اعتراض به تغییر تاریخ آزمون کارشناسی ارشد 1394

varia

Well-known member
تجربه نشون داده اعتراض در این موارد جواب نداده مگه اینکه هماهنگی گروهی و رسانه ای صورت بگیره.

امیدوارم جناب وزیر توجهی به این انتقادات و پیشنهادات داده شده از سوی قشر فرهیخته جامعه ترتیب اثر بدند.

mahii

New member
اتفاقا ما امسال همگي برا ظرفيتا اعتراض كرديم و نتيجه گرفتيم كار نشد نداره فقط بايد بخواي و با فكر تلاش بكني با توكل بخدا

vet lab sciences

New member
همه تو ی مسیریم
کسایی ک توی تصمیمشون جدی بودن پس تاحالا خوندن
پس کاهش یا افزایش زمان بنفع با ضرر کسی نیس

نه محسن جون اینطوری نیس داداش.
نمیدونم پیوسته بودی یا ناپیوسته و یا تجربه کنکور (به غیر از سراسری) رو داشتی یا نه، ولی اون روزای آخر، هرچقدم که جدی باشی، روزایی میشه که آرزو می کنی ای کاش بازم وقت بود...

eeeeeeehsan

New member
نه محسن جون اینطوری نیس داداش.
نمیدونم پیوسته بودی یا ناپیوسته و یا تجربه کنکور (به غیر از سراسری) رو داشتی یا نه، ولی اون روزای آخر، هرچقدم که جدی باشی، روزایی میشه که آرزو می کنی ای کاش بازم وقت بود...
آره رضا درسته، من خرداد همین سال داشتم از استرس میمردم و می گفتم کاش وقت بود.. ولی دلیلش این بود چون نخونده بودم.
الان هم نخوندم، ولی دیگه مطمئنم که اون چند روزی که قراره اضافه کنن قرار نیست تو قبولی من تاثیر داشته باشه، چون هرکی که خونده باشه آرزو می کنه هرچی زودتر این ماه آخر تموم بشه.
ولی خب ما همون روز متنش رو فرستادیم، چند روز هم اضافه بشه باز نعمتیه واسمون.

mahsast

New member
بچه ها این سنجش کاراش حساب کتاب نداره هرسال یه چیزی رو یه دفعه تغییر میده....نمیدونم قصدشون اذیت کردنه....نمیدونم واقعا:33: پارسال یه وضعی بود....امسالم این جوری...

mahdiye_m

New member
ای کاش بشه زمان و بیشتر کرد یه اعتراض گروهی کنیم هر جا که لازمه

zmh

New member
منم موافقم بچه ها
اگه همه اعتراض کنن خوب میشه
همون چندروزروهم ک اضاف کنن خوبه

sohiii

New member
سلام دوستان، اگه امکانش هست یکی یه نامه خوب اماده کنه بذاره اینجا تا هممون همونو بفرسیم واسه اعتراض! ممنون میشم.
اکه اکثریتمون اعتراض کنیم شاید جواب بده.

- - - Updated - - -

سلام دوستان، اگه امکانش هست یکی یه نامه خوب اماده کنه بذاره اینجا تا هممون همونو بفرسیم واسه اعتراض! ممنون میشم.
اکه اکثریتمون اعتراض کنیم شاید جواب بده.

melinaa

New member
بچه ها تاریخ کنکور کارشناسی ها همشون 22 خرداد و ایناست....خب چی میشه مال ما هم همون موقع باشه...مگه بده 20 روز بیشتر دوره کنیم...

کینز

New member
مشکل بچه های امسال اینه که اتحاد با هم ندارن و دوس دارن تاریخ عوض شه ولی تلاشی واسش نمیکنن و هر کدوم به امید دیگریه سال گذشته بچه های همین انجمن با اتحادی که داشتن هم تاریخ ارشدو تغییر دادن و هم ظرفیتا رو تغییردادن.یکم واسه چیزی که میخواید همدلیو همت به خرج بدین:rose:

آخرین ویرایش:

sohiii

New member
مریم جان من نامه نگاریم خوب نیس! واسه همین گفتم اگه امکانش هس یه نفر یه نامه خوب و تاثيرگذار اماده کنه و بذاره اینجا که همه بفرستن، انگار خیلیا موافقن و لایک میکنن ولی متاسفانه اقدامی نمیکنن.

Immunity

Well-known member
سلام بجها لطفا یه متنی اماده کنیم وقت داره میگذره ...پارسال خیلی سریع و قاطع بچها برخورد کردن و موثر بود

love virology

New member
درود دوستان من این متن خیلی وقت پیش ارسال کردم. باز دوست داشتید تجدید نامه کنید و نامه جدید بنویسید.

ریاست محترم وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با سلام و احترام

بدینوسیله تقاضا داریم با توجه به تغییرات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری و تغییر ضرایب ، منابع و افزایش تعداد دروس امتحانی برخی رشته ها، در مورد تاریخ برگزاری آزمون تجدید نظر به عمل آید، ، لذا خواهشمندیم با به تعویق انداختن تاریخ برگزاری آزمون ، داوطلبان را در فراهم شدن فرصت کافی جهت برنامه ریزی مجدد و آمادگی لازم با توجه به تغییرات مربوطه یاری دهد

با تشکر

جمع کثیری از داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد سال 1394

- - - Updated - - -

درود دوستان من این متن خیلی وقت پیش ارسال کردم. باز دوست داشتید تجدید نامه کنید و نامه جدید بنویسید.

بدینوسیله تقاضا داریم با توجه به تغییرات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری و تغییر ضرایب ، منابع و افزایش تعداد دروس امتحانی برخی رشته ها، در مورد تاریخ برگزاری آزمون تجدید نظر به عمل آید، ، لذا خواهشمندیم با به تعویق انداختن تاریخ برگزاری آزمون ، داوطلبان را در فراهم شدن فرصت کافی جهت برنامه ریزی مجدد و آمادگی لازم با توجه به تغییرات مربوطه یاری دهد

با تشکر

sohiii

New member

با تشکر

- - - Updated - - -
ممنون ازشما:rose::rose::smilies-azardl (113

eeeeeeehsan

New member
منم دوباره فرستادم. با جیمیل فرستادم و پیغام آن دلیور نیومد.
اگه پیغام آن دلیور براتون میاد باید با ایمیل ایرانی بفرستین.
فقط یه کار کنید، حالا که عزمتون جزمه ولی تعداد بچه ها کمه، با چند ایمیل بفرستین. توی چند روز متوالی هر صبح و هر شب بفرستین و اینباکسشون رو پر کنید.
عنوان ایمیل هاتون رو هم هربار عوض کنید، مثلن الآن عنوان رو نوشتین "اعتراض"، دفعه بعدی که با همین ایمیل می فرستین یه عنوان دیگه بذارین، مثلن چندتا نقطه "..." یا "سلام" یا "درخواست" و غیره ...
خلاصه اینباکسشون رو پر کنید تا اثر کنه.
ولی پیشنهاد می کنم امید نداشته باشین که تاریخ عوض بشه، بر همون مبنای 1 خرداد فشرده بخونید ایشالا همه قبولین.

bacillus.bs

New member
نمي خوام نا اميدتون كنم شما تلاشتونو بكنيد
ولي سال ٩٢ هم همين بلا رو سر ما اوردند ، حتي منابع رو زياد و ظرفيت پذيرشو براي بعضي از رشته ها كم كردند
اعتراضم كرديم ولي هيچ فايده اي نداشت
نمي دونم چرا اينا اينقدر دير به فكر مي افتند

faAl

New member
دوستان تهرانی
یک از شما باید زحمت بکشه و نامه رو ببره برای دبرخانه وزارت خانه!!!!!!
تا برسه به دست مسءولش

بابا باور کنید سال قبل حتی ما کد ملی خودمونم ارسال کرده بودیم و حسابی اعتراض کردیم و جواب داد 20 روز یعنی قبولی!!!!

ی نفر مردی کنه و تیتر بزنه به نمایندگی از دوستان این نامه رو آورده!!!!

سراسر اگر زرد و پژمرده ایم ولی دل به پاییز نسپرده ایم

faAl

New member
جناب اقای دکتر هاشمی
وزیر محترم بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور

با سلام و احترام

با عرض تبریک به مناست سال نو به استحضار می رساند با توجه به پیگیری های بعمل آمده از طریق اینترنت و .... متاسفانه تاکنون از سوی وزارت بهداشت نتیجه ای در خصوص درخواست تغییر تاریخ برگزاری آزمون اعلام نشده است و با عنایت به تغییرات اعمال شده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری (از قبیل: تغییر ضرایب ، منابع و افزایش تعداد دروس امتحانی برخی رشته ها و ....)و همچنین برنامه ریزی داوطلبان از مدت ها قبل جهت مرور و جمع بندی دروس ،خواهشمند است دستور لازم جهت تغییر در تاریخ برگزاری آزمون طبق روال هر سال (هفته های پایانی خرداد ماه(22 خرداد))را صادر نمایید.پیشاپیش از مساعدت جنابعالی کمال تشکر و قدردانی را داریم

دوستی که زحمت میکشند و نامه رو میبرند نام و تلفن خودشونو اینجا بنویسن و امضا کنند
از طرف جمع کثیری از داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد سال 1394

رونوشت

- دفتر ریاست محترم جمهوری
- معاونت آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

-------------------------------------------

دوستان تهرانی خواهشا دو تا نسخه ازین صفحه رو پرینت گرفته و به دبیرخانه مرکزی وزارتخانه ببرند و برای شخص وزیر و معاونت آموزشی ارسال کنند و حتما حتما شماره نامه رسیده رو همونجا از دبیر خانه بگیرید تا بتونم با اون شماره پیگیری کنیم

دوستان که اهل فضای مجازی هستید همین پیام رو برای آقای دکتر بفرستید

امضاهاتونم لطفا عوض کنید و این تاپیک رو تبلیغ کنید مسلما این روزها همه وقت کم میارند و به کمک ما میان

آخرین ویرایش:
بالا