تغییرات احتمالی در عناوین مدارک مورد پذیرش برای شرکت در آزمون و ضرایب دروس

SH!LA

New member
تاپیک رو که دیدم جـا خوردم!

بی اختیار فقط داره اشکم میاد...! ای خـــداااا... :sad:

:sadsmiley:

Kavapatol

New member
یعنی ممکنه چه اتفاقی بیفته؟
computer-face.jpg

tasa

New member
ای خداااا
من خشک شدم با دیدن این عنوان
:j58r36j3gcr4suxymup

آخرین ویرایش:

edi138485

New member
دوستان همونطور که در اولین پست هم گفتم امسال تغییراتی در رشته ها و گرایش های مدارک مورد پذیرش برای شرکت در ازمون ارشد بهداشت۹۳ رخ خواهد داد!
تا این لحظه،و طبق اعلام سایت علوم پزشکی(صفحه ی اصلی سایت)
فارغ التحصیلان رشته های هوشبری و اتاق عمل نمیتونن در ازمون ارشد پرستاری شرکت کنند
امیدوارم این تغییرات محدود به همین بوده باشه و بیشتر از این رشته های جدیدی رو از تحصیل در ارشد یک گرایش دیگه محروم نکنند
به گفته ی خودشون دفترچه ی نهایی ثبت نام اول بهمن ماه(احتمالا هم دیر تر) میاد و همه چیز معلوم میشه!
خدا همه رو از شر این بی در و پیکیری و تصمیمات ناگهانی وزارت بهداشت مصون بداره !

#MiLaD#

New member

پرستاری نظام داره یعنی این
دلم برای بچه های علوم آزمایشگاهی میسوزه

love virology

New member
دوباره جنگ علوم از زیست راه افتاد بابا ول کنید دیگه احتمالا ظرفیتا کم بشه من در مورد رشته ویروس خودم میدونم که یکی از دوستان تهرانی گفت احتمالا ظرفیت امسالو کم کنند
ولی احتمالش کم هست زیست حذف کنند باید صبر کرد و امید داشت/ پیروز باشید

hirkania

New member
دوستان زیستی نگران نباشین خدا با ماست .......... زیست شناسی علمی هست که هیچوقت رو به زوال و نابودی نمیره چون همه بهش احتیاج دارن حتی پزشکان.....

edi138485

New member
سلام
دفترچه اومد
الان ساعت پنجه !!
تا اینجا که من تغییری ندیدم یا متوجه نشدم جز همون پرستاری...
بازم هرکس رشتشو چک کنه ببینه...

edi138485

New member
تاریخ امتحان هم متاسفانه مثل پارساله!
خرداد ماه(هشتم نهم...)

konjkave

New member
این وزارت بهداشت شورش در آورده برای چی آزمون انداخته هشتم و نهم خرداد،پارسال بهانه اشون انتخابات بود اونوقت الان برای چی این کار کردن؟؟؟آزمون آزمایشیای من تا 16 خرداد،تمام برنامه امون بهم ریختن.احتمالا فک میکنن ماهام مثل خودشون بی نظم و بی برنامه ایم

SH!LA

New member
این وزارت بهداشت شورش در آورده برای چی آزمون انداخته هشتم و نهم خرداد،پارسال بهانه اشون انتخابات بود اونوقت الان برای چی این کار کردن؟؟؟آزمون آزمایشیای من تا 16 خرداد،تمام برنامه امون بهم ریختن.احتمالا فک میکنن ماهام مثل خودشون بی نظم و بی برنامه ایم

دقیقـاً منم همه برنامه ریزی هام بهم ریخت! و کلی کلافه شدم! :13:

konjkave

New member
دقیقـاً منم همه برنامه ریزی هام بهم ریخت! و کلی کلافه شدم! :13:

نمیشه اعتراض کرد؟اینا عادت کردن توسری بزنن هیچکسیم صداش در نیاد.کسی که نخونه یه روز یا یه ماه فرقی براش نداره ولی اونی که میخونه هر ساعتش ارزش داره مخصوصا روزای آخر

مهلا1991

New member
بچه ها تورو خدا بیاید یه کاری کنیم
اخه میدونید 20 روز یعنی چییییییییییییییییی:sadsmiley::13:

SH!LA

New member
نمیشه اعتراض کرد؟اینا عادت کردن توسری بزنن هیچکسیم صداش در نیاد.کسی که نخونه یه روز یا یه ماه فرقی براش نداره ولی اونی که میخونه هر ساعتش ارزش داره مخصوصا روزای آخر

نمیدونم... فکر نکنم اعتراض جواب بده. :13:

ولی باز هم از دوستام سوال میکنم.

PMN

New member
منم تاریخ ازمونو دیدم شوکه شدم :j58r36j3gcr4suxymup حسابی استرس گرفتم :13:

kiana

New member
دوستان عزیز نمیشه تاریخ امتحان رو تغییر داد چون تصویب شده و دفترچه ها بخش شده. بهتره برنامه هاتون رو عقب تر بکشید اونایی هم که آزمون آزمایشی دارن مثل من احتمالا آموزشگاه ها خودشون یه ترتیبی می اندیشند برای این موضوع نگران نباشید.

بالا