بررسی و مطالعه گروهی ارشد فیزیولوژی پزشکی و منابع آن 94

Ramze.shab

New member
سحر اولین باره میخوای شرکت کنی؟ اصلا تست فیزیو و زیست و بیو گیر میاد؟:33:

saharandishe

New member
ببخشیدمن سیستمم هنگ کرده بود!!!نه من امسال شرکت کرده بودم ولی عملاچیزی نخونده بودم

Ramze.shab

New member
راستی تعداد شرکت کنندگان هر سال چندنفر هست و چند نفر پذیرش داره؟:whistle:

saharandishe

New member
من یک برنامه ای دارم که براتون هردوهفته یکبارمقرریشومیزارم اگرخوب پیش اومدین بقیه برنامه روهم میزارم

Ramze.shab

New member
اشکال نداره.من تلزه فارغ شدم پرستاری هستم.دوسال طرح دارم البته اگه سال دیگه بتونم قبول شم میتونم بقیه طرحمو بعد بگذرونم ولی میخوام بذارم طرحم تموم شه وبیشتر هدفم سال 95 هست به نظرت میشه تو طرح اصلا درس خوند؟:65d6a5d6s:

saharandishe

New member
خب فعلابرنامه ی دوهفته ی آینده روبراتون میزارم:فعلاازهرمنبعی که تونستیدبخونید:
فیزیولوژی:سلول، پتانسیل استراحت غشا، پتانسیل عمل در نورون، عضله اسکلتی و عضله صاف
زیست جانوری:اصول و کلیات رده بندی، سلسله ی آغازیان، کلیات زیست شناسی جانوران، شاخه ی اسفنج ها.
بیوشیمی:سلول – آب – تعادل اسید باز – pH – بافرها – الکترولیت ها – ساختمان اسیدآمینه ها
زبان:ازکتاب Word formation : حروف a تا c
اصطلاحات پزشکی: سلولها- اندامها- بافتها- ساختار بدن
:Vocabulary لغات 1 تا 151 از کتاب لغات ضروری برای TOEFL

Ramze.shab

New member
من بابت خوندن مشکلی ندارم ولی سردرگم هستم که نمیدونم چی رو بخونم وگرنه من معدلم 18.31هست درس خونم و نفر اول بودم:smilies-azardl (181

saharandishe

New member
اشکال نداره.من تلزه فارغ شدم پرستاری هستم.دوسال طرح دارم البته اگه سال دیگه بتونم قبول شم میتونم بقیه طرحمو بعد بگذرونم ولی میخوام بذارم طرحم تموم شه وبیشتر هدفم سال 95 هست به نظرت میشه تو طرح اصلا درس خوند؟:65d6a5d6s:

انشاالله حتمامیشه،پس شمافعلاروی زبان وفیزیومانوردبدین،یعنی امسال نمیتونین شرکت کنین؟

saharandishe

New member
من بابت خوندن مشکلی ندارم ولی سردرگم هستم که نمیدونم چی رو بخونم وگرنه من معدلم 18.31هست درس خونم و نفر اول بودم:smilies-azardl (181

شمابه رشته ی خودتون علاقه ندارید؟پس بااین شرایط چراارشدمستقیم نمیرید؟

Ramze.shab

New member
میتونم شرکت کنم میترسم قبول شم بعد بین طرح و ادامه تحصیل باید یکی رو انتخاب کنم اعصابم خورد میشه

Ramze.shab

New member
من به پرستاری علاقه دارم اما پرستاری تا همین کارشناسیش فکر کنم کافی باشه تازه من پرستاری ویژه رو علاقه دارم که تا دوسال سابقه کار نداشته باشی نمیذارن امتحان بدی که میشه بعد طرح.فقط ارشد پرستاری ویژهه اش خوبه بقیه از نظر بار علمی بهت افزوده نمیشه.ایشالله ارشد فیزیو رو که خوندم ارشد ویژه هم شرکت میکنم

saharandishe

New member
من به پرستاری علاقه دارم اما پرستاری تا همین کارشناسیش فکر کنم کافی باشه تازه من پرستاری ویژه رو علاقه دارم که تا دوسال سابقه کار نداشته باشی نمیذارن امتحان بدی که میشه بعد طرح.فقط ارشد پرستاری ویژهه اش خوبه بقیه از نظر بار علمی بهت افزوده نمیشه.ایشالله ارشد فیزیو رو که خوندم ارشد ویژه هم شرکت میکنم

شماکه به ویژه علاقه دارین بهترنیست بعدطرح همونوادامه بدین؟آخه بااین شرایط خوندن فیزیوچه لطفی داره براتون،اگرصرفاعلاقس که درکناررشته ی خودتون میتونیدمطالعات کتابهای فیزیوروهم داشته باشید،منافاتی باهم ندارن،اینکه 2تارشته روهم بخونیدولی فقط بایکیشون کارکنیدفقط وقتتون روتلف میکنه،اینطورنیست؟

Ramze.shab

New member
فرق میکنه ویژه بیشتر میای تو بخش و از نظر بالینی کار میکنی ولی فیزیو تو زمینه پژوهش و تحقیق بیشتر بکار میاد البته من رشته پرستاری رو بیشتر بعنوان یه شغل در نظر میگیرم و فیزیو از نظر علمی بهش نگاه میکنم

Ramze.shab

New member
خوبه که نخونده 450 شدی ولی یه رشته ای مث فیزیو رو فقط تهران می ارزه آدم قبول بشه درسته؟:whistle:

saharandishe

New member
بله من فقط دانشگاههای تهران رودوست دارم
من کتاب تست فقط فیزیولوژی دکترقاسمی روداشتم انتشارات کتابخانه ی فرهنگ ویک کتاب هم مجموعه ی سوالات کنکورهای گذشته،برای زبان لزگی رودارم،برای زیست هیچی،براب بیوشیمی کتاب خانم نجات شکوهی تست های علوم پایه رودارند

بالا