تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه ایران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

hebe.nurse

New member
سلام بلاخره تموم شد ثبت نام ....بچها لینک رزو عذا جیههههههه؟؟؟؟:dadad4:

به سلامتی.
دانشکدتونم دیدید؟ پسندیدی؟
برید تو سایت غذا و واسه هفته اول که هستید غذا رزرو کنید. اینم لینک دانشگاه ایران food.iums.ac.ir /اولی شماره دانشجویی و دومی شماره ملی یا شناسنامه
روزایی که کلاسس دارید دانشکده رزرو کنید ناهارارو. و بقیه وعده ها خوابگاه. دیگه هرکدوم که دوس دارید. اینم بگم از همین الان خودتون وابسته غذای خوابگاه نکنید . اصلا کیفیت هم ندارن مخصوصا شنیسل وناگت و کتلت مرغ و همبرگر و جوجه و کباب و وابستهم :smiliess (5):
محمد خوابگات کجا افتاده؟؟ همون امام علی؟

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
به سلامتی.
دانشکدتونم دیدید؟ پسندیدی؟
برید تو سایت غذا و واسه هفته اول که هستید غذا رزرو کنید. اینم لینک دانشگاه ایران food.iums.ac.ir /اولی شماره دانشجویی و دومی شماره ملی یا شناسنامه
روزایی که کلاسس دارید دانشکده رزرو کنید ناهارارو. و بقیه وعده ها خوابگاه. دیگه هرکدوم که دوس دارید. اینم بگم از همین الان خودتون وابسته غذای خوابگاه نکنید . اصلا کیفیت هم ندارن مخصوصا شنیسل وناگت و کتلت مرغ و همبرگر و جوجه و کباب و وابستهم :smiliess (5):
محمد خوابگات کجا افتاده؟؟ همون امام علی؟
سلام هبه خانم گل...اره خدایی تمیز بود خوشمان امد..دانشگده ما از بهداشتیا تمیزتره :))...........رفتم توسایت تغذیه ولی نمیتونم غذا رزرو کنم!!!تا 3شنبه دارم ازون ببعدم سریع میام خونه ...خوابگاه:(50):....الان این غذاهایی که گفتی کل لیست شد که...یعنی تا ابن حد داغووووووونه؟؟؟؟والا تازه ثبت خوابگاه کردیم تا 3شنبه جوابش بیاد انگار هتل امام علی پر شدع از شانس ما...

hebe.nurse

New member
سلام هبه خانم گل...اره خدایی تمیز بود خوشمان امد..دانشگده ما از بهداشتیا تمیزتره :))...........رفتم توسایت تغذیه ولی نمیتونم غذا رزرو کنم!!!تا 3شنبه دارم ازون ببعدم سریع میام خونه ...خوابگاه:(50):....الان این غذاهایی که گفتی کل لیست شد که...یعنی تا ابن حد داغووووووونه؟؟؟؟والا تازه ثبت خوابگاه کردیم تا 3شنبه جوابش بیاد انگار هتل امام علی پر شدع از شانس ما...

آره دانشکده شما از همه دانشکده های دانشگاه ایران تمیزتره ! گیر کنه تو گلوتون الهی :))
چرا نمیتونی؟؟ اینو یادم رف بگم فقط تا سه شنبه شب هر هفته مهلت دارید تا واسه هفته بعد رزرو کنید هااااا
نمیدونم. به نظر من که داغونه. خودت حالا رزرو کن یبار امتحان کن ببین خوشت میاد. من کلا معدمم ی نمه حساسه هر غذایی رو نمی پذیره میدونی :))

Immunity

Well-known member
سلام بچها فکر کنم همه ارشدارو انداختن امام علی 3......مسیولش میگفت همه اطاقاش 5نفرس!!!!!2نفرها رزرو شده توسط ترم بالایی ها

Immunity

Well-known member
سلام بچها کجاید؟؟؟؟چرا انقد کم انرزی !!!!!!!
بگید کدوم خوابگاهید......خودم امام علی 2

بالا