بچه هایی که علوم پزشکی تهران قبول شدین می دونین دو رقم آخر شماره دانشجویی تون ......

thickety

New member
کارت دانشچویی دانشگاه تهران همیشه بر اساس نام خوانوادگی بوده
کارشناسی رو که مطمئنم
ارشدم باید بر همین اساس باشه

sangre

New member
من که از خدامه حرفت درست باشه ولی فکر کنم بر اساس حروف الفباس. آخه شماره قبلیم 004 بود الان 003. یعنی شما میگید رتبم در دانشگاه تهران 3 هست و احتمالا رتبه کشوریم تک رقمی میشه؟؟؟ خدا از دهنت بشنوه....اگه هم درست نباشه به قول ایمونو امشب الکی خوش میشیم!!!!در هر حال ممنون:28::smilies-azardl (113

با این تفاسیر امشب دو نفر هر رشته خیلی خوشحال می شدن!یکیش که رتبه یکس!ولی دومی همون آخرین نفر که لب مرزه!
منم با خودم حال کردم که نفر خوشحال دومیم!!!!!!!!!!!!!ولی مثه این که شد کشک،اگه بر اسا نام خانوادگی باشه!!!!!

YekRaha

New member

همونطور که می دونین دیروز اسامی دانشجویان رشته های مشترک در پردیس پورسینا و همت اعلام شده و ترتیبی که اسامی افراد رو اعلام کردن دقیقا بر اساس نمره ی کل و رتبه است اما شماره ی دانشجویی بچه ها لزوما تطابقی با رتبه شون نداره! مثلا دانشجویی که رتبش توی کلاسشون 10 هست دو رقم آخر شماره ی دانشجوییش 03 هست! و به همین ترتیب....
من از توی سایت دانشکده مون ورودی های سالهای گذشته ی رشته ی خودمون رو هم چک کردم ، بعضی سالها شماره ی دانشجویی کاملا بر اساس حروف الفبا اختصاص داده شده بود و بعضی سالها بر اساس رتبه... اما با این وجود اطمینان دارم که امسال حداقل توی رشته ی ما شماره ها بر اساس حروف الفبا اختصاص داده شده ....

آخرین ویرایش:

jupiter_sps

New member
اره منم فکر میکنم نام خانوادگی هست!!!! بنده الف هستم و 01
.
.
.
چه خوب میشد اگه درست میبود!:sarma:

gipsyking

New member
منم 005 یعنی رتبم 5 شده؟؟؟؟؟؟!!! البته زیادم بعید نیست کسایی که اینجا قبول شدن به احتمال زیاد تک رقمی هستن

biochem

New member
احتمالا بر اساس نام خانوادگیه. مال منم 01 هست فامیلمم با الف شروع میشه

sina2020

New member
بچه ها من ديشب خوابگاه از بچه هاي پارسال پرسيدم 90% رشته ها بر اساس رتبه س شماره دانشجويي شون، فقط **زنتيك رو ديدم كه بر اساس رتبه نبود،بيوشيمي از 89 هايي هم پرسيدم بر اساس رتبه بود حتي PhD هم بر اساس رتبه بود حالا امسال ....

احتمالا بر اساس نام خانوادگیه. مال منم 01 هست فامیلمم با الف شروع میشه

biochem

New member
بچه ها من ديشب خوابگاه از بچه هاي پارسال پرسيدم 90% رشته ها بر اساس رتبه س شماره دانشجويي شون، فقط **زنتيك رو ديدم كه بر اساس رتبه نبود،بيوشيمي از 89 هايي هم پرسيدم بر اساس رتبه بود حتي PhD هم بر اساس رتبه بود حالا امسال ....

امسال فکر نکنم اینجوری باشه. چون من تقریبا محال میدونم که رتبه 1 شده باشم:smiliess (12):

n.dalil

New member
آهان:25r30wi:
نه بابا ......
این موضوع فقط واسه دست گرمیه:whistle:
من تا اونجا که میدونم موضوع پایان نامه رو استادا میدن اگر خودتون پیشنهاد کنید که با طرح استاد همخونی نداشته باشه بودجه رو خودتون باید بدید

TUMS

Well-known member

طبق تحقیقات محلی که انجام دادم
این ش.د براساس حروف الفباست:ad54ad:
دیگه خیالتون راحت باشه و نگران نباشین:sadsmiley:
خصوصآ همکلاسیم که اعصاب نداره!!!!!!!!!!:riz304:
بچه هایی هم که تک شدن ناراحت نباشن من بهشون میگم که فقط مال اونا درست باشه

vb2

New member
بر اساس حروف الفباست ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااا چقد شایعه آخهههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

fateme1990

New member
امسال مامایی تهران 40 نفر با کنکورگرفته و 3 یا 4 نفر هم بدون کنکور و با سهمیه استعداد قبول شدن غیر از اون 40 نفر.
از اونجایی ام که استعدادی ها میدونن قبولن با سهمیشون برا کنکور نمیخونن. بعد شماره دانشجویی من اخرش 42 داره. یعنی نمره من از اونا پایینتر بوده؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:5:
تو تخمین 6 بودم. فامیلمم با م شروع میشه.

vb2

New member
من 32 آخرشه و همیشه همین طرفا بودم چون ق اول فامیلیمه

vb2

New member
امسال مامایی تهران 40 نفر با کنکورگرفته و 3 یا 4 نفر هم بدون کنکور و با سهمیه استعداد قبول شدن غیر از اون 40 نفر.
از اونجایی ام که استعدادی ها میدونن قبولن با سهمیشون برا کنکور نمیخونن. بعد شماره دانشجویی من اخرش 42 داره. یعنی نمره من از اونا پایینتر بوده؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:5:
تو تخمین 6 بودم. فامیلمم با م شروع میشه.
نه فاطمه جون شایعه است بابااااااااااااااااااااااااااااااا من همیشه تو مدرسه هم آخر دفتر بودم چون ق بودم تو هم که م هستی و آخرااااااااااا دوستم د شمارش 18 یکی دیگه ب و شمارش 3
دیگه با یکم فکر میشه فهمید بابااااااااااااااااااااااااا این شایعه ها رو چرا می سازید آخههههههههههههههههههههههه

fateme1990

New member
معتاد شدی هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :smiliess (3):
انجمن بی تو صفایی نداره عزیززززززززززززززززززززززززززززززم

بالا