تغییرات احتمالی در عناوین مدارک مورد پذیرش برای شرکت در آزمون و ضرایب دروس

matin

New member
بچه ها چیجوری باید اعتراض کرد؟؟؟
بیاد همگی اعتراض کینیم :sadsmiley:

neda-si

New member
دوستان عزیز نمیشه تاریخ امتحان رو تغییر داد چون تصویب شده و دفترچه ها بخش شده. بهتره برنامه هاتون رو عقب تر بکشید اونایی هم که آزمون آزمایشی دارن مثل من احتمالا آموزشگاه ها خودشون یه ترتیبی می اندیشند برای این موضوع نگران نباشید.

به نظر من كه كار نشد نداره، فقط راهشو نميدونم، از دوستان هر كي ميدونه چه جوري ميتونيم اعتراضمونو به گوش مسئولين برسونيم كمك كنه،
حداقلش تلاشمون رو كرديم
بچه هاي ليسانس به پزشكي خيلي متحد اعتراض كردن و شكر خدا هرچند ظرفيت پذيرش كمه اما خوب ميتونن امتحان بدن امسال و تلاششون رو بيهوده ندونن
به نظر منم بيست روز زمان كمي نيست كه ازش بگذريم

- - - Updated - - -

دوستان عزیز نمیشه تاریخ امتحان رو تغییر داد چون تصویب شده و دفترچه ها بخش شده. بهتره برنامه هاتون رو عقب تر بکشید اونایی هم که آزمون آزمایشی دارن مثل من احتمالا آموزشگاه ها خودشون یه ترتیبی می اندیشند برای این موضوع نگران نباشید.

به نظر من كه كار نشد نداره، فقط راهشو نميدونم، از دوستان هر كي ميدونه چه جوري ميتونيم اعتراضمونو به گوش مسئولين برسونيم كمك كنه،
حداقلش تلاشمون رو كرديم
بچه هاي ليسانس به پزشكي خيلي متحد اعتراض كردن و شكر خدا هرچند ظرفيت پذيرش كمه اما خوب ميتونن امتحان بدن امسال و تلاششون رو بيهوده ندونن
به نظر منم بيست روز زمان كمي نيست كه ازش بگذريم

biotec93

New member
حالا میخواید اعتراض کنید ..تلاشتون رو بکنید
اما سنجش پزشکی مزه تعطیلات پارسال هنوز زیر زبونش هست...یعنی اینا قبل پانزده خرداد گذاشتن که تعطیلات اونجا رو به تابستون وصل کنن...و حسابی حالش رو ببرن دانشجو براشون مهم نیست که به قول خودشون 20 روز این ورتر اون ورتر فرق نمیکنه!!!

اما با اینحال آرامشتون رو حفظ کنید..شرایط برای همه یکسانه..برنامه هاتون رو یک ماه عقب بکشین....همگی موفق باشین و اصلا هم حرص نخورین

آخرین ویرایش:

Dr.passtor

New member
دوستان منم خیلی موافقم که اعتراض کنیم. البته طبق قانون من درآوردی خودشان غیرقابل تغییر هستش. .ولی باز اگه متحد بشیم شاید بتوان کاری کرد. این بی سوادای منسبی نمیدونن 20 روز یعنی چه؟ اصولاً 20 روز آخر همه نزدیک 12 ساعت مطالعه می کنند. اگه ما 10 ساعت حساب کنیم میشه 200 ساعت. یعنی شاید بتونی یه دور خیلی سریع دیگه تمامی نکات همه دروستو مرور کنی. تو زبانم با روزی فقط 10 لغت 200 تا لغت یاد بگیری. به نظر بنده اتفاقاً کسی که خوب خونده متضرر میشه. چون برنامه ریزی کرده بود. با این وضع ریتم برنامه ریزش بهم میخوره. هرچند میشه باهاش کنار اومد. ولی باز بیایین متحد بشیم و اعتراض کنیم.

BBT

New member
ما هم پارسال وقتی اعلام کردند که ازمون عقب کشیده شده
حال شما رو داشتیم...
اون موقع که کنکور دادیم اول هفته اش دو تاامتحان هم داشتم
ولی خب دیگه به قول دوستمون شرایط برای همه یکسان
ما هم اون موقع بر این فرض ناچارا یه ماه برنامه رو عقب کشیدیم فکر هم نمیکنم اعتراض زیاد بتونه موثر واقع بشه
ولی سعی کنید جای این که اعصاب خودتون رو خورد کنید
و همین زمانی رو هم که الان دارین با این افکار خراب کنید ، ازش بیشترین استفاده رو بکنید
به خاطر این قضیه باید قدر زمانی که دارین رو بیشتر بدونید
مطمعن باشید
اون کسی که میخواست توی زمان برگذاری تیر ماه موفق بشه همون فرد اینجا هم موفق میشه
چون میدونه چطور باید برنامه ریزی کنه

موفق باشید همگی

kiana

New member
منم با نظر دوستمون موافقم اگر آزمون لیسانس به پزشکی با اعتراض دانشجو ها دوباره برگزار شد بدلیل این بود که قبلش هیچ اطلاعیه رسمی اعلام نشده بود و دانشگاه فقط یه بیانیه داده بود که برگزار نمیشه. اما وقتی وزارتخونه دفترچه صادر می کنه و تاریخ آزمون رو اعلام می کنه به هیچ وجه نمیشه تغییرش داد چون اطلاع رسانی کامل این موضوع تقریبا غیر ممکنه و وزارتخونه به هیچ وجه زیر بار عواقب بعدی این موضوع نمیره. به همین دلیل بهتره که از الان برنامه هاتونو عقب بکشید چون این موضوع فقط برای تعداد خاصی نیست شامل حال همه میشه یعنی همه وقت کم میارن پس جای ناراحتی نداره. با قوت تمام ادامه بدید موفق باشید.

مهلا1991

New member
به خدا 20 روز قشنگ میتونه سرنوشت ادمو عوض کنه
هر چقدرم برنامونو بکشیم جلو فایده نداره
20روز یعنی یه بار دوره ی کامل تمام درسا:smiliess (2):

konjkave

New member
من حتما بهشون تلفن میکنم ببینم چه جوری میشه اعتراض کرد.حتی اگر تغییرم نکنه میگم تلاش خودمو کردم.اینا بیست روز زودتر آزمون میگیرن ولی یه روزم زودتر نتایج اعلام نمیکنن تنها لطفشون
اینه که جای ساعت 6 ساعت2 نتایج اعلام کنن.
دوستان محترمی که میفرمایید برنامه تون تغییر بدید اونی که باتوجه به تمام کاراش برنامه ریزی کرده ودر بهترین حالت روزی 8ساعت میتونه بخونه از کجا زمان اضافه بیاره شاید یکی بتونه ساعت مطالعه اش بالا ببره ولی همه نمیتونن چون اصن فرصت نمیکنن

SH!LA

New member
من حتما بهشون تلفن میکنم ببینم چه جوری میشه اعتراض کرد.حتی اگر تغییرم نکنه میگم تلاش خودمو کردم.اینا بیست روز زودتر آزمون میگیرن ولی یه روزم زودتر نتایج اعلام نمیکنن تنها لطفشون
اینه که جای ساعت 6 ساعت2 نتایج اعلام کنن.
دوستان محترمی که میفرمایید برنامه تون تغییر بدید اونی که باتوجه به تمام کاراش برنامه ریزی کرده ودر بهترین حالت روزی 8ساعت میتونه بخونه از کجا زمان اضافه بیاره شاید یکی بتونه ساعت مطالعه اش بالا ببره ولی همه نمیتونن چون اصن فرصت نمیکنن

اینا به روح اعتقاد دارن؟!:motat:

منم موافقــم :a2d3:

:25r30wi:

بالا