بریم سفر!!!

shayeste

New member
حسابه.چرا تو زودتر؟مگه ما چمونه؟:1dco2x0p1lilzhfpg1tمن تازه یدور هم رفتم ماه:whistle:.کلیم عکس یادگاری دارم.جوونی یادت بخیر:riz277:
من رفتم زحل روی اون حلقه های دورش نشستم چندتا عکس گرفتم :a2d3:

waria

New member
حسابه.چرا تو زودتر؟مگه ما چمونه؟:1dco2x0p1lilzhfpg1tمن تازه یدور هم رفتم ماه:whistle:.کلیم عکس یادگاری دارم.جوونی یادت بخیر:riz277:
من زودتر ،چون همه میدونن من خیلی به فضا و نجوم علاقه دارم...بعدشم خبر نداری من خودم از ماه میام.....الان میان دعوامون میکنن:78:فرار کن

hoorsa

New member
عاشق مشهدم ... به خاطر امام رضا
دوست دارم همه ی شهرای ایران رو ببینم و به جاهای معروفشون هم سر بزنم اما بیشتر دوست دارم جاهای عجیب برم . جاهایی که احتمالا فقط بومی های اونجا می دونن یا اینکه خیلی ناشناخته ست.وقتی یه بار طاق بستان و بیستون رو دیدی ، دفعه ی بعد که رفتی کرمانشاه برو روستای هجیج یا غار قوری قلعه یا طاق گرا یا مثلا معبد آناهیتا یا حتی جاهای ناشناخته تر !
شاید وقتی می ری اونجا تنها باشی و جهانگرد و ایرانگردی نباشه اما باورکنید طاق بستان الان با ده سال پیش خیلی فرق نکرده ... فقط درختاش بزرگتر شدن و چند تا دیگه یادگاری رو سنگاش نوشتن و شما چیزی رو از دست نمی دین .
به هرحال اینم یه نظره دیگه ... فقط یادتون باشه تنهایی با یه کوله پشتی راه نیفتین برین جاهای ناشناخته که در اون صورت من هیییییییچ مسوولیتی رو برعهده نمی گیرم . اول از امنیتش مطمئن بشید بعد ...به هرحال نباید بی گدار به آب زد و هر کاری یه آدابی داره.

hoorsa

New member
قابل توجه بچه هایی که از ماه و زحل و کلا فضا میان ، من اونجا همه تونو دیدم...شما منو ندیدین ؟ من همون شال یشمیه بودم ها...همون خیابون اول زحل...در پیتزا فروشی
( بقیه از این صفحه خارج شن .بعید نیست الان آدم فضایی ها حمله کنن...اونا حمله نکنن حداقل بودن کنار افرادی که ادعا می کنن از ماه اومدن امنیت نداره)

reza.n

New member
یادم اومد حالا.شال یشمیه.توو صف نونوایی بی نوبت رفتی نون گرفتی یادته؟توو ماه دنبالت میگشتم تو سایت علوم پزشکی پیدات کردم.:whistle::New (6):

dilak

New member
اگه صرفا برای تفریح باشه، شمال .با اینکه خودمم شمال زندگی میکنم.عاشق شمالم.
شیراز(تا به حال شیراز نرفتم)-و تبریز.قبلا تبریز رفتم ولی در حد اینکه از شهرش رد بشیم.نتونستم برم ارامگاه شهریارو ببینم تو دلم مونده:dadad4:اخه من خیلی شهریارو دوست دارم.
خارج از کشورم:کشورهای اسکاندیناوی-ایتالیا-استرالیا-کره
ببخشید دیگه زیاد شد:thumbsupsmileyanim:
ایشالا قسمت می شه میایی تبریز

dilak

New member
شمال رو خیلی دوس دارم
ترکیه هم خیلی کشور خوبیه برا گردش خیلی دوسش دارم
اماااااااااااااااا عاشق لندن هستم خیلی دلم میخواد برم لندن

نگاه

New member
من از ایران دوست دارم برم تبریز، اصفهان، همدان
از کشورهای خارجی که از سالها پیش عشق ایتالیا بودم (رم، ونیز شهر روی آب) چون اونجا آثار باستانی زیبایی داره منم عاشق باستانشناسی.. جاهای دیگه: مکه، فرانسه،روسیه، ترکیه..

آمفی تئاتر کولوسئوم، برج پیزا (ایتالیا)
9.jpg
]
pisa.jpg

ونیز (ایتالیا)
303.jpg

کلیسا یا کاخ کرملین(روسیه)
5824322918819619523120989185871764223118204.jpg

آخرین ویرایش:

mahsa.

New member
شیراز