تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه ایران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

jojo.ph

New member
من ثبت نام اینترنتی رو انجام دادم. :4d564ad6:

دیگه کیا ثبت نام کردن؟
مبارکت باشه :smilies-azardl (113
منم تانصفه رفتم رسیدم به تعهدمحضریش موند واسه غروب یافرداصبح....شماثبت نام خوابگاه هم انجام دادید؟....این فرم محارم چیه درموردش توضیح میدید....مرسی...

jojo.ph

New member
من ثبت نام اینترنتی رو انجام دادم. :4d564ad6:

دیگه کیا ثبت نام کردن؟
منم تانصفه رفتم رسیدم به تعهدمحضریش موند واسه غروب یافرداصبح....شماثبت نام خوابگاه هم انجام دادید؟....این فرم محارم چیه درموردش توضیح میدید....مرسی...

بچه هایی که میخوان خوابگاه ثبتنام کنن نیاز به شماره دانشجویی دارن من زنگ زدم گفتم شماره دانشجویی رو کی میدین؟ گفتن بعد پایان مهلت ثبت نام شماره ی دانشجویی ارائه خواهد شد احتمالا شنبه بدن.

RBC!

New member
مرسی با firefox شد رمزی کدی که نمیدن نه؟ینی همین بود دیگه؟فقط اطلاعات رو وارد کردم و مدارک را با موفقیت به قول خودش ارسال نمودم:)

خب خدا رو شکر :دی
مبارکههههههه :x

نه هیچ کدی نمیدن.

فقط شما برو رمز عبورت رو عوض کن.
چون الان هر کی شماره شناسنامه یا کد ملی ت رو بدونه میتونه وارد شه و اطلاعاتت رو بخونه :دی

RBC!

New member
تعهدمحضری جدید میخاد درسته؟تعهدی که واسه کارشناسی دادیم که دیگه به درد نمیخوره ...

هر دانشگاهی برای خودش تعهد جدا میخواد. چون اسم دانشگاه رو باید بالای برگه بنویسید.

mahii

New member
استخدامي تامين اجتماعي
امروز 16 اخرين مهلت ثبتنام
tamin.ir

RBC!

New member

مرسی عزیزم :heart:

توی ثبت نام اینترنتی یه جا یه تعهدی میخواست که اونو پر نکردم. :دی

خوابگاه رو هم هنوز وارد سایت اسکان نشدم که بخوام ثبت نام کنم. (شماره دانشجویی م هنوز مشخص نیست.)
باید در اسرع وقت فرم محارم و فرم تعهد محضری رو پر کنم.

فرم محارم نمیدونم واسه چیه. مدلش قدیمیه خب. قبلنا موبایل نبود برادر ادم می اومد دم در ازش کارت میخواستن. الان برادره زنگ میزنه قلانی بیا کارت دارم. دیگه به مسئول خوابگاه چه ربطی داره؟ :دی

باز آدرس خونه ی خود آدم یا قوم و خویشی که میخواد خونه شون بره رو بخوان، یه چیزی.

RBC!

New member
تاییدیه ثبت نام موقتم اومد. :bunnyearsmiley:

الان دیدم فرم شماره 1 به دو مدل وجود داره. من اونی که توی خود مراحل ثبت نام بود رو پر کردم. یه فرم شماره یک هم توی اطلاعیه هست. (زیاد با هم فرق ندارن.) یعنی اونم پر کنم بفرستم؟ :دی

پی نوشت: رفتم اون یکی فرم شماره ی 1 رو هم ارسال کنم. اخطار داد گفت "مدارک شما ارسال شده، امکان اضافه کردن فایل جدید وجود ندارد."

من :|

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
سلام بچها شماره دانشجویی رو خودشون ارسال میکنن ؟؟؟؟؟؟؟

RBC!

New member
سلام بچها شماره دانشجویی رو خودشون ارسال میکنن ؟؟؟؟؟؟؟

دیروز که من به این شماره 86702223 زنگ زده بودم، بهم گفتن شماره دانشجویی تا هفته دیگه آماده میشه و تو همون سایت اعلام می کنند.
حالا شایدم زودتر اعلام شد :دی

تاییدیه شما هم اومد؟

آخرین ویرایش:

payammarabi

New member
بچه ها منم ثبت نام اینترنتی رو انجام دادم ولی تایید نشده هنوز. بعد چند ساعت تایید میشه؟

RBC!

New member
بچه ها منم ثبت نام اینترنتی رو انجام دادم ولی تایید نشده هنوز. بعد چند ساعت تایید میشه؟

من قبل از 10 صبح ثبت نام کردم.. تا 3 عصر تاییدیه اومد. (یه فایل pdf هست که باید پرینت بگیریم و روز ثبت نام حضوری با سایر مدارک همراه خودمون ببریم.)
شما کی ثبت نام کردید؟ آخه باید باشن که تایید کنند.
الان جلوی همه ی مدارکم به جز تسویه ی صندوق رفاهم تایید خورده.

امیدوارم اونم تا فردا تایید بخوره :دی

Immunity

Well-known member
من قبل از 10 صبح ثبت نام کردم.. تا 3 عصر تاییدیه اومد. (یه فایل pdf هست که باید پرینت بگیریم و روز ثبت نام حضوری با سایر مدارک همراه خودمون ببریم.)
شما کی ثبت نام کردید؟ آخه باید باشن که تایید کنند.
الان جلوی همه ی مدارکم به جز تسویه ی صندوق رفاهم تایید خورده.

امیدوارم اونم تا فردا تایید بخوره :دی

سلام من غروب ثبت نام کردم ...فردا تایید میشه...تصفیه صندوق رفاه دوره کارشناسی؟؟من دوره کارشناسی وام گرفتم الان باید تصفیه کرد ایا؟؟؟؟؟

Immunity

Well-known member
دیروز که من به این شماره 86702223 زنگ زده بودم، بهم گفتن شماره دانشجویی تا هفته دیگه آماده میشه و تو همون سایت اعلام می کنند.
حالا شایدم زودتر اعلام شد :دی

تاییدیه شما هم اومد؟

یهنی باید تا هفته بعد صبر کنیم برای ثبت نام خوابگاههههههه؟؟؟؟؟

RBC!

New member
سلام من غروب ثبت نام کردم ...فردا تایید میشه...تصفیه صندوق رفاه دوره کارشناسی؟؟من دوره کارشناسی وام گرفتم الان باید تصفیه کرد ایا؟؟؟؟؟

ان شاالله برای شما هم تا فردا ظهر تایید میشه. نگران نباشید :)

من وقتی میخواستم مدرک تحصیلی موقتم رو بگیرم رفتم گواهی تسویه حساب گرفتم و از همون یه کپی هم دارم الان.

در مورد تسویه ی وام اطلاعی ندارم. آخه من وام نگرفته بودم. همون موقع استعلام گرفتن و بهم تاییدیه تسویه صندوق رفاه رو دادن. (فک کنم واحد امور دانشجویی بود اونجایی که این کارا رو انجام میدادن. الان خاطرم نیست :دی)

ولی، فکر کنم فرصت تسویه ی وام ها قابل انتقال به مقطع بعدی باشه.

آخرین ویرایش:

RBC!

New member
یهنی باید تا هفته بعد صبر کنیم برای ثبت نام خوابگاههههههه؟؟؟؟؟

تا سه روز که فعلا ثبت نامه. (معلوم نیست قبل از پایان مهلت ثبت نام شماره دانشجویی بدن یا نه.)

پنج شنبه و جمعه هم که تعطیله، میفته برای شنبه دیگه :دی

شما فرما رو حاضر کردید؟

Immunity

Well-known member
تا سه روز که فعلا ثبت نامه. (معلوم نیست قبل از پایان مهلت ثبت نام شماره دانشجویی بدن یا نه.)

پنج شنبه و جمعه هم که تعطیله، میفته برای شنبه دیگه :دی

شما فرما رو حاضر کردید؟
فرم های خوابگاه کجاس؟؟؟فرم تصویه منظور چیه دقیق؟؟؟؟؟؟کانفیوز شدم

RBC!

New member
فرم های خوابگاه کجاس؟؟؟فرم تصویه منظور چیه دقیق؟؟؟؟؟؟کانفیوز شدم

فرم های خوابگاه اینجاست:

سامانه اسکان - دانشگاه علوم پزشکی ایران

همه ی اون آبی ها رو دانلود کنید و بخونید.

فرم تسویه نه، گواهی تسویه. اشتباه نوشتاری بود. (الان ویرایش کردم)
گواهی تسویه رو باید بری از امور دانشجویی دانشگاهتون بگیری. تا ظاهر برگه ش رو نبینی، هرچقدرم توضیح بدم ممکنه متوجه نشی :)

یه برگه ست که نشون میده شما با دانشگاه قبلی تسویه حساب کردی و بدهی نداری.
اگه بدهی داشته باشی نمیدونم باید چیکار کنید.
باید از امور دانشجویی بپرسی.
یا اینکه زنگ بزنی به شماره ای که اون بالا نوشتم، از آموزش دانشگاه ایران بپرسی که چیکار کنی.

بالا