بررسی و مطالعه گروهی ارشد فیزیولوژی پزشکی و منابع آن 94

Ramze.shab

New member
خوبه که من که هنوز کتابی ندارم فقط جلد دوم فیزیو رو دارم با بیو که دو جلد کهدفکر نکنم برسم بخونمش

Ramze.shab

New member
متاسفانه اینجا بچه ها تعدادشون کم هست فقط یه نفر فکر کنم باشه خانوم sepid71:New (6):

Ramze.shab

New member
شما الان یه بار امتحان فیزیو رو تجربه کردید مطمءنم که اینبار موفق میشید یه چیزیش خوب هست تعداد شرکت کنندگانش خیلی زیاد نیست و اکثرا درصدهای بالا بالا نداشته تاحالا مگراینکه اینبار شرایط فرق کنه:65d6a5d6s:

saharandishe

New member
شما الان یه بار امتحان فیزیو رو تجربه کردید مطمءنم که اینبار موفق میشید یه چیزیش خوب هست تعداد شرکت کنندگانش خیلی زیاد نیست و اکثرا درصدهای بالا بالا نداشته تاحالا مگراینکه اینبار شرایط فرق کنه:65d6a5d6s:

انشاالله ممنونم ازنظرلطفتون...

sepid71

New member
خواهش میکنم عزیزم...اینکه کامل نیست درسته ولی من کنارش کتاب تست فیزیو رو هم خوب خوندم که یه جور مکمل بود...برای میتونی از سایت دکتر کمک بگیری چون من یکی دو تا پی دی اف خلاصه سلول و قلب رو که دانلود کردم خیلی کمک کننده بود..کتابای میر رو زیاد نمیشناسم!!...در کل برای خوندن مهمترین چیز اولویت بندی یا استفاده از قاون 20/80 هست که انرزیتو بیشتر رو مباحثی بذار که مهمتره و ضریب بیشتری داره

عزیزم اینجا اسامی رو ک مینویسی فیلتره و نمیفته ! اگ میشه بین اون اسامی یا فاصله بذار یا نقطه یچیزی بذار ک بیفته چون من الان متوجه نشدم چ کتاب تستی برا فیزیو و سایت کی ؟
ممنون این قانون رو ک هم توضیح میدی برا م/؟
بنطذت کلا.س بریم یا ازمون شرکت کنیم ؟؟؟

آخرین ویرایش:

sepid71

New member
اشکال نداره.من تلزه فارغ شدم پرستاری هستم.دوسال طرح دارم البته اگه سال دیگه بتونم قبول شم میتونم بقیه طرحمو بعد بگذرونم ولی میخوام بذارم طرحم تموم شه وبیشتر هدفم سال 95 هست به نظرت میشه تو طرح اصلا درس خوند؟:65d6a5d6s:

یعنی الان داری طرح میگذرونی یا هنو شورع نکردی ؟!
منم طرح دارم اما دارم میذارمش برا بعد. من ک از رو اجبار فیزیو رو انتخاب کردم چون هوشبری ارشدهای زیادی نداره همش چندتا رشته هست فقط.:65d6a5d6s:

sepid71

New member
خب فعلابرنامه ی دوهفته ی آینده روبراتون میزارم:فعلاازهرمنبعی که تونستیدبخونید:
فیزیولوژی:سلول، پتانسیل استراحت غشا، پتانسیل عمل در نورون، عضله اسکلتی و عضله صاف
زیست جانوری:اصول و کلیات رده بندی، سلسله ی آغازیان، کلیات زیست شناسی جانوران، شاخه ی اسفنج ها.
بیوشیمی:سلول – آب – تعادل اسید باز – pH – بافرها – الکترولیت ها – ساختمان اسیدآمینه ها
زبان:ازکتاب Word formation : حروف a تا c
اصطلاحات پزشکی: سلولها- اندامها- بافتها- ساختار بدن
:Vocabulary لغات 1 تا 151 از کتاب لغات ضروری برای TOEFL

اصولی این هست ک هرکس برای خودش برنامه ریزی کنه ...یعنی بچه ها تو مطالعه گروهی همه از رو یه برنامه پیش میرن ؟! من فک کردم فقط ساعت مطالعه و اشکالات رو میذارن اینجا.
الان من هیچ منبعی ندارم .مگر اینک بتونم فیزیو رو بخونم فقط از فتوهای قدیمیه چندسال پیشم !!!
این کتاب زبانی ک گفتی چی هست ؟!

saharandishe

New member
اصولی این هست ک هرکس برای خودش برنامه ریزی کنه ...یعنی بچه ها تو مطالعه گروهی همه از رو یه برنامه پیش میرن ؟! من فک کردم فقط ساعت مطالعه و اشکالات رو میذارن اینجا.
الان من هیچ منبعی ندارم .مگر اینک بتونم فیزیو رو بخونم فقط از فتوهای قدیمیه چندسال پیشم !!!
این کتاب زبانی ک گفتی چی هست ؟!

بله من هم موافقم که هرکسی برنامه ی خودش روداشته باشه واین برنامه ی پیشنهادی من بود,تومطالعه ی گروهی هرکسی برنامه ی خودش رومیزاره,تااگربقیه دوست داشت ازش استفاده کنند,صرفاجنبه ی راهنمایی داره ,روش درس خوندن وبرنامه ریزی کاملاانتخابی هست,کتاب زبانی هم که نوشتم اگریادبگیرین حفظ لغات براتون خیلی ساده میشه,چون باریشه شناسی این لغات رویادمی گیرید,اگربخواییدبگیرید,باهمین اسم بریدانقلاب بگیدراهنماییتون میکنن,فقط ببینیدترجمه فارسی داشته باشه...
فعلاتامنابع روتهیه کنیدمیتونیددرسنامه های علوم پایه رودانلودکنیدوبخشهای فیزیولوژی روازروش بخونین,
این هم لینکش:
http://www.sbmu.ac.ir/?siteid=19&pageid=14343
منم سعی میکنم هر2هفته یکباراینجاسربزنم...وگزارش کارم روبدم
تادوهفته ی آینده خداحافظ
همگی موفق باشید...

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

areza

New member
بچه ها من رشتم مهندسی پزشکیه ،یه سئوالی داشتم ازتون.
موندم برا درس فیزیولوژی چه کتابی بخونم،تو منابع وزارت بهداشت کتاب دکتر رستمی رو معرفی کرده ولی پیدا نمیشه
گفتم از شما بپرسم شاید بدونین
فیزیولوژی-اعمال و وظایف اندام های بدن
ممنون میشم راهنماییم کنید

sepid71

New member
بچه ها من رشتم مهندسی پزشکیه ،یه سئوالی داشتم ازتون.
موندم برا درس فیزیولوژی چه کتابی بخونم،تو منابع وزارت بهداشت کتاب دکتر رستمی رو معرفی کرده ولی پیدا نمیشه
گفتم از شما بپرسم شاید بدونین
فیزیولوژی-اعمال و وظایف اندام های بدن
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام.تا اونجایی ک من میدونم کتاب گایتون کتاب کاملی هست .تو یونی هم همین تدریس میشه توسط اساتید.

Ramze.shab

New member
سلام sepid71من تازه میخوام برم طرح وتا طرحم تموم بشه میخونم بعدش امتحان میدم اینجوری بهتره:smilies-azardl (113

sepid71

New member
سلام sepid71من تازه میخوام برم طرح وتا طرحم تموم بشه میخونم بعدش امتحان میدم اینجوری بهتره:smilies-azardl (113

اووووووه پس تا دوسال دیگه وقت داری !!! منم طرح دارم اما میذارمش برا بعد از ارشد.

- - - Updated - - -

آخه گایتون دیگه خیلی کامله
بازم ممنون

خب میتونی از کتاب خلاصه یا چکیده اش استفاده کنی.

esperance1990

New member
سلام دوستان،من میخوام واسه ارشد فیزیو امتحان بدم،رشته ی کارشناسیم زیسته،عاشق فیزیو هستم،کاری هم به بازار کارش ندارم،منابع رو دارم میخوام کم کم شروع کنم،

sepid71

New member
سلام دوستان،من میخوام واسه ارشد فیزیو امتحان بدم،رشته ی کارشناسیم زیسته،عاشق فیزیو هستم،کاری هم به بازار کارش ندارم،منابع رو دارم میخوام کم کم شروع کنم،

سلام ...من علاقه خاصی ندارم :)
میشه منابعتو بگی دوست عزیز ؟

بالا