خوابگاه دخترا

khorsand

New member
جا زیاد باشه ولی برای اسکان دادن اذیت میکنن ، مثلا یک هفته تو نمازخونه شاید باشین شاید برید 10 جا سر بزنید ، شاید یهو بگن از نمازخونه اینجا برید سه تا ساختمون اون ور تر باید خودت تنها جا به جا بشی و خونوادت کمکت نیست
اینا همش احتماله ولی اگه رخ بده سختت میشه
حبوبات پاک شده اینجا تو سوپریا هست نیار
بند رخت نیار رخت اویز هست نمیذارن میخ بزنی بند بزنی
رب هم که تکلیفش معلومه
بقیه چیزات خوبه ولی لباساتو برای تا پاییز بیار بعد خیلی لباس گرما رو بذار وسط ترم یا برو بیار یا الان جم کن بذار که زنگ بزنی برات بدن اتوبوسا بیارن

من یهو میرم خوابگاه قبلش خونه دایی میمونم
ولی آره حق داری مواد غذایی فکر نمیکنم بیارم جا برا بقیه چیزا باز بشه

monavvar

New member
نههههههههه
دختر خوب حبوبات و برنج و رب نبر اونجا بخر
لباس خودش 2 تا چمدون میشه هااااا
پلاستیک و ....گگیر میاد ساعت اول که لازم نمیشه برو سریع بخر

خیلی ازینا رو میشه شهری ک قبول میشید بخرید ....وسایل شخصیتونو ببرین بیشتر ....وسایل خوراکی ی مقدار گوشت چرخ کرده ببر بقیه رو بخر اونجا .....

leila89

New member
دوستان هوای شیراز تو پاییز و زمستون چطوره؟
نیاز به لباس گرم می شه؟ در چه حد؟
اصفهان چطور ؟ کسی خبر داره

monavvar

New member
من یهو میرم خوابگاه قبلش خونه دایی میمونم
ولی آره حق داری مواد غذایی فکر نمیکنم بیارم جا برا بقیه چیزا باز بشه

بچه یه سوال من تهران قبول میشم و خودم شهرستانم تاحالا با اتوبوس چیزی برام نفرستادن .راحته این کار؟ چیکار بایس بکنم

Hobbit

New member
باید اسم تاپیک رو میذاشتی ورود اقایان ممنوع خخخخخ

- - - Updated - - -

میان میخندن بهموناااا

بچه ها من خودم دخترم.ولی شاید باورتون نشه ظرف واس خابگا فقط ی بشقاب ازینا ک جنسش روی هس برده بودم.هم بجای بشقابم بود هم بجای قابلمم.میشد توش غذا هم گرم کرد:rolleyessmileyanim:
واس بقیه وسایلم ک دیگه خدا هم اتاقیان رو خیر بده ب حق پنج تن:25r30wi:
البته گفته باشم،مسواکم مال خودم بود:a2d3:

prinses

New member
خیلی ازینا رو میشه شهری ک قبول میشید بخرید ....وسایل شخصیتونو ببرین بیشتر ....وسایل خوراکی ی مقدار گوشت چرخ کرده ببر بقیه رو بخر اونجا .....

از شیراز تا تهران گوشت اب میشه ، بذار یه هقفته گوشت نخوره بچه طوریش نمیشه
از اول مجبوری بری سلف
از اول جاتون استیبل نیست و ممکنه جا به جا کنن
گوشت خالیو چیکار کنه روز اول!؟!

نترس سلفش قابل سیر شدنه هر قدر هم بد باشه
گوشت خوب بسته بندی هم تو سوپری هست فکر نکن باید بری قصابی یا برای همه چی بری بازار
اینجا سوپریا از شیر مرغ تا جون ادمیزاد دارن خیالت راحت
تشتم نیاری سوپریا دارن بری بخری:25r30wi:

khorsand

New member
دوستان هوای شیراز تو پاییز و زمستون چطوره؟
نیاز به لباس گرم می شه؟ در چه حد؟
اصفهان چطور ؟ کسی خبر داره

شیراز تو پاییز با یه سوییت شرت میشه سرکرد ولی زمستون پالتو ولی ن خیلی سنگین و کلفت لازمه

monavvar

New member
ایوووووول مرسی به نکته!:riz304: البته شنیدم تهران داره لباسشویی خوابگاههاش ولی احتیاط دیگه

دانشگاه ایران داشت .تهران گمون نمیکنم .

- - - Updated - - -

بابا بی خیال .. آخه تشت و دیگه کجای دلمون بذاریم... انقدر وسیله هست جا برای تشت نمی مونه

بابا نخری ببری ؟!!!!! بابا تهران پره ایناس .

- - - Updated - - -

بابا بی خیال .. آخه تشت و دیگه کجای دلمون بذاریم... انقدر وسیله هست جا برای تشت نمی مونه

بابا نخری ببری ؟!!!!! بابا تهران پره ایناس .

khorsand

New member
بچه یه سوال من تهران قبول میشم و خودم شهرستانم تاحالا با اتوبوس چیزی برام نفرستادن .راحته این کار؟ چیکار بایس بکنم

آره راحته فقط شماره رو مینویسن روی بسته بعدم سر ساعت میری ترمینال از راننده تحویلش میگیری
ایول بالاخره یه شهرستانی که بخواد بره تهران پیدا کردم!!هم دردیم فعلا!!

monavvar

New member
از شیراز تا تهران گوشت اب میشه ، بذار یه هقفته گوشت نخوره بچه طوریش نمیشه
از اول مجبوری بری سلف
از اول جاتون استیبل نیست و ممکنه جا به جا کنن
گوشت خالیو چیکار کنه روز اول!؟!

نترس سلفش قابل سیر شدنه هر قدر هم بد باشه
گوشت خوب بسته بندی هم تو سوپری هست فکر نکن باید بری قصابی یا برای همه چی بری بازار
اینجا سوپریا از شیر مرغ تا جون ادمیزاد دارن خیالت راحت
تشتم نیاری سوپریا دارن بری بخری:25r30wi:

اها ببخشید راست میگن .من اخه با اتوبوسو ماشین نمیرم .حق با دوستانه .خرررررمااا ببرررر

monavvar

New member
اها ببخشید راست میگن .من اخه با اتوبوسو ماشین نمیرم .حق با دوستانه .خرررررمااا ببرررر

من خودم کارشناسی تهران بودم .گوشت ازین لحاظ ک خیلی کارایی داره تو غدای دانشجویی دخملی ام .برا اون گفتم .ولی حق باشماست سخته بردنش .

prinses

New member

هبرهمه اتوبوس های همه شهر ها غیر از مسافر وسیله هم میبرن طرف وسیله رو میده به شوفر میگه فلانی مقصد میاد میگیره شوفر موبایلش و ساعت رسیدنو میگه طرف میره همون ساعت تو ترمینال وسیله رو میگیره برای هماهنگی با شوفر تماشم میشه گرفت ، کرایشم اگه وسیله زیاد باشه قدر یه بلیته اگه نه نصف بلیت اگه پاکت و مدارک باشه 3 4 هزار تومن
حالا یا طرف اول پولو میده ویا طرف تحویل گیرنده

leila89

New member
جا زیاد باشه ولی برای اسکان دادن اذیت میکنن ، مثلا یک هفته تو نمازخونه شاید باشین شاید برید 10 جا سر بزنید ، شاید یهو بگن از نمازخونه اینجا برید سه تا ساختمون اون ور تر باید خودت تنها جا به جا بشی و خونوادت کمکت نیست
اینا همش احتماله ولی اگه رخ بده سختت میشه
حبوبات پاک شده اینجا تو سوپریا هست نیار
بند رخت نیار رخت اویز هست نمیذارن میخ بزنی بند بزنی
رب هم که تکلیفش معلومه
بقیه چیزات خوبه ولی لباساتو برای تا پاییز بیار بعد خیلی لباس گرما رو بذار وسط ترم یا برو بیار یا الان جم کن بذار که زنگ بزنی برات بدن اتوبوسا بیارن

وای خدا نکنه
یعنی ممکنه تا یک هفته خونه بدوش باشیم.....
بچه ها بنظرتون ها از کی شروع می شه؟
برای خوابگاه گرفتن زودتر باید بریم؟ کی؟

monavvar

New member
آره راحته فقط شماره رو مینویسن روی بسته بعدم سر ساعت میری ترمینال از راننده تحویلش میگیری
ایول بالاخره یه شهرستانی که بخواد بره تهران پیدا کردم!!هم دردیم فعلا!!

من لاری ام .راستش با اتوبوس نرفتم وسیله هم نفرستادم .همیشه هم برا بردن وسایل ب مشکل میخورم

monavvar

New member
هبرهمه اتوبوس های همه شهر ها غیر از مسافر وسیله هم میبرن طرف وسیله رو میده به شوفر میگه فلانی مقصد میاد میگیره شوفر موبایلش و ساعت رسیدنو میگه طرف میره همون ساعت تو ترمینال وسیله رو میگیره برای هماهنگی با شوفر تماشم میشه گرفت ، کرایشم اگه وسیله زیاد باشه قدر یه بلیته اگه نه نصف بلیت اگه پاکت و مدارک باشه 3 4 هزار تومن
حالا یا طرف اول پولو میده ویا طرف تحویل گیرنده

خداخیرت بده .ممنون

بالا