این طرز صحبت چیزی از من کم نمیشه اما داره شخصیت و ادب شما رو زیر سوال میبره
دوم)) شنونده باید عاقل باشه ... اصلا من شاید بخام با نام کاربریم سوء استفاده کنم..شما که ادعای سواد داری باید عاقل باشی
سوم)) آخ آخ الان با نظرات من اسلام شد متحجر و وحشی ولی بااظهارنظرات شما اسلام دینی روشنفکرانه و همه پسندست
یا للعجب

asie67

New member
خوشحالم میبینم که بچه های این سایت بغیر از درس حواسشون به اطرافشونم هست
وخوشحالتر از اینکه میبینم در سخنوری و بیان مطلب توانایی های بالایی دارند
اما صدافسوس که بیشترمون فقط سخنران خوبی هستیم!!!!!!!!!
اسلام ودستوراتشو میشناسیم اما عمل نمیکنیم!!!!!!
چون اگه عمل میکردیم الان انقدر دروغ و ریا و تهمت وغیبت بین مردم زیاد نمیشد!!!!!!!
مغازه دارامون راحت گرانفروشی واحتکار نمیکردن!!!!!
استادامون تو اموزش وتحقیق کم نمیذاشتن!!!!
مسجدامون پر از خالی نبود!!!!!
دخترامون مثل عروسک فرنگی توخیابونا ول نبودن!!!!
پسرامون بیکار دنبال ناموس مردم نبودن!!!!!!!
متاهلامون انقدر ازبچه داشتن فراری نبودن!!!!!!!
مادرامون انقدر از تربیت بچه ها غافل نبودن!!!!!!!
طلاق انقدر زیاد نبود!!!!!!
ازدواج انقدر کم نبود!!!!
از همه بالاتر اینکه انقدر نسبت بغیبت امام و نبودش بی درد و راحت شدیم که انگار هیچ نیازی بهش نیست اصلا طی روز یا هفته یا ماه یا سال چندبار یادش می افتیم؟صداش میزنیم؟کمک میخوایم؟
نه قصد توهین به کسی دارم نه قصد نصیحت
اما این اتفاقا هر روز داره اطرافمون میافته
باید حلش کنیم
من وامثال شما بچه های خوب و درسخون وفعال باید حلش کنیم
نه با حرف
باعمل
پس بجای ادامه این حرفا همه یه یا علی بگن و شروع کنن
یا علی

asie67

New member
خوشحالم میبینم که بچه های این سایت بغیر از درس حواسشون به اطرافشونم هست
وخوشحالتر از اینکه میبینم در سخنوری و بیان مطلب توانایی های بالایی دارند
اما صدافسوس که بیشترمون فقط سخنران خوبی هستیم!!!!!!!!!
اسلام ودستوراتشو میشناسیم اما عمل نمیکنیم!!!!!!
چون اگه عمل میکردیم الان انقدر دروغ و ریا و تهمت وغیبت بین مردم زیاد نمیشد!!!!!!!
مغازه دارامون راحت گرانفروشی واحتکار نمیکردن!!!!!
استادامون تو اموزش وتحقیق کم نمیذاشتن!!!!
مسجدامون پر از خالی نبود!!!!!
دخترامون مثل عروسک فرنگی توخیابونا ول نبودن!!!!
پسرامون بیکار دنبال ناموس مردم نبودن!!!!!!!
متاهلامون انقدر ازبچه داشتن فراری نبودن!!!!!!!
مادرامون انقدر از تربیت بچه ها غافل نبودن!!!!!!!
طلاق انقدر زیاد نبود!!!!!!
ازدواج انقدر کم نبود!!!!
از همه بالاتر اینکه انقدر نسبت بغیبت امام و نبودش بی درد و راحت شدیم که انگار هیچ نیازی بهش نیست اصلا طی روز یا هفته یا ماه یا سال چندبار یادش می افتیم؟صداش میزنیم؟کمک میخوایم؟
نه قصد توهین به کسی دارم نه قصد نصیحت
اما این اتفاقا هر روز داره اطرافمون میافته
باید حلش کنیم
من وامثال شما بچه های خوب و درسخون وفعال باید حلش کنیم
نه با حرف
باعمل
پس بجای ادامه این حرفا همه یه یا علی بگن و شروع کنن
یا علی

من در این پست قصد توهین به کسی رو نداشتم اما انگار همه دارن به من توهین میکنن!!!

فقط غیرت دینیم به جوش اومد وقتی دیدم جناب مصعود خیلی راحت داره تمسخر میکنه و همه هم دارن تماشا میکنن
ضمنا تعصبی هم به آقای پناهیان ندارم
قصد برچسب زدن به کسی هم نداشتم
بازهم البته میگم خواهشا اگر حرف روحانیت براتون قابل هضم نیست تمسخر نکنید اونا هم عالمند و سالها درس خوندن از پشت کوه نیومدن
برای حرفاشون دلیل و سند دارن
بازهم اگر لحنم بی ادبانه بود عذرمیخام

masud chand chandi ba khodt aqa,aval posto bekhun daqiq unvaqt j bd,man manzuram aqaye be estelah sarbaze emam zamane k be khodsh ejaze mide harjur k delesh mkhad be baqie tohin kone,manam ba shahab kamelan movafqam,ba in esm fkr mkone vaqean sarbaze emam zamane va maro serahatan ensanhaee nafahm farz karde,vaqean motasfam

اما من کسی رو نفهم فرض نکردم اگه لحنم طوری بوده که اینطور برداشت کردید عذرمیخام

zari.goli

New member
nemidunam dg chejur bayad mgoftin k az nazare khodto0n lahneto0n tohin amiz mishod ama aqaye saraz ye nasihate khaharane daram,hamin tasobaye bija baes mishe bazia hata az in esma halate tahavo begiran shoma k in esmo karbario darid dar qebale tamame harfaee k mzanid masulid va bayad havaseto0no kamelan jam konid,k mabada chehre sarbazaye vaqei kharab beshe

mikhak s

New member
در این تاپیک جوابتو نمیدم

چرا؟؟ شما تو اين تايپيك داريد جواب همه رو ميديد منجمله جواب مسعود رو . فقط در مورد بحث منطقي كه شمارو دعوت كردن ميگين جواب نميديد.اگه موضوع اين تاپيك اذيتتون ميكنه وباهاش مخالفيد كلا نبايد نظر بديد اينطور نيست؟:smilies:

merinos

New member
فردا پس فرداس که بگن نفس کشیدنم... حرامه

و...هزاران افسوس:smiliess (7):

Taraa

Well-known member
چکوک!

متاسفانه قانونی که اول همه باهاش موافقت کردیم زیر پا رفت (توهین نکردن)

به نظر من در مورد صحبت آقای پناهیان نمیشه بحث کرد چون ایشون خودش اینجا نیس که بخواد دلیل و سند بیاره، اونو ولش کنید

من منظورم دلایلتون برای موافقت و مخالفت راجع به تفکیک دختر و پسر تو دانشگاها بود

ولی اگه قرار باشه بازم اینجوری همدیگرو زیر سوال ببرید من یکی نیستم

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member
بچه ها لطفا فارسی تایپ کنید.... میدونید که قانون سایته

mohana

Well-known member
چرا اینطوریه اینجا؟
به هم میگین توهین نکنین
اونوقت خودتون رعایت نمیکنین

روی صحبتم با هر دوطرفه
خو یه کم با آرامش...مودبانه...بدون جنگ و دعوا
میشه هااااااا...امتحان کنین...میشه واقعا

miler

New member
بچه ها یه سوال:

با مختلط بودن دانشگاها موافقید یا مخالف؟

من موافقم...:whistle: چون دلیلم دارم... بعضی از خانما فقط بعضی از خانما فقط وقتی محیط کاملا خانما باشن خیلی بد اخلاق میشن ولی وقتی مختلط باشه یکم خودشونو جمع میکنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا