به رشته ی کنونی خود علاقع دارید؟اگه نه چرا؟

khabari

New member
من عاشق رشتمم اگه روزي بيمارستان نرم يا با مريضام نباشم روزم نمي گذرد بيمارستان تنها جاي هست كه من گذر زمان رو نمي دونم

reza.n

New member
ببخشید یه سوال داشتم:شما در مورد بازار کاری پزشکی مولکولی اطلاع دارید؟دقیقا کارش چی هست؟در چه مراکزی میشه کار کرد؟
زیاد نه.فقط میدونم که هنوز جا نیافتاده.دایی دوستم داره میخونه.مثل اینکه تازه دارن تلاش میکنن که مجوز آزمایشگاه بگیرن.من به نظرم چون از خیلی از رشته ها میتونن براش امتحان بدن قاطی پاتیه یه خورده.باز هم دقیق نمیدونم.به هر حال رشته های نو همیشه خوندنش ریسک داره دیگه.

vahid91

New member
بذار اینجوری بگم.......
عشقم.....عمرم..........جونم..........فقط شده یه چی
ا ی م و ن و ل و ژ ی

mina asadi

New member
من رشتمودوست دارم امااگه ميشدازاين رشته به تخصص برسم عالي ميشد

saharandishe

New member
man aslan be reshtam alaghe nadaram ..namidoonam ke chetory shod oomadam too in reshte,,
hala az doostan rahnamyee mikham bara azmoon doctora az myan reshtehaye immuno, pezeshki molculi
physiology, kodumyek baraye mani ke dampezeshki mikhoonam ehtmale ghaboolish beeshtare
?????
mamnoon

حداقل فیزیولوژی رومیتونم بهتون اطمینان بدم که به احتمال زیادکارمناسبی توش پیدانمیکنیدمگرتدریس که طی تحقیقاتم برای انتخاب گرایش ارشدمتوجه شدم،که البته بستگی به علاقه خودتون داره که چقدرتویک رشته موفق باشید.وتوصیه من به شمااینه که به صرف احتمال قبولی بیشتررشته ای روانتخاب نکنید،چراکه اگه شمابه رشته ای علاقه داشته باشین خیلی بیشترمیتونیدتوش موفق باشیدواحساس رضایت وخوشبختی بیشتری خواهیدداشت.

jupiter_sps

New member
دوسش دارم: دوست دارم واسه کسایی که از عارضه -----جوش---- رنج می برن یه کار درست حسابی انجام بدم :smiliess (4):
tissue.gif

خزر

New member
من رشتمو خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی دوس دارم

samar.sh

New member
من حال می کنم با رشتم پرستاری رو دوس دارم چون هیج جا بدردم نخوره حداقل تو زندگی شخصیم تاثیرش فوق العادست...
دوست دارم ادامه بدم تا موقیعت کاری بهتری برام جور شه در امریکا دومین شغل پردرآمد nursingه البته با مزایای بیشماری که داره بعداز قاضی؟
دوس دارم برم اونور وقتی دستم بدهنم رسید چون اینجا تلفم میشم قدرمم نمیدونن.....

mohana

Well-known member
خوبه
دوسش دارم تقریبا
یعنی دوستش نداشته باشم چیکا کنم؟!

mohana

Well-known member
تغيير رشته بده
آخراشه دیگه چه تغییر دادنی؟دیگه باید آماده ارشد بود
عاشق کار تو آزمایشگاهم ولی تنهایی یا حداقل با دوستام
نه اینکه تو کلاس کلی آدم دورم باشن یا استاد بالاسرم

nsj

New member
من که خدایی رشته ام رو خیلی دوست دارم به نظرم اگه علاقه نباشه موفقیت ممکن نیست برای خودم هم خوابهایی دیدم اگه خدا بخواهد.

راستی بچه ها رشته ایمونولوژِی هم عالیه اونم خیلی دوست دارم فقط از منابعش تو آزمون اطلاعات چندانی ندارم کسی میدونه ؟ کسی میخواد ایمونو شرکت کنه ؟ اگه میدونید به من هم اطلاع بدید.

n.b.m

New member
عاشششششششششقشم.......................
من با میکروبا زندگی میکنم.... E.coli مون که طلا فروشی داره (به خاطر جلاش میگم). شیگلا رو که نگو یه دخمل آروم (گاز منفی) و سر به زیر، سالمونلا تیفیمون یه پسر سیا سوخته (H2S مثبت) داداششم پارا تیفی A یه پسر شیطون و میطون..........
وای انقد حال میکنم وقتی براشون آشپزی میکنم (ساخت محیط کشتو میگم!!!).

بچه ها نگید این n.b.m دیوووووونسا!!!!!!!!!
یادش بخیر آخه اون موقع که بچه بودیم (اوایل دانشگارو میگم) استادمون این طوری ما رو با خانواده میکروبا آشنا می کرد، به خاطر همینم شد که من شدم عاشق میکروب!!!

بالا