ثبت نام کارشناسی ارشد (وزارت علوم،وزارت بهداشت،آزاد) هر سوال داری بپرس

melinaa

New member
دوازده بهمن تا 3 اسفند زمان ثبت نامه...
اگه بهمن فارغ التحصیل میشی،پس موقع کنکور تو به عنوان فارغ التحصیل شرکت میکنی نه دانشجوی ترم آخر واگه رشته ت مشمول طرح باشه دیگه سال بعد نمیتونی شرکت کنی مگر اینکه طرحت نا آخر شهریور سال بعد تموم بشه...
اگه فکر میکنی معدلت نمیاد تا الان تعداد واحدهای گذرونده و معدلت هرچی هس اونو وارد کن بده امضا کنن،ثبت نام کن!

:riz304::riz304::riz304::riz304:
مشمول طرح یعنی چی؟؟؟من رشتم میکروبیولوژیه....

reza.fe

New member
سلام بچه ها دو سوال
یجا دفترچه نوشته که آقایون بجای ارسال مدرک یا فرم هام و دانشنامه میتونن گواهی معرفی برای نظام وظیفه رو اسکن و
ارسال کنن.حالا وقتی پیش نمایش ثبت نامو نیگا میکنم برای نظام وظیفه هم از قرار معلوم اسکن میخواد(اینو میدونم که همیشه ی کد بهت میده که بینم کدوم
شامل حالت میشه .ولی جریان این اسکن چیه یعنی یبار دیگه باید گواهی معرفی برای نظام رو هم اونجا اسکن کنم)؟
و سوال دوم هم اینکه منظور ازین وضعیت طرح چیه؟

love virology

New member
بچه ها برای انتخاب بین الملل چکار باید بکنیم میشه بیشتر توضبح بدید

21Tir

New member
یعنی با مدرک کارشناسی ثبت نام کنم؟
بعدا حالمو نگیرن

عزیز جان برا ارشد چه رشته ای میخوای شرکت کنی؟؟؟ برو مدارک مورد پذیرش اون رشته رو نگاه کن،اگه کارشناسیتو خواست اونو بفرست اگه ارشدتم مورد قبول بود اونو بفرست.اکی؟

21Tir

New member
میگم کسی که امسال بخواد کنکور ارشد شرکت کنه وزارت بهداشت باید دفترچشو خریده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من نخریدم خب تا الان...بخدا اصلا نمیدونم چجوریه.................:smiliess (6):

نه بابا... تو نت دانلود کن...
سایت w w w . s a n j e s h p . i r همیشه سر بزن و اطلاعیه هارو ببین
اینم لینک دانلود دفترچه http://www.sanjeshp.ir/arshad_93/pages/Rahnama_93.pdf

21Tir

New member
:riz304::riz304::riz304::riz304:
مشمول طرح یعنی چی؟؟؟من رشتم میکروبیولوژیه....

دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني كرمانشاه
معاونت محترم پشتيباني

سلام عليكم
احتراما بازگشت به نامه شماره 6285/ ط / 625/ پ مورخ 28/10/84 اعلام مي دارد به استناد نامه شماره
3253/4/2 آ مورخ 10/8/85 دبير محترم شوراي آموزش علوم پايه پزشكي بهداشت و تخصصي رشته
ميكروبيولوژي عمومي در مقطع كارشناسي جز رشته هاي علوم پايه پزشكي محسوب نگرديده ولذا
مشمول قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان نمي باشد . 3/8 ح

دكتر محمد هادي
مدير كل دفتر مديريت منابع انساني

21Tir

New member
بچه ها برای انتخاب بین الملل چکار باید بکنیم میشه بیشتر توضبح بدید

موقع ثبت نام یا انتخاب رشته یه گزینه ای است که آیا متقاضی ادامه تحصیل در دانشگاه های بین الملل می باشید؟اونو تیک میزنی... موقع انتخاب رشته هم دانشگاه های بین الملل رو گذاشته که جداگانه انتخاب کنی...

آخرین ویرایش:

21Tir

New member
مشمولان قانون طرح

1- فارغ التحصيلان رشته هايي كه بعنوان مازاد بر نياز وزارت متبوع از انجام خدمات موضوع قانون مذكور معاف ميباشند – اين رشته هاي تحصيلي عبارتند از :
تغذيه- شنوايي سنجي _ بينايي سنجي _كاردرماني_ فيزيوتراپي _ گفتار درماني _ ظبط امار و مدارك پزشكي-
مديريت خدمات بهداشتي درماني - آامار حياتي _ روانشناسي باليني _ خدمات اجتماعي و مددكاري _ علوم و
صنايع غذايي- اقصاد بهداشت- مهندسي پزشكي _ راديو تراپي _ پروتز دندان _ اندام مصنوعي _ رشته هاي مختلف بهداشتي ( بهداشت مدارس- بهداشت محيط _ بهداشت حرفه اي _ بهداشت عمومي _ بهداشت خانواده
مبارزه با بيماري ها ) كتابداري پزشكي _ پرستاري دندانپزشكي- بهداشتكار دهان و دندان- فارغ التحصيلان رشته هاي علوم پايه پزشكي تا مقطع دكترا( مقاطع دكترا و بالاتر منوط به اظهار نظر دفتر مديريت منابع انساني مي باشد)
تذكر : بدين ترتيب رشته هاي مورد نياز وزارت بهداشت كه كماكان نيازمند ارائه گواهي هستند عبارتند از :
الف ) پزشكي _ دندان پزشكي _ داروسازي و تخصصهاي مربوطه
ب)پرستاري _ اتاق عمل _ هوشبري _ راديو لوژي _ علوم ازمايشگاهي- مامايي و علوم پايه پزشكي در مقاطع دكتري و بالاتر

melinaa

New member
اها مرسی...یعنی میتونم ثبت نام کنمو جزو طرح و اینام نیستم...میخوام ژنتیک انسانی شرکت کنم.......

21Tir

New member
سلام بچه ها دو سوال
یجا دفترچه نوشته که آقایون بجای ارسال مدرک یا فرم هام و دانشنامه میتونن گواهی معرفی برای نظام وظیفه رو اسکن و
ارسال کنن.حالا وقتی پیش نمایش ثبت نامو نیگا میکنم برای نظام وظیفه هم از قرار معلوم اسکن میخواد(اینو میدونم که همیشه ی کد بهت میده که بینم کدوم
شامل حالت میشه .ولی جریان این اسکن چیه یعنی یبار دیگه باید گواهی معرفی برای نظام رو هم اونجا اسکن کنم)؟
و سوال دوم هم اینکه منظور ازین وضعیت طرح چیه؟

اگه تو معرفینامتون معدلتون قید شده بله اونو اسکن کنین...
و برای قسمت وضعیت نظام وظیفه هم چنانچه طبق دفترچه مدرکتون مورد قبوله مجددا اسکن کنین...

در مورد طرحم صفحه 5 پست شماره 50 توضیح دادم

آخرین ویرایش:
سلام بچه ها
یکی از مدارک ثبت نام که برای اقایان لازم هست : "اسکن اصل مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه" هست
میگم این مدرک رو از دانشگاه یا نظام وظیفه باید تهیه کرد؟ و شامل چه چیزی هست؟

behdash

New member
سلام بچه ها من این بند قانون طرح رو متوجه نشدم.
یعنی اگه رشتت غیر از رشته های پزشكي _ دندان پزشكي _ داروسازي و تخصصهاي مربوطه
پرستاري _ اتاق عمل _ هوشبري _ راديو لوژي _ علوم ازمايشگاهي- مامايي و علوم پايه پزشكي در مقاطع دكتري و بالاتر
دیه گواهی خاصی نمیخواد اسکن کنیو و بفرستی ؟

leila1

New member
سلام دوستان من واقعا نمیدونم امسال میتونم ثبت نام کنم یا نه!:33:الان شروع به طرح کردم.تاریخ 91/11/14 فارغ التحصیل شدم حالا میتونم روز 12 بهمن ثبت نام کنم؟که 2 روز مونده تا 1 سال تموم شه!

اگه تو معرفینامتون معدلتون قید شده بله اونو اسکن کنین...
و برای قسمت وضعیت نظام وظیفه هم چنانچه طبق دفترچه مدرکتون مورد قبوله مجددا اسکن کنین...

در مورد طرحم صفحه 5 پست شماره 50 توضیح دادم

دوست عزیز ممنون از توضیحاتت
پس بجای اسکن "اصل مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه" که از ما خواستن، اسکن "برگ معرفی به نظام وظیفه" رو بفرستیم؟

آخرین ویرایش:

لبخند

New member
سلامم.میخواستم بپرسم دانشگاه ازاد با ازاد وزارت بهداشت چه فرقی دااره.کدومو ثبت نام کنم

بالا