اعلام نتیجه ارشد وزارت علوم 92

سلام
من میگم شما اصلا استرس نداشته باش!!!! درصدای امسال ربطی به سال بعد نداره
ببین من رشته م فیزیکه اما یه چیزی میگم این مربوط به همه رشته ها هست و به گروه خاصی مربوط نمیشه!!!!
ببین مثلا............
درس کوانتوم ما امسال خیلی سخت میشه ( مثلا گفتما...........) بعد یه داوطلب محترم دوسه سوال جواب میده اونم درست! چون اکثر داوطلب ها به این درس جواب ندادن یا بد جواب دادن تراز و نمره کل این داوطلب محترم با این ک درصد کمی هم زده میره بالا و به تبع اون رتبه ش میاد پایین! و به نفعش میشه دیگه!!!!!!!!
حالا البته یه چیزجالب دیگه این وسط هست ............... ممکنه یه درسی باشه کلا داوطلبای رشته فیزیک تواون ضعیفن و پایین میزنن یا اصلا نمیزنن!!!!!!!! خب حالا اگه داوطلب محترمی بیاد و چند تا سوال درست جواب بده همون وضعیت بالا پیش میاد و خوش به حالش میشه
:4d564ad6:
ممکنه درس میکروب برای رشته شما هر کدوم از دو صورت بالا را داشته باشه من چون رشته م نیست نمیدونم کدومه اما اگر صورت دوم باشه شما با خوندن این درس کمک شایانی به تراز و در نتیجه رتبه تون میکنید پس به جای استرس خوشحال باشینو این درسو سرمایه گذاری کنید روش!
و اگر صورت اول را داشته باشه پس اصلا استرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس نداشته باشین چون ممکنه سال بعد برا ما اسون باشه

نتیجه اخلاقی::: کلا استرس رو بی خیال
:riz304:
موفق باشید

آفرین کاملا موافقم. پارسال بچه ها با درصدای خیلی بالاتر میکروب رتبه های بدتر آوردن. مثلا من اغلب رتبه هام شبیه دوستم بود به جز زبان که بیشتر زدم ومیکروب که 10 درصد کمتر زدم اما رتبم 100عدد کمتر(بهتر) شده

aseman63

New member
سلام دوستان تورو خدا اگه کسی میدونه کمکم کنه .میخواستم بدونم روزانه و شبانه رشته سلولی و مولکولی خوارزمی سال پیش تا چه رتبه ایی قبولی داشته خصوصا شبانه؟

سلام دوست عزیز؛راستش من خودم نمیدونم ولی یکی از بچه های همینجا گفته بود پارسال با 700 سلولی شبانه خوارزمی را آورده؛همین موضوع را چند صفحه برو عقب؛میبینی؛

shida

New member
سلام دوستان
رتبه سلولی 260 شدم امیدی هس واسه شبانه دانشگاه های خوب و یا روزانه شهرستان ها ؟؟؟؟؟ تقریبا کجا ها میشه یا اصلا با این رتبه نمیکشه هیجا.
ممنون میشم جواب بدین .

شادیا

New member
سلام
دوستان اگر یه کد رشته رو اشتباه وارد کرده باشیم
:sad: زمان اصلاح وجود داره؟
خدایااااااااااااااااااا چرا دقت نکردم
:sadsmiley::sadsmiley::sad:

Asena90

New member
اره عزیزم همین حالا هم میتونی وارد سایت بشی و ویرایشش کنی

شادیا

New member
اره عزیزم همین حالا هم میتونی وارد سایت بشی و ویرایشش کنی

مرسی آسنا جان!:riz304:
اینقدر گیج شده بودم که اون کنارو نمیدیدم
برای اطلاع بقیه دوستان( که البته امیدوارم این اتفاق براشون رخ نده) همون صفحه انتخاب رشته سمت راست گزینه ویرایش داره و تا 3 مرتبه میتونید ویرایش کنید
موفق باشید
:thanks::thanks:

مجید

New member
آیا با رتبه 900 برای قبولی در زیست شناسی سلولی تکوینی یا فیزیولوژی جانوری کد 1214 شانسی ولو برای پیام نور وجود داره ؟

omidgo

New member
سلام دوستان
رتبه سلولی 260 شدم امیدی هس واسه شبانه دانشگاه های خوب و یا روزانه شهرستان ها ؟؟؟؟؟ تقریبا کجا ها میشه یا اصلا با این رتبه نمیکشه هیجا.
ممنون میشم جواب بدین .

اگه فقط روزانه بودن براتون مهمه بر اساس سطح دانشگاه یا دوری نزدیکی همه روزانه ها رو بزنید (به احتمال زیاد روزانه شهرستان ها قبولید) اما اگه میتونید یه 10 تومن هزینه کنید بهتره شبانه های دانشگاه تهران و پژهشکده ملی مهندسی ژنتیک و دانشگاه خوارزمی رو بزنید بالای 80% احتمال داره از یکی از اینا اسمتون بیاد.

shida

New member
جدی 10 تومن؟؟؟؟؟؟؟ اینکه زیاده!!!!!!!!! مگه ترمی چنده ؟؟

omidgo

New member
جدی 10 تومن؟؟؟؟؟؟؟ اینکه زیاده!!!!!!!!! مگه ترمی چنده ؟؟

تو دفترچه 3 قیمت ها رو نوشته که برای دانشگاه های بزرگ 500 تومن شهریه ثابت 120 تومن هر واحد متغیر شهریه هر واحد پایان نامه اگه نظری باشه 200 و اگه آزمایشگاهی باشه 300 تومنه..تو ارشدم حداقل 28 حداکثر 32 واحد باید پاس کنیم...4 ترم هر ترم 500 میشه 2میلیون تومن فقط ثابتش 6 واحد پایان نامه باشه میشه 1.8 میلیون. 26 واحدم میشه 3.125 تومن هم اون که تقریبا 7 میلیون تا اینجا...اگه شهرستانی باشین هزینه خوابگاه غذا ... میاد روش.هرجوریم باشه یکمم خرج اضافی میگیرن اینا هم در صورتی که خوب بخونید و واحده افتاده ... نداشته باشین.

بزرگترین دشمن دانش جهل نیست، بلکه توهم دانستن است.

(استیون هاوکینگ)

آخرین ویرایش:

shida

New member
مرسی از جوابتون. با رتبه 260 احتمال سلولی شیراز هس؟؟؟؟؟ یا من خیلی خوش خیالم با این رتبه ی درخشانم .

omidgo

New member
مرسی از جوابتون. با رتبه 260 احتمال سلولی شیراز هس؟؟؟؟؟ یا من خیلی خوش خیالم با این رتبه ی درخشانم .

این چیزا رو نمیشه گفت مونده به اینکه چند نفر امسال جلوتر از شما باشن و اونجا رو بزنن...مثلا 3 سال پیش که تبریز 4 نفر روزانه ژنتیک بر میداشت با رتبه 190 هم قبول شده بود اما پارسال که 7 نفر روزانه بر میداشت اخرین رتبه قبولیش 170 بوده...100 تا انتخاب دارین اونجا ها رو که دوست دارین بزنید انشاا...به خواستتون میرسید...:)

zanbagh

New member
بیوتک میکروبی انقدرها هم که فک میکنید مختص میکروب نیست !!!
موافقم باهات نازی.من چون به میکروب علاقه داشتم این رشته رو زدم اما حتی یه درسمونم مختص به میکروب نبود همش در رابطه با تکنولوژیاس .یه رشته پیچیده با کلی متد وروش جدید من که هنگ کردم :j58r36j3gcr4suxymupناگفته نماند که باز قراره اسمش برگرده به اسم قبلیش بیوتک صنعتی .والا این بیشتر بهش میخوره تا میکروبی:smilies:

شوکا88

New member
بچه ها کسی میدونه مهلت انتخاب رشته تمدید شده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ارصب تاحالا نمیتونم سایت سنجشوبازکنم

شادیا

New member
شَ شَ جان سنجش برای من باز میشه....احتمالا مشکل از نتت نیست؟
من چندان به این جریانا البته وارد نیستم
:rolleyessmileyanim:

Mohammad gh

New member
بیوتک میکروبی انقدرها هم که فک میکنید مختص میکروب نیست !!!
موافقم باهات نازی.من چون به میکروب علاقه داشتم این رشته رو زدم اما حتی یه درسمونم مختص به میکروب نبود همش در رابطه با تکنولوژیاس .یه رشته پیچیده با کلی متد وروش جدید من که هنگ کردم :j58r36j3gcr4suxymupناگفته نماند که باز قراره اسمش برگرده به اسم قبلیش بیوتک صنعتی .والا این بیشتر بهش میخوره تا میکروبی:smilies:

منم فکر میکن بیوتک صنعتی خیلی جامع تره و در سایر نقاط جهان هم اکثرا بیوتک صنعتی بهش اطلاق میشه و یا همون بیوتکنولوژی سفید

بالا