بریم سفر!!!

yasamin2

New member
دوستان عزیزم سلام

برای سفر کدوم شهر یا کشور رو انتخاب میکنید؟چرا؟

yasamin2

New member
اول خودم میگم
من شیراز رو انتخاب میکنم چون خیلی دوسش دارم و اونجا خاطرات زیادی دارم

matin

New member
شیراز ---> البته الان گرمه نریم :))))) در ضمن ماه رمضون هست بعد حرف در میارن واسمون

استرالیا ---> خیلی دوست دارم برم ، ولی دیگه ارز نمیدن :(((((( ، بلیطشم که کلی رفته روش :(((((( ، دلارشم کلی گرون شده :(((((

waria

New member
اگه صرفا برای تفریح باشه، شمال .با اینکه خودمم شمال زندگی میکنم.عاشق شمالم.
شیراز(تا به حال شیراز نرفتم)-و تبریز.قبلا تبریز رفتم ولی در حد اینکه از شهرش رد بشیم.نتونستم برم ارامگاه شهریارو ببینم تو دلم مونده:dadad4:اخه من خیلی شهریارو دوست دارم.
خارج از کشورم:کشورهای اسکاندیناوی-ایتالیا-استرالیا-کره
ببخشید دیگه زیاد شد:thumbsupsmileyanim:

kaveh1316

New member
سفر

ما که شیرازیم میخواهیم فرار کنیم شما تازه میخاین بیاییییییییییننننننننننن:13::13::13:

jeghele68

New member
بر یم شمال.بابلسر.اینقدر دلم میخواد برم اونجا و تا صبح کنار ساحل بشینی و توی سکوت مطلق به صدای دریا گوش بدی و با خودت خلوت کنی

هیییییییییییییییییییییییییییییییی:sadsmiley::sad::smiliess (6 ):

آخرین ویرایش:

estel

New member
من ایران دوست دارم برم شیراز و همون شیراز
از خارج: فرانسه ژاپن آمریکا یه 2 -3 تا شهرش
بیشترین دلیل شیراز حافظشه
فرانسه برا برج ایفل و بناهای تاریخیش مثل کاخ ورسای که البته لندن هم میخوام برم برا کاخ بوکین گام
ژاپن برا طبیعت قوث العاده اش
آمریکا خب چون سینما دوست دارم

یه دانشجو

New member
من شمالو دوست دارم
کربلا را هم خیلی دوست دارم یه بار رفتم با اینکه توی بدترین شرایط بودم اما خیلی خوب بود

sahar-a

New member
من با اینکه متولد تبریزم اما چون اونجا زندگی نمی*کنیم دوس دارم برم تبریز. البته هر ماه میریم ولی بازم دوست دارم.:heart:
خارج از کشور:دوست دارم برم انگلیس و فرانسه و ترکیه هم همه شهرهاش (ترکیه رو خیلی بیشتر دوست دارم).:thanks:

m.mina

New member
دوست دارم برم شمال .به خاطر گردنه حیرانش که واقعا یه تکه از بهشته.
سفر خارج از کشور هم استرالیا .کلا عاشق سفرم. اگه پول داشتم کل دنیا رو می گشتم.

shayeste

New member
منم شیراز رو دوس دارم.همدان هم نرفتم دوس دارم برم.
خارج هم فرانسه، ایتالیا و ترکیه :)
کلا عاشق سفر و طبیعتم!:a2d3:

nsj

New member
تا حالا تخت جمشید رو ندیدم دوست دارم برم شیراز . مکه و مدینه و انگلند و اتالیا رو هم دوست دارم.

reza.n

New member
کلا دوس دارم همه جا برم.خصوصا ماه و مریخ چون نزدیکترن.:a2d3:فکر کن 8 ماه توو spaceship بری مریخ.اااااااااااااااا:1dco2x0p1lilzhfpg1t:5:

waria

New member
کلا دوس دارم همه جا برم.خصوصا ماه و مریخ چون نزدیکترن.:a2d3:فکر کن 8 ماه توو spaceship بری مریخ.اااااااااااااااا:1dco2x0p1lilzhfpg1t:5:
فضا که حساب نیست...وگرنه من خودم زودتر از همه رفته بودم...:a2d3:

reza.n

New member
حسابه.چرا تو زودتر؟مگه ما چمونه؟:1dco2x0p1lilzhfpg1tمن تازه یدور هم رفتم ماه:whistle:.کلیم عکس یادگاری دارم.جوونی یادت بخیر:riz277:

بالا