ثبت نام کارشناسی ارشد (وزارت علوم،وزارت بهداشت،آزاد) هر سوال داری بپرس

SH!LA

New member
سلام تو دفترچه راهنما نوشته که فارغ التحصیلای
رشته های غیرپزشکی باید فرم شماره 4 رو با امضای دانشگاه اسکن کنن.
طوری که من پرسیدم پارسال همچین چیزی نبوده. تو پیش نمایش ثبت نام هم همچین لینکیو نمیبینم.
حالا واقعا هچین فرمی واس ثبت نام لازمه.؟؟؟؟آخه کسیو که فارغ التحصیل شده دیگه امضای دانشگاه واس چیشه؟؟؟///

تا جایی که میدونم همیشه این فرم بوده.

اگه لازم نبود که نمیذاشتن! خودم که بردم دانشگاه و مهر و امضاء کردم.

Aysel

New member
افرادی که فارغ التحصیل شدن هم باید فرم شماره 2 رو دانشگاه مهرو امضا کنه؟؟؟؟

behdash

New member
افرادی که فارغ التحصیل شدن هم باید فرم شماره 2 رو دانشگاه مهرو امضا کنه؟؟؟؟

اره اگه فارغ التحصیل رشته ی پزشکی هستی باید فرم شماره 2
و اگه فارغ التحصیل رشته غیر پزشکی باید فرم شماره 4رو مهر و امضا کنی.....

melinaa

New member
سلام بچه ها.خوبین؟؟؟من یه سوال فوری داشتم..مگه دوازدهم همین ماه ثبت نام وزارت بهداشت نیست؟؟؟؟؟؟من هنوز نمرات پایان ترمم نیومده و معدل کل ندارم.باید چیکار کنم پس برای ثبت نام؟؟؟؟اون برگه فرم شماره 3 رو هم برای من مهر نمیکنن.میگن تو هنوز نمراتت نیومده...شاید معدل کل من تا اخر اسفند هم معلوم نشه..من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ana67

New member
فرم شماره 4 واسه کساییه که فارغ التحصیلن ولی مدرکشونو نگرفتن؟

melinaa

New member
بچه ها یه سوال دیگم داشتم.....من که الان ترم اخرمم تموم شد و میخوام واسه کنکور 93 شرکت کنم..اینا چین که میگن اگه شرکت کنیمو قبول نشیم دیگه بعدشم شانسه شرکت در کنکورو نداریم؟؟؟؟؟؟؟نمیفهممممممممممم.....مرسی اگه کسی راهنماییم کنه.........

behdash

New member
سلام بچه ها.خوبین؟؟؟من یه سوال فوری داشتم..مگه دوازدهم همین ماه ثبت نام وزارت بهداشت نیست؟؟؟؟؟؟من هنوز نمرات پایان ترمم نیومده و معدل کل ندارم.باید چیکار کنم پس برای ثبت نام؟؟؟؟اون برگه فرم شماره 3 رو هم برای من مهر نمیکنن.میگن تو هنوز نمراتت نیومده...شاید معدل کل من تا اخر اسفند هم معلوم نشه..من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

متاسفانه باید نمراتو داشته باشی...
اگه دیگه راهی نداری معدلتو ی چند صدم پایینتر از اون چیزی که هست بزن

مجید

New member
با توجه به این جمله دفترچه " “ دانشجويان دوره كارشناسي ارشد كه از تحصيل محروم يا از ادامه تحصيل منصرف ميشوند ، پس از اينكه با دانشگاه محل تحصيل خود تسويه حساب كنند، ميتوانند مجدداً در آزمون ورودي دورههاي كارشناسي ارشد ناپيوسته شركت نمايند )دانشجوي محروم ازتحصيل نميتواند در آزمون ورودي كارشناسي ارشد رشته قبلي خود شركت نمايد( . “

با توجه به متن بالا اگر دانشجوی ارشد پیام نور باشیم می توانیم در آزمون ارشد 93 وزارت بهداشت شرکت کنیم و در صورت قبولی بعد از انصراف و تسویه حساب با دانشگاه در رشته قبولی ثبت نام کنیم ؟

با تشکر

alireza-j

New member
سلام دوستان.من لیسانسم ریاضیه.میتونم ایمونولوژی شرکت کنم؟

منم یه دوستی دارم فلسفه میخونه ولی خیلی دوست داره ایمونولوژی شرکت کنه. میتونه شرکت کنه؟ قول میده اگه قبول شد درس بخونه ها!!! اجازه هست بیاد؟ بگم بیاد؟ آخه خیلی ایمونولوژی دوست داره.

21Tir

New member

دوازده بهمن تا 3 اسفند زمان ثبت نامه...
اگه بهمن فارغ التحصیل میشی،پس موقع کنکور تو به عنوان فارغ التحصیل شرکت میکنی نه دانشجوی ترم آخر واگه رشته ت مشمول طرح باشه دیگه سال بعد نمیتونی شرکت کنی مگر اینکه طرحت نا آخر شهریور سال بعد تموم بشه...
اگه فکر میکنی معدلت نمیاد تا الان تعداد واحدهای گذرونده و معدلت هرچی هس اونو وارد کن بده امضا کنن،ثبت نام کن!

solarbeh

New member
سلام بچه ها وقتتون بخیر
من ارشد روزانه کشاورزی هستم، فقط پایان نامه ام مونده
می خوام ارشد علوم بهداشتی در تغذیه امتحان بدم
برای ثبت نام مدارک کارشناسی رو اسکن کنم یا ارشد؟
واسه ارشد ها هم فرمی برای تکمیل کردن وجود نداره
خواهش می کنم کسی اطلاع داره کمکم کنه
ممنون

21Tir

New member
سلام بچه ها وقتتون بخیر
من ارشد روزانه کشاورزی هستم، فقط پایان نامه ام مونده
می خوام ارشد علوم بهداشتی در تغذیه امتحان بدم
برای ثبت نام مدارک کارشناسی رو اسکن کنم یا ارشد؟
واسه ارشد ها هم فرمی برای تکمیل کردن وجود نداره
خواهش می کنم کسی اطلاع داره کمکم کنه
ممنون

تا جایی که من میدونم مدارک کارشناسیو میخواد.....مدرک ارشدتم به عنوان سایر مدارک میفرستی

پ ن: مدرک کارشناسیت باید جزء مدارک مورد پذیرش رشته ای ک برا ارشد میخوای بدی باشه

آخرین ویرایش:

solarbeh

New member
تا جایی که من میدونم مدارک کارشناسیو میخواد.....مدرک ارشدتم به عنوان سایر مدارک میفرستی

پ ن: مدرک کارشناسیت باید جزء مدارک مورد پذیرش رشته ای ک برا ارشد میخوای بدی باشه

یعنی با مدرک کارشناسی ثبت نام کنم؟
بعدا حالمو نگیرن

melinaa

New member
میگم کسی که امسال بخواد کنکور ارشد شرکت کنه وزارت بهداشت باید دفترچشو خریده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من نخریدم خب تا الان...بخدا اصلا نمیدونم چجوریه.................:smiliess (6):

بالا