به رشته ی کنونی خود علاقع دارید؟اگه نه چرا؟

Proteus

New member
عزیزم خوب دفترچه کارشناسی ارشد رو نگاه کن ببین کدوم رشته ها میتونی شرکت کنی بعد در مورد اون رشته ها تحقیق کن. تا جایی که من اطلاع دارم ایمنی هم پره از سیستمهای مولکولی وحتی تو تستهای ایمنی هم با واکنشهای گروههای مولکولی سروکار داری بازم هماتو وضعشش نسبتا خوبه و بحثش شیرین تره و بیشتر با سلولهای خونی سرو کار داره تو تستهاشم همینطور (ولی بازم همه رشته های آزمایشگاهی با مولکولها سروکار دارن.) بازم بعد تصمیم گیری در مورد یک رشته خاص اگه کمکی بتونم در خدمتم.
ممنونم از راهنماييتون . دفترچه كنكور بهداشت رو نگاه كردم . به غير از گرايش هاي مربوط به سلولي مولكولي ، احتمالا رشته فيزيولوژي و علوم تشريح هم ميتونم شركت كنم

varia

Well-known member
من عاشق حیوونات بخصو ص دام بزرگ اهلی هستم!وازاینکه رشتم دامپزشکیه راضیم ولی در عین حال از تغذیه هم از بچگی خوشم میومد!و میخوام اطلاعاتم تو این زمینه آکادمیک باشه. دعا کنید تو تغذیه هم موفق باشم.

Proteus

New member
من عاشق حیوونات بخصو ص دام بزرگ اهلی هستم!وازاینکه رشتم دامپزشکیه راضیم ولی در عین حال از تغذیه هم از بچگی خوشم میومد!و میخوام اطلاعاتم تو این زمینه آکادمیک باشه. دعا کنید تو تغذیه هم موفق باشم.
ايشااااااااالله

shahrzad67

New member
ازش متنفرم .حالم ازش به هم میخوره .روزی نیست که خودمو بخاطر انتخابی که کردم لعنت نکنم .واسه همینم میخوام زودتر به هر قیمتی شده تغییرش بدم

cheshmak

New member
قبلا اصلا دوسش نداشتم

ولی حالا خیلی دوسش دارمممم
نمیدونم باز اگه برگردم عقب و دوباره بخوام کنکور بدم همین رشته رو انتخاب میکنم یا نه ولی بازم از رشته های علوم پزشکی انتخاب میکردم،کلا رشته هایی رو که کار بالینش بیشتره رو انتخاب میکردمممم

antenyus

Active member
antenyus جان ميشه راجع به رشته علوم تشريح و بازار كارش بيشتر توضيح بدي ؟ تا جايي كه من ميدونم بازار كارش فقط در مورد تدريسه . درسته ؟
راستي من كه ميكروبيولوژي ميخونم هم ميتونم شركت كنم ؟ ظرفيت هاش چطوره ؟ ميشه اميدوار به قبولي بود ؟ آخه من اصلا واحد آناتومي و بافت شناسي و جنين شناسي ندارم

سلام عزیزم
درباره آناتومی توی تایپیک ( نظریون در باره رشته نفر قبلیتون چیه ص 45) توضیح دادم
اره فک کنم بتونی شرکت کنی!!!... منم واحد آناتومی نداشتم گلم بافت داشتیم ولی نه به این گستردگی جنین مون هم عمومی بود ینی در باره جنین قورباغه و جوجه و ... از این جور چیزا خیلی رو انسان کار نمیکردیم
آقا تورو خدا یکی بیاد آناتومی دیگه من تنهاام............

antenyus

Active member
antenyus جان ميشه راجع به رشته علوم تشريح و بازار كارش بيشتر توضيح بدي ؟ تا جايي كه من ميدونم بازار كارش فقط در مورد تدريسه . درسته ؟
راستي من كه ميكروبيولوژي ميخونم هم ميتونم شركت كنم ؟ ظرفيت هاش چطوره ؟ ميشه اميدوار به قبولي بود ؟ آخه من اصلا واحد آناتومي و بافت شناسي و جنين شناسي ندارم

من براتون نگاه کردم نوشته بود زیست شناسی ( کلیه گرایش ها ) بازم خودت برو قسمت مطالب تخصصی هر رشته اونجا همه چیز هست . موفق باشی :rose:

mikhak s

New member
نه رشتمو دوست ندارم چون احساس ميكنم 4 سال الكيو بيخود درس خوندم اون همه اصطلاحات لاتين حفظ كردم كه چي؟به هيچ دردم نميخوره اصلا بازار كار نداره واين واقعا عذابم ميده:sadsmiley:

sara77

New member
من دوسش دارم ولي چون بازار كار نداره ناراحتم ايشاله ارشد جبران كنم

fateme67

New member
من ک عاشق ژنتیکم..رشته لیسانسم هم میکروبیولوژی بود ک اونم خیلی دوس داشتم ولی ژنتیک رو انتخاب کردم چون آینده از آن این علمه و موفقیت های بیشتر تو این علم به حل بسیاری از مشکلات و درمان بیماری ها کمک خواهد کرد.

بالا