اطلاعيه شماره ي 5 سازمان سنجش پزشكي ( ظرفيت پذيرش و كارت ورود به جلسه )كليك كنيد

DNA.2013

New member
بچه ها انتخاب شهرا بر حسب علاقه انتخاب کنم یا بر حسب اینکه کجا ممکنه قبول بشم؟ یعنی مث دانشگاه ازاده ؟ یا اینکه هر کس بر حسب رتبش قبول میشه؟

DNA

New member
دوستان عزیز به اعصابتون مسلط باشید ... یادتون باشه که :

خدا ، آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا ...
زمانی که هراس مرگ.... می دزدد سکوتت را ...
یکی همچون نسیم دشت ... میگوید:

کنارت هستم ای تنها ... !
:rolleyessmileyanim:

من موافقم:ad54ad:

86216664

New member
چرا امسال دانشګاه تهران ظرفیتشو تو مهندسی پزشکی کلا حذف کرده؟ دوستان خواهشا بیاید صدای خودمونو به مسیولین و تصمیم ګیرنده ها برسونیم شاید تغییری کنه .آخه چه دلیلی داره؟ هر سال 10 تا تهران میګرفت؟ این چه وضعیه؟ چرا چند روز مونده به کنکورر با این کارا به ما استرس وارد میکنین؟ درس خوندن در دانشګاه تهران حق ماست. اطفا این حق رو از مایی که به این امید درس خوندیم نګیرید.لطفا تجدید نظر کنید.خواهشا

86216664

New member
چرا امسال دانشګاه تهران ظرفیتشو تو مهندسی پزشکی کلا حذف کرده؟ دوستان خواهشا بیاید صدای خودمونو به مسیولین و تصمیم ګیرنده ها برسونیم شاید تغییری کنه .آخه چه دلیلی داره؟ هر سال 10 تا تهران میګرفت؟ این چه وضعیه؟ چرا چند روز مونده به کنکورر با این کارا به ما استرس وارد میکنین؟ درس خوندن در دانشګاه تهران حق ماست. اطفا این حق رو از مایی که به این امید درس خوندیم نګیرید.لطفا تجدید نظر کنید.خواهشا

86216664

New member

Persian-Masoud

New member
بیاید صدای خودمونو به مسیولین و تصمیم ګیرنده ها برسونیم شاید تغییری کنه

به گوش کی؟ مسئول؟ مسئول کیه دقیقا؟ کدوم سازمان این مملکت مسئول داره که وزارت بهداشت دومیش باشه؟

86216664

New member
به نظرم میتونن تغییرش بدن. چطور آنی تصمیم میګیرن و ظرفیتها رو کم میکنن میتونن دوباره تجدید نظر کنن.خیلیا با هدف دانشګاه تهران در این آزمون شرکت کردن. لطفا همګی بیام خود را از طریق info@sanjeshp.ir به مرکز سنجش پزشکی ایمیل کنید. خواهشا

DENIZZZ

New member
عزیزم هنوز که چیزی معلوم نیست. توکلت به خدا با آرامش برو جلسه آزمون
نهایتش اگه نشد می ری غار!
خدا رو چی دیدی! شاید به جای غار رفتی یونی!

DENIZZZ

New member

دوست عزیز! تا اونجاییکه یادم میاد اینو از همون موقعه ثبت نام اعلام کرده بودن! چون من یادمه که دیدم مهندسی پزشکی تهران نیست! باز دفترچه رو بررسی کنین

DENIZZZ

New member
خدا به همتون صبر بده

من که از همین الان میرم تو یه غاری چیزی شروع میکنم به خوندن برا سال دیگه شــــــــــااااااااااااااید بشه قبول شم ... فک کنم سال دیگه باید زیر 3 بیارم آخه :tonguesmiley:
باشگاه ؟ حرفشم نزن ... انجمن؟ یاهو؟ نه دیگه تموم ... حق حمام کردنم ماهی یه بار به خودم میدم

عزیزم خدا رو چی دیدی؟
شاید به جای غار رفتی یونی
توکلت به خدا با آرامش امتحانتو می دی

Mohammad gh

New member
چه مزخرف!
امسال بیوتک پزشکی تهران فقط انتقال خون دانشجو میگیره!اگرچه شنیدم امکاناتش بدک نیست اما واقعا نمیشه روش یه عنوان دانشگاه کلاسیک مثل تهران یا مدرس یا بهشتی حساب کرد!!اما ایکاش مشکل به ظرفیت ها و دانشگاههای پذیرنده ختم میشد و حداقل سر جلسه امتحان با اون همه ایراد و اشکال پدر دانشجوهارو در نمیاوردن.

به هرصورت فعلا کار بچه ها اینه که تحمل کنن و تمرکزشونو از دست ندن به قول خواجه حافظ:

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم

سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور

هان مشو نومید چون واقف نی از سر غیب

باشد اندر پرده بازیهای پنهان غم مخور

86216664

New member
دوست عزیز! تا اونجاییکه یادم میاد اینو از همون موقعه ثبت نام اعلام کرده بودن! چون من یادمه که دیدم مهندسی پزشکی تهران نیست! باز دفترچه رو بررسی کنین

طبق اطلاعیه شماره 3 مرکز سنجش پزشکی تاریخ 9/12 دانشګاه تهران جز دانشګاههای پذیرنده مهندسی پژشکی بود.اما نمیدونم چرا الان اسمش نیست؟ علت اعتراض من هم همینه .اګر غیر از این بود در این آزمون ثبت نام نمیکردم.

86216664

New member
دروغ ګناه بسیار بزرګی است. اولش در زمان ثبت نام اعلام مبکنن دانشګاه تهران در فلان رشته دانشجو میګیره. اما حالا موقع انتخاب دانشګاه محل تحصیل دریغ از حتی 1 نفرظرفیت در رشته بیوالکتریک تهران.:33::mad_majidonline:

bacillus.bs

New member
بچه ها بين الملل ايران و شيراز توي تهران و شيراز هست يا شهراي ديگه مثل قشم و كيش؟؟؟؟؟؟

malihe68

New member
طبق اطلاعیه شماره 3 مرکز سنجش پزشکی تاریخ 9/12 دانشګاه تهران جز دانشګاههای پذیرنده مهندسی پژشکی بود.اما نمیدونم چرا الان اسمش نیست؟ علت اعتراض من هم همینه .اګر غیر از این بود در این آزمون ثبت نام نمیکردم.
خیلی افتضاحش کردن امسال خودشونم نمیدونن میخان چیکار کنن !!!!موقع ثبت نام اسم دانشگاه تهرانم واسه مهندسی پزشکی بود ولی الان خیلی راحت حذفش کردن

biosta

Well-known member
به نظرم میتونن تغییرش بدن. چطور آنی تصمیم میګیرن و ظرفیتها رو کم میکنن میتونن دوباره تجدید نظر کنن.خیلیا با هدف دانشګاه تهران در این آزمون شرکت کردن. لطفا همګی بیام خود را از طریق info@sanjeshp.ir به مرکز سنجش پزشکی ایمیل کنید. خواهشا

مقداری از ظرفیت ها را بردند در شعب بین الملل
دانشگاه ها با کمبود بودجه مواجه شده اند .

بالا