بچه هایی که علوم پزشکی تهران قبول شدین می دونین دو رقم آخر شماره دانشجویی تون ......

پرستاری86

New member
دوره کارشناسی که بودیم بر اساس فامیل بود
احتمال خیلی زیاد ارشدم همینطور هست
بازم شاید اینی که میگین درست باشه نمیدونم؟؟؟؟

faridehmk

New member
اي بابااااااااااا
چرا اينقدر شايعه پراكني ميكنيد آخه.....!!!!!!!!!!:p7977cujr38iyymsu8:
.
دوست من پارسال با رتبه 11 ژنتيك دانشگاه تهران قبول شد، 2رقم آخر شماره دانشجوييش هم 05 هست.
.
من نميفهمم چرا از روي حدس و گمان يه تاپيك باز ميكنيد بعدشم با اطمينان راجبش حرف ميزنيد!!!!!!!!!!
:eek:fftopic:

آخرین ویرایش:

rezattttt

New member
اي بابااااااااااا
.
دوست من پارسال با رتبه 11 ژنتيك دانشگاه تهران قبول شد، 2رقم آخر شماره دانشجوييش هم 05 هست.
.
من نميفهمم چرا از روي حدس و گمان يه تاپيك باز ميكنيد بعدشم با اطمينان راجبش حرف ميزنيد!!!!!!!!!!
05 یعنی در بهترین حالت 5 و یا بیشتر از 5

mohsen_rok

New member
اي بابااااااااااا
.
.

خوب منم فکر میکردم بر اساس فامیل باشه
ولی خوب میشه تو دانشگاه تهران 5 شده ولی
رتبه کل شده باشه 11

TUMS

Well-known member

اینا شایعه هستش
براساس حرف اول نام خانوادگی هستش
ولی کسایی که تک شدن درسته!!!!!!!!!
:smilies-azardl (113
حداقل امشبو به خودشون میبالن:28:

بچه هایی که علوم پزشکی تهران قبول شدین دو رقم آخر شماره دانشجویی تون میشه رتبه قبولی تون بین بچه های پذیرفته شده تهران،که 99%میشه همون رتبه کشوری تون.
نه بابا بر اساس حروف الفباس. من چون اول فامیلم ب هست همیشه اولام. توی دانشگاه قبلیم 004 بودم،الان 003 هستم. مطمئنم بر اساس حروف الفباس.

sangre

New member
من که امیدوارم چیزی که میگید درست باشه!!!!!!!!!!!!!
اگه این طوری باشه،بیشتر از اعلام نتایج خوشحالم کرد!!!!!!!!!!!!!!!!

sina2020

New member
اکه رتبه تون با این حالت خراب شده انشاله که حرف ما درست نباشه، ولی این یه قاعده پذیرفته شدس اگه گروهی استثناء باشه من ندیدم ،انشاله شما رتبه 1 باشید عزیز.

اي بابااااااااااا
.
.

من که از خدامه حرفت درست باشه ولی فکر کنم بر اساس حروف الفباس. آخه شماره قبلیم 004 بود الان 003. یعنی شما میگید رتبم در دانشگاه تهران 3 هست و احتمالا رتبه کشوریم تک رقمی میشه؟؟؟ خدا از دهنت بشنوه....اگه هم درست نباشه به قول ایمونو امشب الکی خوش میشیم!!!!در هر حال ممنون:28::smilies-azardl (113

بالا