خوابگاه دخترا

khorsand

New member
وای خدا نکنه
یعنی ممکنه تا یک هفته خونه بدوش باشیم.....
بچه ها بنظرتون ها از کی شروع می شه؟
برای خوابگاه گرفتن زودتر باید بریم؟ کی؟

شما شیراز میاری؟؟؟
سال ورودی ما 89 یکم خانه بدوشی کشیدیم ولی از سالای بعدش همهمستقیم رفتن سرخوابگاهشون

alireza-ja

New member
چیزایی که من بردم:

لحاف تشک - دمپایی- موزر- یه قابلمه کوچیک با بشقاب و قاشق چنگال و لیوان و دو دست لباس و حوله. ناخنگیر هم بعدا بردم. قابلمه هم بکارم نیومد

چندتا کتاب که باز بکارم نیومد. دمپایی هم بکارم نیومد. اونجا بود.

prinses

New member
سختش مسیشه هیچی نیاره که
یه چیزایی بیار که تا 2 هفته نخوای بازار بری
خوراکی هم که ماشالا به سوپری ریخته ولی یه چیزایی که سوپری نداره رو بیار

monavvar

New member
همه لیستو نمیبرم ک!فقط میخوام بدونم چیا میخوام!!خرما؟!!!!!!!!

تهران خرماهاش بدرد نمیخوره ...خخخخخ ب مذاق استان فارسی ها خوش نمیاد البته اگه خرما دوس داری خخخخخ اخه تو خوابگاه باید چیزایی ک زود سیر میکنه و وقت زیادی نمیخاد بخوری
ب جای صبونه شخصا با شیر میخورم

alireza-ja

New member
تهران خرماهاش بدرد نمیخوره ...خخخخخ ب مذاق استان فارسی ها خوش نمیاد البته اگه خرما دوس داری خخخخخ اخه تو خوابگاه باید چیزایی ک زود سیر میکنه و وقت زیادی نمیخاد بخوری

ساقه طلایی غذای غالب خوابگاه پسراس.:riz481:

leila89

New member
شما شیراز میاری؟؟؟
سال ورودی ما 89 یکم خانه بدوشی کشیدیم ولی از سالای بعدش همهمستقیم رفتن سرخوابگاهشون

والاا نمی دونم.. مشاورم گفت دانشگا ه های رتبه یک حتما یکیش قبول می شم... البته قبل شیراز تبریز رو زدم
بیوتک امسال گروه شده بود و هیچی معلوم نیست... لنگ در هوام

alireza-ja

New member
من یه هم اتاقی داشتم شیرازی بود. کل وسایل ضروریش توی یه چمدون کوچیک جا میشد ولی عرقیجاتی که با خودش آورده بود 2 کارتون راحت بود.:riz481:

khorsand

New member

خرما میخورم ولی وابستش نیستم خداروشکر هم استانی جان
من کارشناسیمو شیراز بودم هروقت چیزی میخواستم دو سوت میرفتم خونه الان فکر نکنم بتونم تا مدت زیادی برگردم خونه بخطر همین باید کلی وسیله ببرم

monavvar

New member

برا مام همینطور .ساقه طلایی خیلی جوونه
اکثرا کمد دارن .تختخواب دارن .دانشگاه ایران تشک و ماشین لباسشویی داره ولی تهران تشکم نمیده مگر رو دستش مونده باشه خخخ

alireza-ja

New member
اکثرا کمد دارن .تختخواب دارن .دانشگاه ایران تشک و ماشین لباسشویی داره ولی تهران تشکم نمیده مگر رو دستش مونده باشه خخخ

اتاق ما تخت نداشت مجبور بودیم ببریم ولی اتاقایی که تخت داشت نیازی به لحاف و تشک نداشت وگرنه اونم نمیبردم.

khorsand

New member

والا اینجوری که ما میشنویم تو خوابگاه پسرا که زندگی نمیکنن!فقط زنده ان!!ولی دخترا خیلییییییییییییی به خودشون میرسن با حداقل امکانات کنار نمیان

monavvar

New member
خرما میخورم ولی وابستش نیستم خداروشکر هم استانی جان
من کارشناسیمو شیراز بودم هروقت چیزی میخواستم دو سوت میرفتم خونه الان فکر نکنم بتونم تا مدت زیادی برگردم خونه بخطر همین باید کلی وسیله ببرم

درکت میکنم خانومی من وسط ترم و عید میام خونه فقط .....اخی چه دورانی .تهران همهه چی هس
با این ک میدونم تهران تشکم نمیده نمیخام ببرم پره اونجا از ای چیزاس قابلمه هم شاید نبرم .همشون تو یه فروشگاه زنجیره ای میخری

prinses

New member

دانشگاه ایران بودی لیسانس؟

monavvar

New member
والا اینجوری که ما میشنویم تو خوابگاه پسرا که زندگی نمیکنن!فقط زنده ان!!ولی دخترا خیلییییییییییییی به خودشون میرسن با حداقل امکانات کنار نمیان
من ک تو خوابگاه لازانیام میپزم .بس ک شکم دوستم .
دوستم اتوووووو ببر

monavvar

New member
دانشگاه ایران بودی لیسانس؟

بلی دوستم .خوابگاه امل

- - - Updated - - -

دوستم اتوووووو ببر

خوابگاه میده ها ولی اذیتی .اگه بتونی ببری خوبه
حالا اتو مو ......اینام اگه اهلش باشی خخخخ

alireza-ja

New member
دانشجو کجا بودی؟

البته الانم هستم. مالک اشتر تهران.

غذا واسمون میارن اصلا آشپزی نمیکنیم پنجشنبه جمعه هم که غذا نمیدن چهارشنبه چند تا آزاد میخریم میزاریم یخچال فقط گرمش میکنیم. غذاش خوبه همه راضین.

khorsand

New member
دوستم اتوووووو ببر

منم همینطور!لازانیا پیراشکی غذاهای قر و فر دار همچی میپختیم تو کارشناسی!اتو شیراز داشت خودش تهران نداره مگه؟؟پس این سایتشون چی نوشته بود؟نکنه ماکروویو هم نداره؟؟؟

monavvar

New member
نههههههههه
دختر خوب حبوبات و برنج و رب نبر اونجا بخر
لباس خودش 2 تا چمدون میشه هااااا
پلاستیک و ....گگیر میاد ساعت اول که لازم نمیشه برو سریع بخر

منم همینطور!لازانیا پیراشکی غذاهای قر و فر دار همچی میپختیم تو کارشناسی!اتو شیراز داشت خودش تهران نداره مگه؟؟پس این سایتشون چی نوشته بود؟نکنه ماکروویو هم نداره؟؟؟

خوابگاه خصوصی های تهران هم ندارن خخخخ
ماکرو ویووووووووو اوه مای گادددو

بالا