تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه ایران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

moein1369

New member
چه گناهی کردیم ما اخه امسال ارشد امتحان دادیم....امسال همش انگار میخوان سورپرایز کنن ای همه دانشجو رو.هی تا ده روز دیگه.تا اخر هفته
تا اخر ماه اعلام می شود. همش بلدن فکر ملتو مشغول کنن که ببینن چی میشه....

Immunity

Well-known member

hebe.nurse

New member
سلام بر ترمولکی های هم دانشگاهی خودم :tonguesmiley::ad54ad:
خوبید؟ می بینم که حالا رتبه ها اومده و در انتظار ثبت نام دانشگاه و خوابگاه و شماره دانشجویی می باشید.....میخواسم بگم خیلی به این تاریخ ها توجه نکنید و انقد در پی شون نباشید که اذیت شید. پارسال مارو هم همیجور حیرون کردن. یادمه دقیقا دو روز مونده به شروع ثبت نام تازه خوابگاه رو مشخص کردن. ولی اینو بگم که خوابگاه ها از همون روز اول ثبت نام بازن و میتونید ساکن بشید.اگه هم کسی خوابگاش مشخص نشده اصلا نگران نباشید. روزی که واسه ثبت نام اول دانشگاه مرکزی همت میرید حتما برید ساختمان حراست طبقه 2 و امور خوابگاه ها و حلش کنید. شماره دانشجوییام ممکنه واسه بعضیا فعال نباشه که با آموزش دانشکده تون تماس بگیرید و مشکلتونو حل کنید. موفق باشید دوسای گلم و ترم جدید رو به جای حرص خوردن با ی دل خوش شروع کنید.:riz304:

fsma

New member
سلام
کسی میدونه زمان تحویل مدارک چندمه؟ کجا نوشتن؟

دوستان من وزارت علوم دانشگاه تبریز روزانه ی روانشناسی بالینی قبول شدم بدون اینکه برم ثبت نام خودشون ثبتنامم کردن و هم انتخاب واحد و هم شماره دانشجویی دادن بهم!!!!!
بهتره دانشگاه ایران هم یاد بگیره ازشون!!!!

Immunity

Well-known member
دوستان من وزارت علوم دانشگاه تبریز روزانه ی روانشناسی بالینی قبول شدم بدون اینکه برم ثبت نام خودشون ثبتنامم کردن و هم انتخاب واحد و هم شماره دانشجویی دادن بهم!!!!!

جدی؟؟؟؟؟:smiliess (15)::5:.........شما دانشگااه ایران هم قبوول شدی؟؟؟؟

کینز

New member

وا مگه میشه همیچین چیزی؟؟؟؟؟برای ثبت نام باید عکس و کپی مدارکو مدرک لیسانستو داشته باسی تا ثبت نامت کنن سر از خود که ثبت نام نمیکنن

:smiliess (11):......اینجور که دچار مشکل میشین.....نباید همزمان دوجا دانشجو باشید
رفتم دانشگاه تبریز گفتن روال ما اینطوریه ولی اگه تا 40روز مدارکو ندید اتوماتیک حذف میشید. ولی خوبیش اینه که دردسرهای ثبت نام ایران رو نداره چون همه ی کارها رو انجام دادن خودشون.

سلام هم دانشگاهی ها.ی سوال.واسه من تو قبولی فقط و فقط زده بود دانشگاه ایران.همین. ی شایعاتی شنیدم.میخوام بدونم از کجا بفهمم عادی هست یا با پرداخت شهریه؟

fsma

New member
دوستان واسه ثبت نام خوابگاه جنسیت شما رو هم نامشخص زده بود؟ مال من اولش اشتباها نوشته بود آقای.. ولی من آقا نیستم که!!

RBC!

New member
واسه منم اینطوریه
هنوز بهم خوابگاه ندادن
گفتن فعلا نمیدیم!!!!

love virology

New member
سلام هم دانشگاهی ها.ی سوال.واسه من تو قبولی فقط و فقط زده بود دانشگاه ایران.همین. ی شایعاتی شنیدم.میخوام بدونم از کجا بفهمم عادی هست یا با پرداخت شهریه؟

شما روزانه ایی اگر مازاد باشه اینجور مینویسه / ايران باپرداخت شهريه

Immunity

Well-known member
سلام بلاخره تموم شد ثبت نام ....بچها لینک رزو عذا جیههههههه؟؟؟؟:dadad4:

love virology

New member
بچه ها پیامک مرکز بهداشت براتون اومده جالبه من اصلا ثبت نام نکردم دانشگاه / نوشته 12 ساعت 10 نیم مرکز بهداشت نوبت شماست

آخرین ویرایش:
بالا