بزرگترین سایت همسریابی دنیا

abdolla

Member
آزاااادی!!!!!

"فروش غیراخلاقی و انسانی زنان در غرب" . . . آری در غرب ........ فرهنگ غربی كه زنان کشور مان از آزادی در آن حرف میزنن... چه شبیه است به فرهنگ برده داری...

حالا مطمئنی دارن این دخترارو میفروشن قرن 21 ها شاید گذاشتنشون برای مد لباس مثلا تو کشور ما ماکت میذارن ولی اونا این دخترارو میذارن یا نه واقعا دختر رو دارن میفروشن

AWWA

New member
حالا مطمئنی دارن این دخترارو میفروشن قرن 21 ها شاید گذاشتنشون برای مد لباس مثلا تو کشور ما ماکت میذارن ولی اونا این دخترارو میذارن یا نه واقعا دختر رو دارن میفروشن

من خودم تو یه مستند خارجی دیدم که میفروشن. اینا پشت ویترین وایمیسن آقایون میان انتخاب میکنن:14:

1985

New member
من خودم تو یه مستند خارجی دیدم که میفروشن. اینا پشت ویترین وایمیسن آقایون میان انتخاب میکنن:14:
میگم نمیشه آقایون هم وایستن خانم ها انتخاب کنن؟

من ی دوستی دارم همش میگه هیچکس منو دوست نداره.... میبردیم میذاشتیم توی ویترین....؟

AWWA

New member
میگم نمیشه آقایون هم وایستن خانم ها انتخاب کنن؟

من ی دوستی دارم همش میگه هیچکس منو دوست نداره.... میبردیم میذاشتیم توی ویترین....؟

هههههههه

یه ابتکاری بکنین خودتون اولین فروشگاهو بزنین

AWWA

New member
دعای ازدواج سریع (بسیار مجرب)

به برادران و خواهرانی که قصد ازدواج دارند ولی موفق به انجام آن نمیشوند دعا و ختم مجرب زیر پیشنهاد میشود.

شب جمعه دو رکعت نماز حاجت به درگاه خداوند جل جلاله بجای آورد و سپس سوره انشراح را 313 (سیصدو سیزده مرتبه به شماره مقاتلین جنگ بدر) قرائت کند. بعد از هر ده

مرتبه که سوره انشراح را قرائت میکند این دعا را بخواند:

(اللهم اشرح صدور أولاد آدم وبنات حواء اللهم ارزقنی الرجل الصالح الذی تحبه وترضاه.

یا در صورتی که مرد است بگوید: اللهم اشرح صدور أولاد آدم وبنات حواء اللهم ارزقنی الزوجة الصالحة التی تحبها وترضى عنها.)

ان شاء الله تعالی در جمعه سوم نتیجه حاصل خواهد شد. والله العالم.

منبع:مشاوره دعانویسی و سوال جواب علوم غریبه

necrotizing fasciitis

Active member
والا اینجور سایتا جواب نمیده
الان ایران با دختره تو سایت هایی مثل فیس و... چت میکنی بعد چندماه میمینی اسمش شده فری چش قشنگ :|

AWWA

New member
والا اینجور سایتا جواب نمیده
الان ایران با دختره تو سایت هایی مثل فیس و... چت میکنی بعد چندماه میمینی اسمش شده فری چش قشنگ :|

ههههههههههه
این که بله......ولی فک نکنم همه سایتای همسر یابی حقه و کلک باشن. من که یکیشونو شنیدم کارش درسته. باز خدا عالمه

AWWA

New member
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

أَلَمْ نَشْرَحْ لَكَ صَدْرَكَ ﴿۱﴾ آيا براى تو سينه‏ ات را نگشاده‏ ايم (۱)

وَوَضَعْنَا عَنكَ وِزْرَكَ ﴿۲﴾ و بار گرانت را از [دوش] تو برنداشتيم (۲)

الَّذِي أَنقَضَ ظَهْرَكَ ﴿۳﴾
[بارى] كه [گويى] پشت تو را شكست (۳)

وَرَفَعْنَا لَكَ ذِكْرَكَ ﴿۴﴾ و نامت را براى تو بلند گردانيديم (۴)

فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا ﴿۵﴾
پس [بدان كه] با دشوارى آسانى است (۵)

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا ﴿۶﴾ آرى با دشوارى آسانى است (۶)

فَإِذَا فَرَغْتَ فَانصَبْ ﴿۷﴾ پس چون فراغت‏يافتى به طاعت دركوش (۷)

وَإِلَى رَبِّكَ فَارْغَبْ ﴿۸﴾ و با اشتياق به سوى پروردگارت روى آور (۸)

1985

New member

بگین زیاد گرون حساب نکنه.....به هر حال اولین مشتریه،تبلیغ میشه برا بقیه:)

شما لطف داشته باشی مشتری باشی مجانی تقدیمتون میکنیم آخه خیلی وقته رودستمون مونده.تاریخ نزدیکه دیگه....

بالا