به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی ...

'Reza'

New member
ب ی جایی از زندگی که میرسی میبینی هیچی مهم نیست حتی اگر دیگران خودشون رو ازت بگیرن چون قبلا هم ازت گرفتن!

a_67

New member
به یه جایی از زندگی که رسیدی(اگه رسیدی البته هههههههه) میفهمی که گرفتن گلوی کسی و فشردنش (که بر خلاف فکرت حرف میزنه) برای خفه کردنش کافی نیست...قضیه اینه که فقط صوت نیست که هههههههههههه؛ فکرش رو چطور میتونی خفه کنی؟

N@RVIN

Well-known member
به یه جایی از زندگی که رسیدی(اگه رسیدی البته هههههههه) میفهمی که گرفتن گلوی کسی و فشردنش (که بر خلاف فکرت حرف میزنه) برای خفه کردنش کافی نیست...قضیه اینه که فقط صوت نیست که هههههههههههه؛ فکرش رو چطور میتونی خفه کنی؟

آفرین دقیقا

یبار نمیدونم تو کدوم تاپیک گفتم خخ ذهن و فکر تنها دارایی و سرمایه ای هست که نمیشه تو هیچ بندی محصورش کرد البته این حرف از یکی از بزرگانه یادم رفته دقیق از کی..فکر کنم شکسپیر

N@RVIN

Well-known member
آفرین کاش همه مثه شما بودن
البته فکرم میشه تغییر داد...شستشوی مغزی ...شکنجه روانی و جسمی و سایر راهها(+18) دیگه بستگی ب مقاومت و محکم بودن اعتقادات فرد داره یکی مثه امام حسین کارش خیلی درسته:heart:

خخ فرزندم تو هیچ زندانی و با هیچ شکنجه ای طرز فکر تغییر نمیکنه در نهایت فوقش چیزی که لفظا ابراز میشه تغییر میکنه

شسشتوی مغزی و اجتماعی کردنم که یه پروسه ی متفاوت و غیر اردایه اکثرا اونم برا ذهنهای آماده ی پذیرش اون موضوع.. اگرنه اونم تغییر نمیشد داد

به یجایی از زندگی که رسیدی میفهمی آدما بیشترشون ناخود آگاه خیلی خودخواهن :|

میفهمی آدما رو آدما پا میذارن تا بالا برن

N@RVIN

Well-known member
خیلی باشعوری مامی تبریک:rose:

ب ی جایی از زندگیت ک رسیدی می فهمی "پرایوسی" ینی کشک
ب ی جایی از زندگیت ک رسیدی می فهمی بیش از حد رمانتیک بودن و مهربونی و دلسوزیت و سادگیت بزرگترین نقطه ضعفته

omg :)

شرمندم کردی فرزندم ..درس پس میدم حضورت :rose:

به یجایی از زندگی که رسیدی میفهمی هر روز که میگذره فرصتت برای زندگی ، جوونی ، نفس کشیدن ، تماشای عزیزانت داره کمتر میشه :( قذر لحظاتو و همو بدونیم

yara

New member

اگه فکر و منطقش این :thumbsdownsmileyani باشه که خود به خود خفه میشه ههههه .......لازم نیست زیاد به زحمت بیافتیم ههههه

به یه جایی از زندگی که میرسی میفهمی بعضیا منطق ناپلئون و سنوبالی دارن
(همه ی حیوانات برابرند اما بعضی برابرترند).....ازشون فاصله بگیرآدمای سالمی نیستن

....................................

دنیای عجیب و قاطی پاتی شده همه دم از منطق میزنن در کمال بی منطقی ....یا بهتر بگم همون اصول بعضیا برابرترن

آخرین ویرایش:

abtin13

New member
ب چی می خندی؟بگو مام بخندیم خب:)))

در ظاهر شاید ولی بعدا ی جایی ی روزی کارت گیر می کنه
هر عملی عکس العملی داره....

والا درجه تقوای من هنوز به این حد نرسیده که به جای دیگه گیر کنم

- - - Updated - - -

ب چی می خندی؟بگو مام بخندیم خب:)))

در ظاهر شاید ولی بعدا ی جایی ی روزی کارت گیر می کنه
هر عملی عکس العملی داره....

والا درجه تقوای من هنوز به این حد نرسیده که به جای دیگه گیر کنم

abtin13

New member
ربطی ب این چیزا نداره
مشکلاتی ک واس ادم پیش میاد ی سریاش نتیجه کارای قبلمون بوده
من خیلی ب این اعتقاد دارم
شاید نفهمیم ولی اثرشو می بینیم
قانون فیزیکم هس دیگه هر عملی عکس العملی
قانون بقای انرزی هم هس :انرزی از بین نمی ره بلکه از صورتی ب صورت دیگه تبدیل میشه:)
خلاصه این ک هرکاری کنی نتیجشو می بینی حالا چ جوریش مهم نیس مهم اینه ک از بین نمیره...

:5::smiliess (11):

- - - Updated - - -

ربطی ب این چیزا نداره
مشکلاتی ک واس ادم پیش میاد ی سریاش نتیجه کارای قبلمون بوده
من خیلی ب این اعتقاد دارم
شاید نفهمیم ولی اثرشو می بینیم
قانون فیزیکم هس دیگه هر عملی عکس العملی
قانون بقای انرزی هم هس :انرزی از بین نمی ره بلکه از صورتی ب صورت دیگه تبدیل میشه:)
خلاصه این ک هرکاری کنی نتیجشو می بینی حالا چ جوریش مهم نیس مهم اینه ک از بین نمیره...

:5::smiliess (11):

a_67

New member
اگه فکر و منطقش این :thumbsdownsmileyani باشه که خود به خود خفه میشه ههههه .......لازم نیست زیاد به زحمت بیافتیم ههههه

به یه جایی از زندگی که میرسی میفهمی بعضیا منطق ناپلئون و سنوبالی دارن [/SIZE][/B][/COLOR](همه ی حیوانات برابرند اما بعضی برابرترند).....ازشون فاصله بگیرآدمای سالمی نیستن

....................................

دنیای عجیب و قاطی پاتی شده همه دم از منطق میزنن در کمال بی منطقی ....یا بهتر بگم همون اصول بعضیا برابرترن
ههههههههههه
حالا حق با خفه کننده هستش یا خفه شونده؟
یا مثلاً در مقام خفه کننده حق با ماست یا نه در مقام خفه شونده حق با ماست؟ یا به عبارتی فارغ از اینا چون ماییم حق با ماست؟
همون به یه جایی از زندگی رسیدی ای که نوشتی همونه قضیه
منتها قضیه اینه که چه حق باهات باشه چه نباشه، اولاً بهتره این فرهنگ رو داشته باشیم که "دست به خفه کردن نزنیم"...ولی خب همه در این سطح نیستن و میتونم بگم قریب به یقین موقعیت هایی تو زندگی اکثریت بوده که یا در نقش خفه کننده یا خفه شونده بودن و یا الان هستن و یا در آینده خواهند بود کسی چه میدونه؟
در ثانی مخلص و منظور کلام اینکه خفه کردن نتیجه نمیده و آب در هاون کوبیدنه حتی اگر به روش هایی به صورت موقت و... بشه کسی رو مجبور به فراموشی و داشتن افکار دیگه ای کرد(فکر سابق هنوز از بین نرفته و جرقه ای لازمه تا دوباره از ناخودآگاه بیاد برسه به خودآگاه)؛ حقیقت اینه که کسی که این کار رو کرده خودش میدونه که فکرش ذاتاً قدرت بیشتری نداشته و... اتفاقاً با این کار خودش و فکرش رو تحقیر کرده و خودش همه رو به یاد داره و دروناً احساس شکست میکنه ظاهراً پیروزه.... مگر اینکه خودش رو هم شستشوی مغزی بده خیالش رو راحت کنه هههههههههههههههههه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: medical

diseases

Well-known member
بند های "پ" -پول و پارتی- 90% مشکلات زندگی رو حل میکنه

به یه جایی می رسی که حلال همه مشکلاتت رو پول می بینی. (اکثراً پول با خودش پارتی هم میاره)
بعد از 10-15 سال...
به یه جایی می رسی که می بینی پول همه چیز نیست !
اونوقت میشی از اینجا رونده و از اونجا مونده ...

diseases

Well-known member
به یه جایی از زندگی که رسیدی
خودت هزار تا مشکل داری ...
تازه بقیه ازت انتظار دارن مشکلشون رو حل کنی !!!
اگه حلال مشکلات بودم که مشکل خودمو حل می کردم :65d6a5d6s:

abtin13

New member
به یه جایی می رسی که حلال همه مشکلاتت رو پول می بینی. (اکثراً پول با خودش پارتی هم میاره)
بعد از 10-15 سال...
به یه جایی می رسی که می بینی پول همه چیز نیست !
اونوقت میشی از اینجا رونده و از اونجا مونده ...

استاد 90% که همه چیز نیست.10% هم واسه چیزای دیگه گذاشتم.کافیه فک کنم.
شما هر چقد دلت میخواد به من پول بده ، قبول، من میشم از اینجا رونده و از اونجا مونده

diseases

Well-known member
استاد 90% که همه چیز نیست.10% هم واسه چیزای دیگه گذاشتم.کافیه فک کنم.
شما هر چقد دلت میخواد به من پول بده ، قبول، من میشم از اینجا رونده و از اونجا مونده

تفاوت من و شما اینه :
ما پیرمردا ، تو سن شما زندگی کردیم ولی شما ، تو سن ما زندگی نکردی جوون !
تقریباً افکار و عقاید جوون ها، تو یه رِنجِ سِنی خاصی شبیه به هم هست (مخصوصاً خودمو میگم که تو یه خونواده متوسط رو به پایین - از نظر مادی - زندگی کردم) و کاملاً بهت حق میدم.
پول خودش میاد. فقط یه کم حرکت میخواد (با نهایت احترام ، قصد نصیحت ندارم)
برقرار باشید و سبــز ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

nazanin...

New member
ﺑﻪ ﯾﮏ ﺟﺎﯾﯽ از زﻧﺪﮔﯽ ﮐﻪ رﺳﯿﺪی ، ﻣﯽ ﻓﻬﻤﯽ :
ﻫﻤﯿﺸﻪ ﯾﻪ ذره ﺣﻘﯿﻘﺖ ﭘﺸﺖ ﻫﺮ " ﻓﻘﻂ ﯾﻪ ﺷﻮﺧﯽ ﺑﻮد "
ﯾﻪ ﮐﻢ ﮐﻨﺠﮑﺎوی ﭘﺸﺖ " ﻫﻤﯿﻦ ﺟﻮری ﭘﺮﺳﯿﺪم "
ﻗﺪری اﺣﺴﺎﺳﺎت ﭘﺸﺖ " ﺑﻪ ﻣﻦ ﭼﻪ اﺻﻼ "
ﻣﻘﺪاری ﺧﺮد ﭘﺸﺖ " ﭼﻪ ﺑﺪوﻧﻢ "
و اﻧﺪﮐﯽ درد ﭘﺸﺖ " اﺷﮑﺎﻟﯽ ﻧﺪاره "‌ ﻫﺴﺖ ."

- - - Updated - - -