خواب . . .

najma

New member
داداشم هم تو خواب دیده که خوابه.یعنی خواب تو خواب.جالبه نه؟

من هم توی خواب ، خواب میبینم . به خصوص اینکه توی خواب اول خواب میبینم که خوابم و با یکی از درگذشتگان صحبت میکنم . خیلی هم سخت بیدار میشم از این نوع خواب ....

به نظر شما دلیل رویاهای صادقه چیه ؟ یعنی چرا بعضی از افراد این توانایی رو دارن که به آینده برن و بعضی دیگه نه ؟

آخرین ویرایش:

sepidh gh

New member
من هم توی خواب ، خواب میبینم . به خصوص اینکه توی خواب اول خواب میبینم که خوابم و با یکی از درگذشتگان صحبت میکنم . خیلی هم سخت بیدار میشم از این نوع خواب ....

به نظر شما دلیل رویاهای صادقه چیه ؟ یعنی چرا بعضی از افراد این توانایی رو دارن که به آینده برن و بعضی دیگه نه ؟

شما باید توی خاب خیلی مواظب باشید و با اون درگذشتگانتون جایی ندارید آخه می گن اگه اون بهتون گفت که بیا با هم بریم فلان جا و شما باهاش رفتید دیگه به دنیا بر نمی گردید !!!!!

من تا حالا حس پرواز رو تو خواب تجربه نکردم ... اما حالت دوم رو داشتم ، چون توی دوران تحصیلم خیلی به درسم حساس بودم ، تا حالا زیاد شده که خواب دیدم یه امتحان دارم که نمی دونستم ... یا این که یه نمره خیلی بد گرفتم و استادمون بهم می گه که ازت توقع نداشتم !!!!! حالت سوم و چهارم رو گهگاهی داشتم ....

یه حالت دیگه هم دارم که زیاد اتفاق افتاده اونم اینه که صداهای اطرافم توی خوابم تاثیر می ذاره ... مثلن یه بار یادمه خواب دیدم جنگ شده و توی خاب خیلی ترسیدم و از خواب پریدم .. دیدم تلویزیون روشنه و صداش هم خیلی بلنده و داره یه فیلم جنایی رو پخش می کنه و جالب اینجاست که خیلی از دیالوگهای اون فیلم توی خواب من اومده بود !!!
حالا بازم خوبه که ترسیدم و از خواب پریدم وگرنه شاید قبضه روح می شدم !!!!

شهاب

New member

والا نمیدونم.دنبالش نرفتم.اگه فهمیدید من رو هم در جریان بذارید.ممنون.

شهاب

New member
شما باید توی خاب خیلی مواظب باشید و با اون درگذشتگانتون جایی ندارید آخه می گن اگه اون بهتون گفت که بیا با هم بریم فلان جا و شما باهاش رفتید دیگه به دنیا بر نمی گردید !!!!!

من تا حالا حس پرواز رو تو خواب تجربه نکردم ... اما حالت دوم رو داشتم ، چون توی دوران تحصیلم خیلی به درسم حساس بودم ، تا حالا زیاد شده که خواب دیدم یه امتحان دارم که نمی دونستم ... یا این که یه نمره خیلی بد گرفتم و استادمون بهم می گه که ازت توقع نداشتم !!!!! حالت سوم و چهارم رو گهگاهی داشتم ....

یه حالت دیگه هم دارم که زیاد اتفاق افتاده اونم اینه که صداهای اطرافم توی خوابم تاثیر می ذاره ... مثلن یه بار یادمه خواب دیدم جنگ شده و توی خاب خیلی ترسیدم و از خواب پریدم .. دیدم تلویزیون روشنه و صداش هم خیلی بلنده و داره یه فیلم جنایی رو پخش می کنه و جالب اینجاست که خیلی از دیالوگهای اون فیلم توی خواب من اومده بود !!!
حالا بازم خوبه که ترسیدم و از خواب پریدم وگرنه شاید قبضه روح می شدم !!!!

آره من هم برام پیش اومده که صداهای اطراف روی خوابم تاثیر بذاره.

nsj

New member
سومی و پنجمی برای من اتفاق افتاده . من شنیدم هر کی خواب پرواز ببینه میتونه آینده رو ببینه . حالا تا چقدر درسته نمی دونم .:21:

شهاب

New member
سومی و پنجمی برای من اتفاق افتاده . من شنیدم هر کی خواب پرواز ببینه میتونه آینده رو ببینه . حالا تا چقدر درسته نمی دونم .:21:
من که یادم نمیاد به جز یه مورد خواب آینده رو دیده باشم و درست دراومده باشه.اون یه مورد هم خیلی واضح نبود فقط اصل موضوش بود که اتفاق افتاد.

nafiss

New member

منم خوابه افتادن از یه ارتفاع رو خیلی می بینم .
و گاهی برا خودم بعضی خوابام جالب می شه ، مثلا یه خواب می بینم بعد از خواب بیدار می شم و قتی دوباره می خوابم ، ادامه ی خوابمو می بینم.

گاهی از خواب دیدن می ترسم چون خیلی شده که خوابام دقیقا تعبیر شده......:smiliess (6):

شهاب

New member
حالا میخوام سه مورد اضافه کنم:
1.وقتی خوابی یهو بلند میشی میشینی و چشمات هم باز میشه ولی همچنان در خوابی!
2.اونایی که توی خواب بلند میشن و کاری انجام میدن در حالی که خوابن!
3.استاد شیمی ما میگفت یه دانشمند بوده که دنبال جواب یه سوالی بوده و توی آزمایشگاه خوابش میبره و توی خواب جواب سوالشو پیدا میکنه!

شهاب

New member

منم خوابه افتادن از یه ارتفاع رو خیلی می بینم .
و گاهی برا خودم بعضی خوابام جالب می شه ، مثلا یه خواب می بینم بعد از خواب بیدار می شم و قتی دوباره می خوابم ، ادامه ی خوابمو می بینم.

گاهی از خواب دیدن می ترسم چون خیلی شده که خوابام دقیقا تعبیر شده......:smiliess (6):
اگه خوابی بود که به کار ما هم میومد مارو هم لطفا در جریان بذار.ممنون.

nafiss

New member

نه جدی می گم تا حالا مرگ دو نفر از عزیزانمو تو خواب دیدم وبه فاصله یک هفته از دنیا رفتن . از خوابام می ترسم..........

najma

New member
حالا میخوام سه مورد اضافه کنم:
1.وقتی خوابی یهو بلند میشی میشینی و چشمات هم باز میشه ولی همچنان در خوابی!
2.اونایی که توی خواب بلند میشن و کاری انجام میدن در حالی که خوابن!
3.استاد شیمی ما میگفت یه دانشمند بوده که دنبال جواب یه سوالی بوده و توی آزمایشگاه خوابش میبره و توی خواب جواب سوالشو پیدا میکنه!

بله این دانشمند ککوله کاشف ساختار بنزن بود که خواب دید دایره*ای از مارها هر کدام دم مار بعدی را در دهان دارد، موفق به کشف ساختمان شیمیایی بنزن شد که حلقوی است نه خطی ....

مورد اول و دوم هم که نوعی اختلال هستن تا جایی که میدونم .

آخرین ویرایش:

patris

New member
جالبه همه موارد تو خواب واسه من پیش اومده جز پرواز کردن!کارم در اومد از این به بعد دیگه دنبال این پروازم :21:
منم خوابای سریالی خیلی میبینم وقتی وسط خواب بیدار میشم انگار میدونم اگه خوابم ببره باز باقیشو میبینم ولی دوست ندارم چون خیلی خسته کنندس واسم

mohana

Well-known member
1
.وقتی خوابی یهو بلند میشی میشینی و چشمات هم باز میشه ولی همچنان در خوابی!
یه حالتی هست
یهو از خواب پا میشین چشماتون بازه و میتونین اطرافو ببینین
اما یه صدایی تو گوشه
آدم نمیتونه درست نفس بکشه
هیچجوری هم نمیتونه دست و پاشو تکون بده
تقریبا یک دقیقه به همین حالت میمونه
حس خیلی بدیه
بهش میگن فلج خواب ولی نمیدونم دلیلش چیه

شهاب

New member
1
یه حالتی هست
یهو از خواب پا میشین چشماتون بازه و میتونین اطرافو ببینین
اما یه صدایی تو گوشه
آدم نمیتونه درست نفس بکشه
هیچجوری هم نمیتونه دست و پاشو تکون بده
تقریبا یک دقیقه به همین حالت میمونه
حس خیلی بدیه
بهش میگن فلج خواب ولی نمیدونم دلیلش چیه
من اینجوریشو تجربه نکردم.

شهاب

New member
بله این دانشمند ککوله کاشف ساختار بنزن بود که خواب دید دایره*ای از مارها هر کدام دم مار بعدی را در دهان دارد، موفق به کشف ساختمان شیمیایی بنزن شد که حلقوی است نه خطی ....

مورد اول و دوم هم که نوعی اختلال هستن تا جایی که میدونم .
ممنون از راهنماییتون.

بالا